To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2013 - Miot M2 SunRat's - rez. str. 7

gryska - Śro Lip 20, 2016 19:01

Dzięki...
Jestem jej cholernie wdzięczna, że nie zmusiła mnie do tej decyzji tylko podjęła ją za mnie... ;(

Zizollo - Wto Lip 26, 2016 10:33

gryska, trzymaj się :glaszcze:
marcique - Czw Sie 11, 2016 10:30

gryska, też tulę mooocno :glaszcze:
marcique - Czw Sie 11, 2016 10:32

Malaria o dziwo ma się b dobrze (poza faktem, że już dozywotnio będzie dostawac antybiotyk ze względu na odnawiające się choróbsko dróg oddechowych i dupkę ma łysą (hormony)

ile szczurząt z tego miotu jeszcze żyje, bo doliczyć się nie mogę?

smeg - Czw Sie 11, 2016 11:47

Margolcia wczoraj odeszła za TM - niestety z pomocą weta. Z dnia na dzień się rozłożyła, objawy wyglądały przysadkowo, ale czekam jeszcze na wyniki sekcji. Trudno było zauważyć u niej cokolwiek, bo całe życie była ślamazarna i ciapowata :(

Mortadela ma ciągle problemy z odnawiającym się ropniem u nasady dolnego siekacza, ale żyje i jest w dość dobrej kondycji.

marcique - Pią Sie 12, 2016 10:43

smeg, przykro mi bardzo z powodu Margolci :(
dobrze, że Mortadelka trzyma fason :)
Malaria też jest dość ciapowata i ślamazarna...to najłagodniejsza, najspokojniesza mysza jaką kiedykolwiek miałam...słodka jest przy tym niebożebnie :serducho:

smeg - Pon Wrz 05, 2016 16:32

W sekcji Margolci potwierdził się guz przysadki, dodatkowo były też zmiany mykoplazmowe w płucach.

Niestety, 30 sierpnia odeszła też Mortadela ;( Podczas którejś wizyty kontrolnej w sprawie zębów, wet wymacał w jej brzuchu sporego guza. Obserwowaliśmy, czy rośnie, panna do końca trzymała się w dobrej formie, odeszła sama nagle. Sekcja wykazała nowotwór jajnika z przerzutami na śledzionę.

Ktoś jeszcze został oprócz Malarii?

marcique - Wto Wrz 06, 2016 09:48

Smeg, przykro mi z powodu Mortadelki :( trzymaj się cieplutko :glaszcze:

Malaria się trzyma dzielnie, chociaż znowu odezwały jej sie płucka (zmienilismy wczoraj -wizyta u dr Strąk - anybiotyk na inny, dostała steryd), a w środę ma mieć echo serca (prawdopodonie wyjdzie dobrze, bo na prześwietleniu serducho wyglada rewelacyjnie) i konsultacja chirurgiczna u dr Rzepki w sprawie ew. usuniecia jednego zęba (od daaawna rósł krzywo, a teraz rozszczepił sie na trzy części i boimy się ropnia)

poprawiłam int.: po skrótowcu zakończonym ostatnią literą wyrazu nieskróconego kropki nie ma - a więc dr zapiszemy bez kropki. Byłaby, gdyby skrótowiec rozwijał się do formy doktora, -owi itp.
/limomanka

marcique - Czw Wrz 08, 2016 09:53

serce Malarii w super stanie (jak na szczurę w tym wieku wręcz rewelacja), więc w środę dr Rzepka będzie jej wycinac ząbka...trzymajcie kciuki, żeby wszystko było ok
quagmire - Czw Wrz 08, 2016 10:32

marcique, będzie wszystko ok, jestem pewna :kciuki:
Pyl - Czw Wrz 08, 2016 11:25

marcique, mocno trzymamy!!!
smeg - Czw Wrz 08, 2016 11:49

Kciukam! :kciuki:
Mao - Czw Wrz 08, 2016 12:23

Trzymam :kciuki:
marcique - Czw Paź 13, 2016 15:36

operacja udana, ząbek ocalony (noo przynajmniej połowa), wygojony...szczura dobija 2 lat 10 miesięcy, a wszystko z nią ok (poza całą baterią leków jakie otrzymuje)...no i musimy ja umówic na laseroterapię podratować kregosłup, bo chyba ja pobolewa na stare lata..w przyszłym tygodniu wybierzemy się na wizytę do weta sprawdzić czy ząbki nie przerastają ...dzieki wielkie za kciukasy! :serducho:
Pyl - Czw Paź 13, 2016 15:54

marcique, super wieści! Wycałuj od ciotki!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group