To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2014 - Miot O2 SunRat's - rezerwacje str 4

Katinka - Wto Wrz 01, 2015 23:06

Dzięki :) Dobre z nich modelki. Zapraszam na ich Instagrama. Szukajcie nicka nezumi_ojo. :)
Mao - Czw Wrz 03, 2015 10:55

Za Oleńkę mile widziane mocne kciuki. Za chwilę jedziemy na zabieg (oby tylko) wyłuszczania guza.
Papi - Czw Wrz 03, 2015 10:57

Mao, :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Pyl - Czw Wrz 03, 2015 10:59

Mao, obecne! :kciuki: :kciuki: :kciuki:
A co to za guzidło?

cane - Czw Wrz 03, 2015 11:22

Mao, :kciuki:
Mao - Czw Wrz 03, 2015 21:33

Dziękuję bardzo za kciuki.
Oleńka właśnie przyjechała do domu, czuje się dobrze. Guz poszedł na histopatologię i dalsze losy Oleńki będą zależeć od jej wyników :/

Diora - Wto Wrz 08, 2015 09:42

Melduję, że Ziuta i Marlenka bez żadnych zastrzeżeń. Ziuta jest zdecydowanie alfą, poustawiała całe towarzystwo. Marlenka jest absolutnym miziakiem i eksploratorem kosza na śmieci - znalazła przejście pod szafkami w kuchni :P
Mao - Pon Lis 16, 2015 02:57

Podnosimy z informacją, że Oleńka po operacji usunięcia lewej tylnej łapki, która miała miejsce w piątek. Po wyłuszczeniu poprzedniego guza* doszła do siebie ładnie, jednak wkrótce zaczęły się ponownie problemy z używaniem łapki, która zaczęła "rosnąć" w stawie skokowym...

Wreszcie, po konsultacjach i zdjęciu rtg, usunęliśmy w piątek nóżkę. Jest przycięta w połowie kości udowej. Oli jest bardzo dzielna, chociaż bardzo jej nie odpowiada kołnierz i siedzenie w transporterze. Mam nadzieję, że to koniec rewelacji, chociaż fakt, że mimo wyłuszczenia guza trzeba było nogę uciąć już w 2 miesiące (z opóźnieniami z mojej strony, bo po drodze była przeprowadzka i parę problemów) z powodów zmian, najprawdopodobniej, nowotworowych, nie napawa optymizmem...

Papi - Pon Lis 16, 2015 06:51

Mao, ;( to przykre. Wymiziaj Oleńke od nas :serducho: i oby problemy zdrowotne do Was nie wracały :kciuki:
Katinka - Pon Lis 16, 2015 18:59

Mao, przykro słyszeć, że Oleńka tyle przeszła. Dzielna z niej dziewczyna. Życz jej ode mnie dużo, dużo zdrowia i od sióstr - Oleny i Osy też.
oxxy - Pon Lis 16, 2015 19:12

Mao, biedna dziewuszka. Wymiziaj ją od nas. :przytul:
Slabonska - Pon Lis 16, 2015 20:31

Dzielny z niej szczurasek, ucałuj ją od nas :*
Mao - Wto Lis 17, 2015 01:46

Dziękujemy za ciepłe słowa. Sądząc po jej roszczeniowej postawie ("Wypuść mnie z tej klitki", "Zdejm mnie ten abażur z głowy", "Nie chce ziemniaka, daj co innego"), nie przejęła się faktem utraty nogi jakoś specjalnie.
Papi - Wto Lis 17, 2015 06:29

Mao, bo wszystkie baby są silne, te szczurze też. Trzymajcie się dzielnie :glaszcze:
Katinka - Czw Mar 24, 2016 14:14

Wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszych urodzin dla dziewczynek i chłopców z miotu O2. Zdrowia, energii i dużo przysmaczków dla wszystkich! :)

Więcej zdjęć w wątku: Nezumi Ojo



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group