To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Wiosenne zmiany na Forum

Bel - Wto Kwi 01, 2014 08:53

zle mnie zrozumialyscie :-) to mialam na mysli piszac o odciazeniu :-) no nie wazn Mam nadzieje, ze spelnie wasze oczekiwania wzgledem pelnienia funkcji moda :-)
Mao - Wto Kwi 01, 2014 08:58

Teraz to już nic nie rozumiem, ale może jeszcze za wcześnie :rotfl:
Lavi - Wto Kwi 01, 2014 09:03

W końcu wymienili ten beznadziejny skład! Gratuluję wszystkim nowym modom, w szczególności Bel :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho:
Bel - Wto Kwi 01, 2014 09:06

dziękuję za uznanie :-) :serducho:
pszczoła - Wto Kwi 01, 2014 09:19

Bel, bierz się za robotę :>
mata - Wto Kwi 01, 2014 09:20

Lavi napisał/a:
W końcu wymienili ten beznadziejny skład! Gratuluję wszystkim nowym modom, w szczególności Bel


lubię to! :spoko:

Zizollo - Wto Kwi 01, 2014 10:26

:lol: ...gratki ;)
FaerielDeVille - Wto Kwi 01, 2014 10:46

Ja powinnam zostać Głównym Inkwizytorem! :<
Oli - Wto Kwi 01, 2014 11:29

że też Wam się po tylu latach ten jeden żart wciąż nie znudził... :glaszcze:
Karena - Wto Kwi 01, 2014 14:24

W sumie nie rozumiem. Wszyscy od rana wylewają żółć ;/ A prawda jest taka, że zgłoszeń do moderacji w sprawie naboru wcale nie było dużo.
Wyłoniliśmy 3 osoby, które przekonały nas swoim zgłoszeniem i krótką wymianą zdań na PW.
Naprawdę sądzimy, że jesteście w dobrych rękach.

Spodziewałam się co prawda chociaż krótkiego dziękuję, zamiast uszczypliwych komentarzy, ale to tylko potwierdza słuszność decyzji o wymianie składu MT.

Dobrze Wam w zielonym :)

Bel - Wto Kwi 01, 2014 14:28

tak wiosennie <3
smeg - Wto Kwi 01, 2014 14:31

Gratuluję nowym moderatorom :) Mam nadzieję, że dobrze będzie się Wam razem pracowało :)
cornflakegirl - Wto Kwi 01, 2014 16:17

Fajne są zmiany, ale nie lepiej było skład poszerzyć niż wymienić:) ? Chociaż nie dziwię się trochę tyle czasu, każdy może być zmęczony:)
A nowym modom gratuluję:)
A Wam dziewczyny dziękuje, jak dla mnie odwalilyscie masę dobrej roboty :kwiatek: :kwiatek:

mmarcioszka - Wto Kwi 01, 2014 17:06

Ja tylko z doskoku na forum, ale chciałam wszystkim podziękować za pozytywne komentarze na mój temat jako moda, te w ankiecie i te na PW :serducho: Z uwagi jednak na te negatywne i prośbę wymiany MT zrezygnowałam podobnie jak inni. Mam nadzieję, że teraz wszyscy są zadowoleni :-)

Jednocześnie gratuluję nowym modom zielonego!
Powodzenia, przyda Wam się :)

cornflakegirl - Wto Kwi 01, 2014 18:07

Kochane, ale przecież wszystkim nigdy sie nie dogodzi:) a wyniki ankiety są przeciez bardzo dobre:)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group