To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Aktualizacja po raz drugi

Vaco - Nie Lut 23, 2014 16:20

Też mam 65529 nieprzeczytanych i nie mam ostatniej wiadomości którą dostałam przed aktualizacją forum, poza tym póki co nic nie zauważyłam niedziałającego, ale jak coś dam znać :P
Tygrys - Nie Lut 23, 2014 16:43

A mnie inne style forum w ogóle nie chcą działać. ciągle mam niebieski, widoczny dla niezalogowanych uzytkowników. mimo iż zmieniałam parokrotnie na różne.
Vaco - Nie Lut 23, 2014 18:50

Tygrys, ale chyba jeszcze inne style nie działają po postu :) No i widzę że posty w tematach poucinało
smeg - Nie Lut 23, 2014 19:14

Ja mam w menu na górze przez cały czas "Masz 1 nieprzeczytaną wiadomość", mimo że wszystkie PW mam odczytane.
Ever - Nie Lut 23, 2014 19:30

tgategav napisał/a:
zniknął błąd z brakiem możliwości wyszukania wszystkich postów użytkownika, gdy user miał pare tys postów


U mnie ten błąd nie zniknął :(

Ninek - Nie Lut 23, 2014 19:41

smeg napisał/a:
Ja mam w menu na górze przez cały czas "Masz 1 nieprzeczytaną wiadomość", mimo że wszystkie PW mam odczytane.

Mam identycznie. Przejrzałam całą pocztę i z 4 nieprzeczytanych spadło mi do 1, której nie ma :P

tgategav - Nie Lut 23, 2014 19:43

Sorgen napisał/a:
Rozumiem że postów pisanych po 19 lutego nie ma szans przywrócić? W takim razie bida straszliwa :/


Jak masz coś ważnego tam, to moge przejrzeć zakrzaczoną kopię i ci na pw wyslać treść szukanych postow.


Ever napisał/a:
tgategav napisał/a:
zniknął błąd z brakiem możliwości wyszukania wszystkich postów użytkownika, gdy user miał pare tys postów


U mnie ten błąd nie zniknął :(


fakt, wczesniej ładowało się normalnie :roll:

agacia - Nie Lut 23, 2014 19:50

Też mam jedną nieprzeczytana i to jest wiadomosc, ktora wysylalam ja do kogos dawno temu.
Pyl - Nie Lut 23, 2014 21:08

Nie wiem czy to można podrzucić jako błąd, ale po updacie nie mam w shoutboxie paska przewijania i widzę tylko "górne" wpisy. Problem dotyczy Opery mini, w normalnej Operze jest ok (co prawda paska też nie ma, ale działa przewijanie dotykowe). Przed updatem w Operze mini było ok.
Sorgen - Pon Lut 24, 2014 09:24

Eee no coś Ty nie trzeba :) Nic aż tak ważnego tam nie było, szkoda zachodu :)
Pyl - Pon Lut 24, 2014 11:46

Brakuje szablonu ogłoszenia w dziale "Oddam".
Oluś - Pon Lut 24, 2014 22:57

Nie wiem, czy to błąd akurat po aktualizacji, ale nie przychodzą do mnie powiadomienia.
Katja - Wto Lut 25, 2014 09:25

A czy czasem po aktualizacji forum się nie cofło :?: :wink: Bo niektórych postów czy też wiadomości prywatnych wysłanych przed updatem teraz nie ma hmm... :P
Pyl - Wto Lut 25, 2014 10:10

Katja, w pierwszym poście tego tematu jest napisane
tgategav napisał/a:
Baza została przywrócona z 19 lutego, pewnie ze 100 postów z tego powodu brakuje.

Katja - Wto Lut 25, 2014 10:22

Pyl napisał/a:
Katja, w pierwszym poście tego tematu jest napisane
tgategav napisał/a:
Baza została przywrócona z 19 lutego, pewnie ze 100 postów z tego powodu brakuje.

Oo ślepa ja hehe, chyba muszę zainwestować w okularki :lol:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group