To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2014 - Zirrael Rattery miot Y

zirrael - Pią Sty 10, 2014 18:37
Temat postu: Zirrael Rattery miot Y
10.01.2013 r. przyszedł na świat miot Y. Enigma postanowiła się nie spieszyć z porodem :) Najpierw wybudowała solidne gniazdo i dzielnie kwoczy nad stadkiem swoich żelek.


Mama miotu Reba's Enigma - standard, standard, blue-beige (russian beige), self ur. 04.07.2013 r. Enigma jest bardzo dużą, energiczną i odważną samiczką. Kocha i człowieka oraz swoje koleżanki z klatki. Bardzo polubiła moje starsze samiczki i uwielbia spędzać z nimi czas. Oczywiście o ile nie biega z tymi młodszymi.

Tata miotu Ratazana's Harri Putteri - standard, standard, agouti, essex ur. 01.02.2013 r. Harri bardzo kocha zarówno człowieka jak i swoich kolegów z klatki. To bardzo zrównoważony samiec. Gdy tylko ma szansę uwielbia lizać człowieka po palcach.

W miocie spodziewam się maluchów o sierści standard, uszach standard, w kolorach agouti i russian blue agouti, o znaczeniach essex i berkshire.

Wszystkie maluszki otrzymają rodowody czeskiego związku hodowców szczurów rodowodowych Zakladni Organizace chovatelů morčat a jiných drobných hlodavců, gdzie zarejestrowana jest moja hodowla.
warunki aby zostać opiekunem szczura z mojej hodowli opisane są >>TU<<
cena maluszków z tego miotu uzależniona będzie od koloru i znaczeń i mieścić się będzie w przedziale 70 - 90 pln
w razie pytań zapraszam na maila zirraelrattery@gmail.com

mmarcioszka - Sob Sty 11, 2014 00:29

Niech maluszki zdrowo rosną :)
Dużo ich się urodziło?

zirrael - Sob Sty 11, 2014 10:21

Maluchów jest 8 i na pewno mamy niespodziankę kolorystyczną (a szansa byłą bardzo bardzo niewielka ;) )

Pierwsze fotki :)




wilczek777 - Sob Sty 11, 2014 11:14

Ciekawi mnie ta niespodzianka.

Niech zdrowo rosną kluski!

mmarcioszka - Sob Sty 11, 2014 15:17

Jaką niespodziankę :> ?
zirrael - Sob Sty 11, 2014 23:12

mmarcioszka, połowa maluchów ma czerwone ślepka :) Są dwie możliwości co do tego, co poniosło się z dalekich pokoleń przodków.
mmarcioszka - Nie Sty 12, 2014 01:35

O jejku! Muszę się wprosić, jak już otworzą te oczka :twisted:
zirrael - Nie Sty 12, 2014 09:46

nie ma problemu, zapraszam :)
zirrael - Śro Sty 15, 2014 20:36

rośniemy :)


mmarcioszka - Śro Sty 15, 2014 20:55

zirrael, jak kolorowo! Koniecznie muszę je zobaczyć w futerkach albo może właśnie nie... miałam poczekać z doszczurzaniem, ale tu takie maluszki :serducho:
zirrael - Śro Sty 15, 2014 21:07

mmarcioszka, futerka to jeszcze chwilę ;) acz też już bym chciała zobaczyć :)
i tak je zobaczysz na fotach więc chyba jednak lepiej na żywo 8)

mmarcioszka - Śro Sty 15, 2014 21:24

Kluchy jeszcze tygodnia nie mają, a ja o futerkach i otwartych oczach :roll: ale nie mogę się doczekać.
zirrael - Sob Sty 18, 2014 16:07

W miocie jest 5 dziewczyn i 3 chłopaków.

chłopcy (2 essexy, jeden normalny):



dziewczyny:



essexy:



normalne:


nezu - Sob Sty 18, 2014 16:18

Rude... rude! :serducho:

Tylko czemu same babyyyy ;(

mmarcioszka - Sob Sty 18, 2014 21:02

Jasne panienki ;(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group