To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - Klatki - nasze doświadczenia i problemy

Chester - Pon Kwi 04, 2016 14:05

quagmire, dokładnie o tym samym pomyślałam. Na cały dzień to wietrzenie, więc zawału serca o mało nie dostałam... Wyprowadziłam dziewuszki do pokoju brata.
Dziękuję :cojest: A da mojej mamy, gdyby mi nie powiedziała, co zamierza : :snajper:

olgapsiara - Pon Kwi 04, 2016 20:09

Czy 4 szczury wytrzymają 2 tygodnie w klatce 58:38:71? :?
smeg - Pon Kwi 04, 2016 20:17

olgapsiara, wytrzymają ;) Najlepiej byłoby, gdyby miały przy tym dostęp do codziennych wybiegów. Tylko upewnij się, że nie będą już się wtedy tak bardzo kłócić, jak opisywałaś to w temacie o łączeniu, bo ciasnota sprzyja bójkom.
olgapsiara - Pon Kwi 04, 2016 21:25

Okej :-) Teraz je rozdzieliłam, ale nie mam gdzie Rusi trzymać :( Salon nie, pokój brata nie, a w łazience za gorąco :(
Chester - Pon Kwi 04, 2016 21:27

olgapsiara, wybacz :wisielec: nie masz kompletnie nic? Góry od klatki, transportera?
olgapsiara - Pon Kwi 04, 2016 22:33

Mam klatke, ale nie ma pokoju gdzie ją trzymać :P Bo u mnie to za duży kontakt ze stadem...
smeg - Wto Kwi 05, 2016 10:00

olgapsiara, wystarczy że klatki nie będą stały obok siebie, ale mogą być w tym samym pomieszczeniu.
olgapsiara - Wto Kwi 05, 2016 11:02

A jak z wybiegami?
Szczurka - Pią Kwi 22, 2016 13:06
Temat postu: Klatka
Hej. Mam lat 10 i mam pytanie :) Czy mam dobrze urządzoną klatke dla moich szczurów :?: Mam tam gałązke z jabłoni , równoważnie, poidelko pełne, miska z jedzeniem pełna, tunel z drewna :)
[/b][/center]

[ Komentarz dodany przez: limomanka: Sob Paź 22, 2016 09:38 ]
Scaliłam posty z wątku zbiorczego.
agathe1988 - Pią Kwi 22, 2016 13:17

Scaliłam z odpowiednim tematem.
Szczurka zanim założysz nowy temat upewnij się, czy podobny nie istnieje. Możesz użyć do tego opcji "szukaj.



Klatka powinna przede wszystkim mieć odpowiednie wymiary. Jakie posiada Twoja?
Poidełko i miska powinny być obowiązkowo, tunel z drewna- o ile nie przeszkadza Ci zapach moczu, który drewno szybko chłonie. [/b]

Szczurka - Pią Kwi 22, 2016 13:28

Góra dol 50cm
Boki 40cm :) :wink: :roll:

talucha - Śro Paź 26, 2016 11:04

Ma ktoś może Perfecta Maxi przystosowanego dla starszych i młodych szczurów? Chętnie bym obejrzała zdjęcia, szukam inspiracji na urządzenie klatki dla mojego mieszanego stada, tak, żeby wszystkim żyło się wygodnie.

[ Komentarz dodany przez: limomanka: Sob Paź 29, 2016 09:57 ]
Przeniosłam posty do właściwszego tematu.

ema0505 - Śro Paź 26, 2016 11:22

talucha, ja mam , ale nie jestem w stanie teraz bawić się w wstawianie zdjęc na photobucketa. Mogę Ci zrobić zdjęcie i wysłać na facebooku, pójdzie o wiele sprawniej ;)
talucha - Śro Paź 26, 2016 12:38

ema0505 było by super, podeślę na PW linka do fb :)
Alexandra - Wto Lis 01, 2016 11:51

Hej!. Przed chwilą się zarejestrowałam, więc gdybym coś źle zrobiła, to proszę o wyrozumiałość :)
Niedługo zaadoptuję dwa szczurki (samiczki) do klatki, którą zamówię z niemieckiego zooplusa (perfect maxi). Mam w związku z tym dużo pytań, ale postanowiłam teraz zadać banalne pytanie, aby się upewnić. : Czy dla pysiów kupić dwa oddzielne domki i dwie kuwety? To samo w sumie dotyczy poidełka i miseczek.

:wink:

[ Komentarz dodany przez: limomanka: Śro Lis 02, 2016 00:29 ]
Scaliłam posty z tematu zbiorczego.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group