To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Odżywianie - Vilmie Premium

karola - Śro Maj 28, 2014 09:57

Ja dwa razy zamawiałam Vilmie i nie miałam w niej moli. Karma po otwarciu opakowania ładnie wyglądała i przyjemnie pachniała.
sliwkowapanna - Śro Maj 28, 2014 11:46

w mojej też nie ma moli, a przynajmniej ja nie widzę
Anonymous - Śro Maj 28, 2014 17:40

Devona napisał/a:
ale Zooplus jest niemiecką firmą i zamówione artykuły przyjeżdżają do Polski właśnie z tego kraju, z oryginalnym etykietami w języku niemieckim.

Fakt że etykieta jest oryginalna i w j. niemieckim to niestety w naszych warunkach nie jest gwarancja tego co znajduje się wewnątrz opakowania :wink: .
Najlepiej wiedzą to użytkownicy aut marki np. Opel wyprodukowanych na potrzeby T/Z "wschodnich rynków" i tych samych modeli aut wyprodukowanych na rynek niemiecki czy np. Szwecki :) .
Może po prostu osoby które kupiły karmę z molami zwrócą się bezpośrednio do producenta z problemem, ze zdjęciami opakowań i nr serii partii produktu na opakowaniach z zapytaniem. Poważna firma powinna udzielić wiarygodnej odpowiedzi.

Devona - Śro Maj 28, 2014 18:41

Irnik, tylko mi chodziło o to, że w przypadku Zooplusa do polskich odbiorców wiele produktów jest przysyłanych z Niemiec, bez polskich etykiet, czyli są to te same artykuły, które idą na rynek niemiecki :) , a nie wersje dla Polaków. Dotyczy to m.in. niektórych artykułów niedostępnych na naszym rynku, także w przypadku zamawiania przez polską stronę. Dlatego nie doszukiwałabym się zaniedbań po polskiej stronie. Napisanie do producenta wydaje mi się bardziej sensowne :) .
Anonymous - Czw Maj 29, 2014 07:44

Devona napisał/a:
Dlatego nie doszukiwałabym się zaniedbań po polskiej stronie.

Niczego się nie doszukuję po prostu stwierdzam że są takie możliwości :) ( to że wszyscy mężczyźni "posiadają aparaturę" nie znaczy że wszyscy są gwałcicielami :lol: ).

Szczurówka - Czw Maj 29, 2014 08:41

Czy producent karmy Vilmie ma jakąś własną stronę internetową?
jokada - Czw Maj 29, 2014 09:47

od roku karmie Vilmie, miałam i od mmarcioszki i bezpośrednio z zooplusa
i nigdy mi sie nic nie wykluło :wink:

może kwestia przechowywania karmy po zakupie/u siebie w domu?
i ew uszkodzenia opakowania ?

Rysiaczek - Czw Maj 29, 2014 11:15

Sporo czasu używam tej karmy. Kupuję ją tylko w Zooplusie i w żadnej paczce nie miałam moli.

Może to kwestia przypadku.

Karena - Czw Maj 29, 2014 13:12

W piątek zamawiam ok 30kg więc zobaczymy ;)
Do tej pory karmę zamawiałam i wszystko było ok.
Jeśli coś nie tak jest z zamawianym produktem, to zawsze warto napisać do sklepu. Do producenta też nie zaszkodzi.

MATINA GMBH
Herzog-Wilhelm-Str. 12
München DE 80331

Strona internetowa producenta: http://www.matina-gmbh.de/

Sambojka - Pią Lip 18, 2014 01:05

Przerabiam jakoś wlaśnie od maja (gdzie pojawiało się najwięcej informacji o molach). Zamawiam na zooplusie, moja tymczasy, hotele i stado przerobiły już zamówienie na 16kg:) Karma wygląda bardzo ładnie i ładnie pachnie (dużo bardziej mi sie podoba niż Rat Complete) a wszelkie szczuractwo bardzo chętnie je. Czy to moje wybredne cholerstwo czy wszystkie tymczasy (a jest ich sporo).
Megi_82 - Wto Sie 26, 2014 12:55

Mole trafiły mi się tylko w jednym opakowaniu Vilmie, bez problemu oddali kasę w zooplusie.
Selldine - Wto Wrz 02, 2014 01:10

Moje baby żyją obecnie na tej karmie i w sumie nigdy nic w niej mi się nie trafiło. Jedzą ładnie (wiadomo, że część zostaje niezjedzona i nadaje się tylko do wyrzucenia), cena przystępna :D
Muszę im tylko co jakiś czas mieszać z jakąś inną karmą przez to wybieranie najlepszych skwarek :P

sliwkowapanna - Śro Mar 04, 2015 13:15

Orientuje się ktoś gdzie dostanę Vilmie albo Ucztę dla szczura? I jest to sprawdzony sklep(!), bo jak na złość wszystkie 3 sklepy, w których zamawiałam albo wycofały albo brak aktualnie na stanie:(

[ Komentarz dodany przez: limomanka: Czw Paź 06, 2016 11:15 ]
Scaliłam z wątku zbiorczego.

ema0505 - Śro Mar 04, 2015 13:19

sliwkowapanna, na zooplusie Vilmie na pewno ;)
sliwkowapanna - Śro Mar 04, 2015 14:05

tam to wiem, ale chcę 2.5kg, a nie interesuje mnie nic więcej od nich, więc nie będę na siłę brała żarcia by móc złożyć zamówienie </3


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group