To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2014 - Miot O2 SunRat's - rezerwacje str 4

Mao - Pią Gru 23, 2016 03:30

Hop, hop! Kto jeszcze drepcze przez życie?

Oleńka wciąż się melduje, choć coś nam się przypałętało okołoneurologicznego i staramy się zorientować, czy to jednak guz przysadki, czy może zapalenie ucha środkowego.

Dziś miot kończy 2 lata i 9 miesięcy. Mam nadzieję, że wśród tych ogonków, które zostały, znajdzie się co najmniej jeden prawdziwy trzylatek ;) na razie mamy już pewne miejsce w loży weteranów SHSRP :)

Katinka - Pią Gru 23, 2016 08:06

Olena melduje się i życzy z okazji miesięcznicy nawet 4 lat wszystkim braciom i siostrom z miotu, którzy jeszcze są po tej ziemskiej stronie. Olena w stanie, jak to mówią nasze wetki, "jak na nią to dobrze". Płuca już nie te, wątroba nie ta, stawy w tylnych łapkach coraz trudniej rozprostować żeby jeszcze pobiegać. Słowem starość nie radość. Jednak żadna z dolegliwości nie jest zaostrzona i mam nadzieję, że wkrótce hucznie obejdziemy 3 urodziny!
Hanami - Pią Gru 23, 2016 08:37

Olenko już dziś dla ciebie, awansem, wielkie HURRA! Obyś jak najdłużej biegała po "tej" stronie.
Katinka - Pią Gru 23, 2016 08:45

Hanami, Dziękujemy ślicznie!
Katinka - Pią Gru 23, 2016 09:54

Mao, Na ich forum nie mam dostępu. Możesz mi powiedzieć jak to jest z tą lożą weteranów? Prowadzą taką listę szczurzych rekordzistów prawda? Czy trzeba się tam jakoś zgłosić? Jak można ją zobaczyć?
quagmire - Pią Gru 23, 2016 11:39

Katinka, http://shsrp.szczury.biz/...p?p=40406#40406

Myślę, że Mao się zajmie dopisaniem dziewczyn.

Katinka - Pią Gru 23, 2016 11:41

quagmire, moja Lia też w sumie powinna się załapać. Czy na to forum każdy może założyć konto? Czy tylko hodowcy?
Papi - Pią Gru 23, 2016 12:30

Katinka, bardzo się cieszę Ozinka też cały czas z nami i mam nadzieję będziemy się sobą cieszyc jeszcze długo :serducho:
Niestety choć Ozzy zawsze cieszyła się wspaniałym zdrowiem to ostatnio jest kiepsko. Najpierw miala słabe tylko tylnie lapki ale twarda z niej dziewczyna i nic sobie z tego nie robiła. W polowie lustopada uroslo jej cos na listwie mlecznej, poniewaz jej ogolny stan byl naprawde jak na wiek swietny, po 11 mielismy umowiona wizyte na operacje. Jednak Ozzy nagle zaczela miec problemy, jest stan z dnia ma dzień sie pogorszył. Miala problem z poruszaniem się, z utrzymaniem glowki, nawet z jedzeniem sinlacu, bylismy zalamani. Na dzien dzisiejszy moge powiedzieć, ze leki na przysadke pomagają, Ozzy czasem nawet odzyskuje na chwile silę w przednich łapkach. Jest kuepsko ale z lekami udaje nam się, a Ozzy dzielnie walczy :serducho:

quagmire - Pią Gru 23, 2016 12:49

Katinka, każdy :)
Katinka - Pią Gru 23, 2016 15:01

Papi, Dużo zdrowia dla Ozzy. Oby jej stan jak najdłużej pozostawał stabilny!
Papi - Wto Gru 27, 2016 02:16

Niestety wczoraj Ozzy odeszła... ;(
Katinka - Wto Gru 27, 2016 04:19

Papi, Och nie... Nawet nie umiem wyrazić jak mi przykro! Mocno przytulam. Eh. Rodzeństwo z miotu O, w tym moja Osa, ma kolejnego szczurzego aniołka do wspólnych zabaw... Bardzo, bardzo, współczuję. Z tego co pisałaś bardzo dzielnie o nią walczyłaś i na pewno zrobiłaś wszystko co się dało.
Mao - Wto Gru 27, 2016 14:52

Papi, bardzo mi przykro :glaszcze:

Stan Oleńki uległ pogorszeniu w I dzień Świąt, i to takiemu konkretnemu. Nagle zaczęła ciężko oddychać, łapać powietrze, puszyć się, zjechała z wagi 50g (1/4 jej masy) mimo jedzenia (zwykle długo siedziała w misce, ale też taki fakt, że powoli je), ogólnie dołek - gdzie się ją postawi, tam stoi, ew. podpełznie do którejś z dziewczyn, oprze o nią brodę i tak siedzi.
Od dwóch dni jest karmiona i pojona ze strzykawki, mimo to traci wagę (od wczoraj kolejne 10g). W teorii jakaś poprawa jest, bo puszy się mniej, nie łapie pyszczkiem powietrza i sama bierze strzykawkę w ząbki, żeby jeść i pić, ale czy to faktycznie poprawa na dłużej, to nie wiem.


Trzymajcie kciuki, proszę.

Katinka - Wto Gru 27, 2016 14:55

Mao, No nie... Czy one się zmówiły? Aż się boję co będzie jak do domu wrócę... Trzymam mocno kciuki za Oleńkę!
Papi - Wto Gru 27, 2016 15:12

Mao, ;( ;( Oleńko trzymaj się dzielnie :kciuki: :kciuki: :serducho:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group