To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2014 - Miot N2 SunRat's - rezerwacje str.5

cornflakegirl - Czw Maj 05, 2016 14:22

quagmire, próbowałam... Ona ogólnie jest na wysokich dawkach, dostaje pół tabletki cabaseru.
quagmire - Czw Maj 05, 2016 14:40

Szkoda, że nie jest stabilna :(
cornflakegirl - Czw Maj 05, 2016 16:06

quagmire, chwilami tracę siły, ten szczur ma po prostu pecha :(
Papi - Czw Maj 05, 2016 21:52

cornflakegirl, dużo kciuków dla dziewczyn :kciuki: :kciuki: :kciuki: . Nessi niestety nie dotrwała do rana. W pewnym momencie myślałam, ze leki zaczęły działac, otworzyła oczka, ożywiła się troszkę, nawet łapki troszkę się rozluźniły, próbowała przetrzeć łapkami nosek...a potem usnęła ;( ;( ;(

[ Dodano: Czw Maj 05, 2016 21:59 ]
Mao, i kciuki dla Nel :kciuki:
Nie spodziewałam się, że Nessi tak nagle odejdzie. Jestem ciągle w lecznicy z innymi szczurciami i własciwie cieszę się z kazdego kolejnego dnia ale Nessi i Ozzy z O2 były w swietnej formie ;( ;( ;(

quagmire - Pią Maj 06, 2016 00:13

Papi, bardzo mi przykro :(
cornflakegirl - Pią Maj 06, 2016 07:12

Papi, przykro mi :( trzymaj się :glaszcze:
Pyl - Pią Maj 06, 2016 08:56

Papi, tulę :glaszcze:
Takie nagłe odejścia bolą najbardziej, nie mamy czasu przygotować się na to.

Pati112 - Pią Maj 06, 2016 09:13

Przykro mi :przytul: U nas Nikoś jakoś jeszcze sobie radzi, ale ma dużą nwd krążenia, 3 dni temu zostawiliśmy go z chłopakami w hamaku i też myśleliśmy że to jego ostatnia noc, ale rano wstał i wszystko było ok. więc nie przewidzisz tego co się może wydarzyć. Trzymaj się ciepło :glaszcze:
cornflakegirl - Sob Maj 14, 2016 08:38

Wolę już tutaj nie pisać jak Nanna się czuje, gdy napiszę, że dobrze to się sypie, gdy źle zaczyna szaleć i dominować nutelle, co dość komicznie wygląda ;) ten szczur podnosi mi ciśnienie kilka razy dziennie :) buziaki dla rodzeństwa!
cornflakegirl - Pią Cze 10, 2016 22:28

Nanna i Nutella nadal razem :) Raz lepiej raz gorzej, kulamy się do przodu.
Mao - Nie Cze 12, 2016 22:52

Nel się melduje. Cały czas w formie i oby jak najdłużej.

Zdrowia dla rodzeństwa, oby jak najdłużej były z nami :)

Mao - Wto Lip 19, 2016 11:09

Wyżej wspomniana forma nas opuściła.

Nel koszmarnie znosiła lipcowe upały (choć teraz jest chłodniej i choć nie ma tragedii, super też nie jest). Pojechałam z nią na echo, ale serce działa i wygląda prawidłowo. Pojechaliśmy na rtg głowy... i nie lubię mieć racji.

Mamy zwężony kanał oddechowy i zacienione miejsca. Jeśli nie pomogą inhalacje, antybiotyki i sterydy, to to chyba byłoby na tyle... :(

quagmire - Wto Lip 19, 2016 11:13

Mao, :glaszcze:
Czyli tak ogólnie problem tkwi w nosie?

Mao - Wto Lip 19, 2016 20:28

W uproszczeniu: tak.
Pati112 - Wto Wrz 06, 2016 20:07

Hejka, Nikoś od marca był na lekach sercowych i było ok, dzisiaj niestety dostał ostrego obrzęku płuc (z nosa i pyszczka wylewała się piana) i niestety jedną słuszną decyzją było uśpienie go, przykro nam. Miał 2,5 roku, jego brat Natan jest w bardzo dobrej formie, pozdrawiamy ze smutkiem :(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group