To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2014 - Zirrael Ratterry miot Z

mmarcioszka - Nie Lut 02, 2014 19:49

Uff, dziękuję dobrej duszy, która ją zarezerwowała :)
nezu - Wto Lut 04, 2014 22:26

Ludzie, te szczury to jest jakaś masakra. :serducho:

ADHD do potęgi, nie da się ich utrzymać w jednym miejscu dłużej niż sekundę. Człowieka by zalizały, zaiskały i zjadły. :D
Cudowne i straszne zarazem, pilnować kilkunastu szczurów, które muszą być wszędzie w jednym czasie. :D

zirrael - Śro Lut 05, 2014 08:56

i efekty usiłowań moich i nezu coby i Zetkom z adhd jakieś fotki zrobić :)



Zuko i Zankonkuna Gaara


Zarathustra, Zack i Zafar


Zorquan


Zora i Zuja


Zuja i Zutto Wasurenai


Zoe, Zula , Zazu


reakcja na ręce :)

voltana - Śro Lut 05, 2014 11:05

pięknie rosną, już się mojego kluska doczekać nie mogę :)
mmarcioszka - Śro Lut 05, 2014 15:40

zirrael, jakie piękne maluszki :DD
zirrael - Wto Lut 11, 2014 19:45

Zoe i Zula już dojechały do nowego domku. Ponoć dokazują jak szalone. Obie w dniu wyjazdu ważyły ponad 90 gram (a dokładniej 94 i 91) - wydane nieco wcześniej ze względu na bezpieczny i ciepły transport do Gdańska. W weekend wyprowadza się większość z reszty dzieciaków :)
mvn89 - Czw Lut 13, 2014 09:25

Czy są jeszcze dwa samczyki do zarezerwowania?
zirrael - Czw Lut 13, 2014 11:00

mvn89, nie, nie ma już żadnych wolnych maluchów w tym miocie - polecam dział planowane mioty, o moich planach na najbliższy czas można przeczytać tu:
Planowany miot A2
Planowany miot B2

Izabela - Sob Lut 15, 2014 16:23

Melduję, że Zoja i Zazu dojechał szczęśliwie do domu. W tej chwili szaleją po klatce, aż dziwne, że jeszcze się nie rozleciała - to 2 śliczne torpedy a nie szczury :lol:
zirrael - Sob Lut 15, 2014 19:25

Izabela napisał/a:
Melduję, że Zoja i Zazu dojechał szczęśliwie do domu. W tej chwili szaleją po klatce, aż dziwne, że jeszcze się nie rozleciała - to 2 śliczne torpedy a nie szczury :lol:


uprzedzałam że to szczury z adhd :D

mmarcioszka - Nie Lut 16, 2014 01:03

zirrael, przy tych maluchach szczury z ADHD są flegamtyczne :P
voltana - Wto Mar 04, 2014 16:12

Melduję, że Czedar (Zafar) waży 225g i cały czas szaleje i biega, na prawdę "ADHD" to za mało powiedziane w jego przypadku :)

A jak tam rodzeństwo??

Izabela - Śro Mar 26, 2014 14:32

Zoja i Zazu pozdrawiają wiosennie. Donoszą też, że mają się świetnie, bez większych problemów dołączyły do stada, a w klatce od razu zamieszkały na najwyższym piętrze ( co u mnie należy do rzadkości, najczęściej nowe szczury na początku śpią na dole, na górne pokłady wpuszczane są przez rezydentki/ów dopiero po pewnym czasie). Zetki miały w nosie tradycję i nie przejmowały się kompletnie tym, że kogoś wkurza ich obecność w sputniku np. Uciekały tylko na moment, po chwili z prędkością światła były w tym samym miejscu. To powodowało kompletną dezorientację wkurzonego, który bardzo szybko zrozumiał, że z torpedami nie wygra i odpuszczał, pozwalając wejśc sobie na głowę :)
Izabela - Pon Cze 23, 2014 07:06

Zoja i Zazu informują, że u nich wszystko w porządku. Wprawdzie u Zojki słyszę pewien dziwny pomruk, gdy przyłożę ucho, nawet ją przeleczyłam antybiotykiem ze 3 tygodnie temu, ale nie było reakcji, objawy też nie postępują, więc raczej nie infekcja to jest. Lubelski wet nie słyszy nic niepokojącego, Zbyszek też nie, to tylko ja słyszę :roll: 27.06.14 jedziemy do Warszawy na kastrację (trzymajcie kciuki), więc uczulę na to dr Anię, ale miejmy nadzieję, że to nic poważnego.
Pozdrowienia dla rodzinki - co słychać u innych?

zirrael - Śro Cze 25, 2014 21:17

Zorquan ma się doskonale, chociaż jest największa ciapą z moich 3 najmłodszych chłopaków. Od osób z poza forum też są same pozytywne wieści. Trzymam kciuki w piatek za wnusie coby dzielnie zniosły ciachnięcie :kciuki: :kciuki: :kciuki:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group