To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Zooplus.pl - [POZNAŃ] Zamówienie z NIEMIECKIEGO Zooplusa

Pyl - Wto Maj 20, 2014 09:45

Ja zamawiam regularnie - moim zdaniem oni mają jedno centrum wysyłki niezależnie gdzie się zamówi albo optymalizują wysyłkę pod kątem miejsca dostaw. Zdaje się, że niemiecki w tych paczkach jest wyłącznie rachunek :P
Nie widzę różnicy w czasie między zamówieniem z polskiego i niemieckiego zooplusa.

Magdonald - Wto Maj 20, 2014 10:25

To super :) A płacisz kartą, czy przelewem? Jeśli kartą, to czy miałaś za pierwszym razem jakiś problem z płatnością? Bo za przelew, gdzieś słyszałam, że chyba dodatkowo trzeba by było zapłacić (przewalutowanie, czy coś)?
Kami - Wto Maj 20, 2014 10:31

Magdonald, a masz ustawiony w banku odpowiedni limit na zakupy internetowe poprzez płatność kartą? U mnie domyślnie było 0zł i musiałam to zmieniać za pierwszym razem.

Edit: Możesz też zwrócić się z tym problemem do polskiego zooplusa - ja tak zrobiłam (coś źle kliknęłam, a niemieckiego nie znam), szybko odpowiedzieli i poprawili. :wink:

Magdonald - Wto Maj 20, 2014 10:36

Dzięki Kami, jak tylko wrócę do mieszkania, napiszę do polskiego, bo po niemiecku też nie rozmawiam :P
Sprawdzę też ustawienia konta :) Dzięki!

Pyl - Wto Maj 20, 2014 12:24

Magdonald, płaciłam i tak i tak, ale faktycznie za przelew trzeba zapłacić (pół na pół z zooplusem, ale mimo wszystko trzeba).
Przy płatności kartą realizują wysyłkę natychmiast. A limit też miałam :P

Magdonald - Wto Maj 20, 2014 20:54

Dziś już wszystko załatwiłam, zamówienie opłacone i pozostało nam tylko czekać na przesyłkę :)

Edit:
Jestem mile zaskoczona! Właśnie dostałam maila, że paczka została wysłana. Szybko :)

panifowl - Wto Maj 20, 2014 22:16

ojej :serducho: już się nie mogę doczekać!
Magdonald - Czw Maj 22, 2014 12:26

Paczka już u mnie, doszła chyba nawet szybciej niż zazwyczaj z polskiego zooplusa :D
Karena - Śro Lip 16, 2014 12:46

W związku z przebudową działu temat zamówień w Zooplusie przeniesiono z grupowych zamówień z e-sklepów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group