To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Wiosenne zmiany na Forum

Karena - Wto Kwi 01, 2014 02:52
Temat postu: Wiosenne zmiany na Forum
Dziękujemy za udział w ankiecie oceniającej pracę MT wszystkim 39 użytkownikom, którzy wzięli w niej udział. Ilość pozytywnych komentarzy ociepliła nam dzień, a wszystkie negatywne wzięliśmy sobie do serca.
W związku z negatywnymi komentarzami w ankiecie oraz pojawiającymi się w niej głosami dotyczącymi zmiany całego składu, postanowiliśmy jednogłośnie zrezygnować z pełnionych funkcji.
Administratorem technicznym wciąż i niezmiennie pozostaje tgategav.
W związku z wczorajszym zakończeniem naboru do moderacji wyłoniliśmy 3 osoby, które już dziś otrzymały odpowiednie uprawnienia : Bel, Dinfean, Irsa.
http://forum.szczury.biz/groupcp.php?g=7814
Każdą z wyłonionych osób obowiązuje standardowy okres próbny trzech miesięcy.
Po okresie próbnym Administratora wyłoni tgategav, lub nowi członkowie MT wybiorą go spośród siebie.
Oczywiście w najbliższym czasie będziemy (my -poprzedni skład) służyć im pomocą od strony technicznej i ewentualną poradą.
Dziękujemy za zaufanie jakim darzyliście nas podczas pełnienia naszych funkcji oraz chęć ciągłego ulepszania forum.
Nie żegnamy się z Wami, bo każde z nas będzie dalej aktywnie uczestniczyło w życiu forum, tak jak to robiło do tej pory :usmiech:

Vaco - Wto Kwi 01, 2014 03:58

Heheszki :P

[ Komentarz dodany przez: tgategav: Wto Kwi 01, 2014 04:01 ]
prosiłbym o poważniejsze podejście do tematu i o ładne powitanie nowej ekipy :)

Anonymous - Wto Kwi 01, 2014 06:53

Ja też lubię 1 Kwietnia :mrgreen: . A w Klewkach wylądowali Talibowie :P
Mao - Wto Kwi 01, 2014 07:03

Cytat:
prosiłbym o poważniejsze podejście do tematu i o ładne powitanie nowej ekipy

TAJEST!

Witamy! :prosze:

Off-Topic:
W sumie to trochę szkoda, po cichu liczyłam na żółty nick dla Mao :P

Szczurówka - Wto Kwi 01, 2014 08:09

gratulacje :) witam :)
Bel - Wto Kwi 01, 2014 08:19

Witam wszystkich :-) i dziękuję za zaufanie :-) miło jest być w końcu docenionym po ponad 5 latach
pszczoła - Wto Kwi 01, 2014 08:29

dobry żart :lol:
Bel - Wto Kwi 01, 2014 08:31

ej sluchajcie to jest troche przykre co robicie. Od kilku lat co porzadki skladam deklaracje do pelnienia funkcji moda.. do tej pory z wiadomych przyczyn spotykalam sie niestety tylko z odmowa. Wiec zamiast pisac dobry zart moglibyscie sie cieszyc razem ze mna.. :(
pszczoła - Wto Kwi 01, 2014 08:39

Bel, WYBACZ :glaszcze:
Gratuluję nowemu MT ;)

klauduska - Wto Kwi 01, 2014 08:41

no na pewno :lol:
edit:
to nie jest żart :shock: ??

Bel - Wto Kwi 01, 2014 08:43

nie to nie żart. Mam sporo czasu więc trochę postaram się odciążyć dziewczyny :-)
klauduska - Wto Kwi 01, 2014 08:44

dalej nie wierzę. Aż poszłam sprawdzić kto to ten "Difean" jest. Cały 1 post na forum. Tralala no na pewno nie żart :P
Bel - Wto Kwi 01, 2014 08:46

Ja mam 8325 jesli te statystyki Cie utwierdzaja w przekonaniu :-)
Mao - Wto Kwi 01, 2014 08:46

Bel, czemu odciążyć, skoro zrezygnowały jak jeden mąż? :> Tu nie ma kogo odciążać, oprócz technicznych jest Was trójka, będziecie orać jak małe osiołki :mrgreen:
Ofkors gratki :przytul: :P

dinfean - Wto Kwi 01, 2014 08:51

Witam wszystkich. Większość z was pewnie mnie nie zna, a i ilość postów nie powala, niemniej szczury posiadam od paru lat, forum przeglądam regularnie. Moderowałem i adminowałem na paru mniejszych i większych forach, także wydaje mi się, że odnajdę się na tej pozycji. Myślę, że się dogadamy ;]


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group