To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - "Niesmaczny sposób dyskusji"

Layla - Pon Mar 24, 2014 18:00

Problem z tematem kobiecym jest taki, że laski chcące poczytać o szminkach wbijają się na te właśnie opisy. A naprawdę, uwierzcie mi, nie każdego interesuje obfitość okresów i częstotliwość opróżniania kubeczków. Tematu do ignorowanych takie osoby nie dadzą, no bo chcą o szminkach i ciuchach poczytać.

Po prostu liczcie się z tym, że niektóre wasze dość ekshibicjonistyczne opisy fizjologii mogą kogoś brzydzić. Tak, wiem, że wszystko może kogoś rozdrażnić, ale mamy tu skargi i zastrzeżenia, jako moderacja zostawić tego przecież nie mogłyśmy.

PS Vaco ma rację - chyba nie chcemy zniżać allo do poziomu kafeterii...

Lazanka - Pon Mar 24, 2014 21:04

Layla napisał/a:
A naprawdę, uwierzcie mi, nie każdego interesuje obfitość okresów i częstotliwość opróżniania kubeczków.

Mysle ze wiekszosci to nie interesuje ;) Ale miedzy "nie interesuje mnie" do "godzi w moje uczucie/obrzydza maksymalnie" jest calkiem sporo miejsca ;) (u mnie powoduje uniesienie brwi w wyrazie zdziwienia ze ktomus przyszlo do glowy to napisac ;) ) Jednak np za problematyczne uznano rowniez pytanie (kcal chyba?) o zapach kubeczka (ktory u niej "daje" guma/chemia). A to juz serio nie jest zadna fizjologia tylko wazne info o produkcje - bo jesli kubeczki tej firmy smierdza chemia podczas gdy innych producentow nie to dla kogos moze byc to powod by zaplacic wiecej za taki co guma "nie daje".

Layla - Pon Mar 24, 2014 21:09

Lazanka, wiadomo, że są to odczucia subiektywne. Jednak moderacja nie może pozostawiać takich skarg bez konsekwencji. Pozostaje nam apelować o mniej dokładne opisy własnej fizjologii.
Kcal - Pon Mar 24, 2014 22:18

nezu napisał/a:
No nie posrajcie się z tego oburzenia.

Według mnie temat skończył się co najmniej 5 stron wcześniej, to co robicie teraz to ciągnięcie wątku i rozwijanie go o to gdzie sobie wsadzacie sznurek z tamponady i smrody z cipy, nie wiem w jakim celu, sprawia wam to jakąś perwersyjną przyjemność?


Temat nie nazywa się "ekshibicjonizm", tylko "coś dla kobietek".
Psujecie wartościowy wątek i dziwicie się, że ludziom się to nie podoba?


Nezu, proszę o bardziej umiarkowany ton.



Mój post nie dotyczył "smrodu z cipek" tylko zapachu kubeczka



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group