To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Petycje, zbiórki, akcje charytatywne - 1% dla Ani :)

Szczurówka - Wto Lut 18, 2014 11:44
Temat postu: 1% dla Ani :)
Witajcie :)
Mam na imię Ania i mam 15 lat (prawie 16). Jestem osobą niepełnosprawną która na co dzień zmaga
się z różnymi chorobami.
Zbliża się czas rozliczeń podatkowych i można dobrowolnie przekazać 1% dowolnej osobie :)
Jeśli chcecie przekazać mi 1% to możecie przeczytać o mnie na tej stronie:
http://silentio.pl/silent...dopieczny&id=26
Dziękuję wszystkim którzy przekażą mi 1% :) Każdy grosz dla nas dużo znaczy :) i wspierasz moje leczenie :)


Cytat:
Poproszę moderatorów o przyklejenie ;)

Cegriiz - Wto Lut 18, 2014 11:53

Sama 1% nie będę mogła wysłać, bo mam za mały dochód, ale w rodzinie przekażę :)
blueturk - Wto Lut 18, 2014 23:21

A może by tak moderatorom chciało się temat przykleić? Większa szansa, że nie przepadnie między wszystkimi offtopicowymi radościami, negatywnymi emocjami, itp? :)
mmarcioszka - Wto Lut 18, 2014 23:42

Przeniosłam temat do odpowiedniego działu.
barbus - Nie Mar 02, 2014 17:47

Ja tylko chciałem nadmienic, że oprócz 1% podatku, można też dokonać wpłaty na rzecz Ani na konto fundacji. Taką wpłatę mozna odliczyć od podstawy opodatkowania. Zbliża się Wielki Post, wiąc jest dobra okazja do uczynienia dobrego uczynku. Niby 10 zł wydaje się nic, ale jakby 100 osób wpłaciło ...
Szczurówka - Śro Kwi 30, 2014 15:46

Słuchajcie :) zakończył się już okres rozliczeń :) chciałam podziękować wszystkim tym którzy przekazali mi 1% podatku :) BARDZO DZIĘKUJĘ :)
w listopadzie będzie zaksięgowany 1% na koncie fundacji więc zdam wam relacje :)

Karena - Nie Paź 12, 2014 15:19

Temat otwarty na życzenie.
Szczurówka - Nie Paź 12, 2014 15:21

Hejka.

Słuchajcie...

Właśnie zaksięgowali nam 1% podatku...

Niestety w tym roku się nam nie poszczęściło i uzbieraliśmy tylko niecałe 1800 zł i na subkoncie
mamy razem niecałe 2500 zł.

Cel był taki żeby zrobić mi nowe protezy i myślałyśmy z mamą że uda nam się
uzbierać pożądaną kwotę...


Niestety nie, i teraz nie mam ani zębów ani nie mamy na protezy więc musimy z mamą wykombinować
jak na nie uzbierać :/ i co najgorsze nie wiadomo czy jeszcze w tym roku będę mieć protezy :(
a mi się ciężko bez nich je :/
Myślimy z mamą że to jeszcze nie jest cała kwota która się uzbierała, bo często było tak że
fundacja jeszcze doksięgowywała..., ale to nie wiadomo :/

Miałyśby z mamą jechać na pierwszy wycisk do protez 22 października, ale w tej chwili
nie ma to najmniejszego sensu :(

Dziękuję jeszcze raz wszystkim darczyńcom którzy przekazali 1% podatku oraz dziękuję
tym którzy polecali mój apel wszędzie gdzie się da :)

Devona - Pon Paź 13, 2014 00:01

Szczurówka, a może jakaś zbiórka/bazarek?
Szczurówka - Nie Paź 19, 2014 16:50

Słuchajcie :)
Właśnie została zebrana cała kwota która pokryje w całości koszty moich protez :)
Dzięki dobrym duszyczkom udało nam się osiągnąć cel i pokryć jedno z najważniejszych
wydatków na leczenie :)

Devona - Nie Paź 19, 2014 17:04

Szczurówka, wspaniale :mrgreen:
limomanka - Nie Paź 19, 2014 23:29

Fantastyczna wiadomość :mrgreen:
kissmyknees - Pon Paź 20, 2014 21:07

Super! Ania, świetna wiadomość. Ale korki dalej zbieracie? :)
Szczurówka - Pon Paź 20, 2014 22:02

kissmyknees, jasne, zbieramy korki ;) wszystkie pieniądze z fundacji idą na protezy :)
Szczurówka - Pon Lis 24, 2014 20:12

Hejka :) Wspominałam że udało się już zebrać całą brakującą kwotę do moich protez szkieletowych :)
I niektórzy już wiedzą że je odebrałam niedawno :)

Żeby nie być gołosłownym chciałam się pochwalić efektami :)



Protezy są bardzo wygodne i szczerze mówiąc lepsze niż te zwykłe akrylowe :P najgorsze to
ściągać te protezy bo zanim wszystko się wyrobi to jeszcze trochę to potrwa :)

Dziękuję bardzo wszystkim którzy przekazali 1% podatku :)

Cieszę się, że nareszcie mogę normalnie jeść i ładnie wyglądam :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group