To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2013 - Miot M2 SunRat's - rez. str. 7

heniok - Nie Gru 29, 2013 20:27

mmarcioszka, nie wiem, pytam Lowenstein czy weźmie jak się okaże że jest 10 samców :wink:

Mamusia IFI :serducho:


Gniazdo


Żelki

mmarcioszka - Nie Gru 29, 2013 21:01

heniok, już myślałam, że macie prawie samych chłopców w miocie :P
pseudomonas - Nie Gru 29, 2013 23:29

Mmm piękny miocik :slinisie: szkoda że już nie mogę ;(
Mocno kciukam za bobaski i mamusię

Zizollo - Pon Gru 30, 2013 09:55

ile żelek :serducho: mocno kciukam za maluchy niech zdrowo rosną :kciuki: :kciuki:
Lowenstein - Pon Gru 30, 2013 14:03

heniok, Hahaha :lol: Jak dacie to wezmę :twisted: to idealny pretekst do kupienia czegoś takiego --> Klik
Pyl - Pon Gru 30, 2013 15:20

Trochę zwlekam z napisaniem w tym wątku, bo chciałabym napisać konkrety, ale konkretów jak nie było tak nie ma, a tatuś Szmerek jest chory :(

Pyl napisał/a:
Szmerek od tygodnia jest chory. Dokładnie nie wiadomo co mu jest, ale objawy są nagłe i neurologiczne (i bólowe), w badaniach krwi wyszedł też stan zapalny. W USG jamy brzusznej wyszła powiększona wątroba (na 95% po podaniu sterydu, bo dzień przed była jeszcze w normie) i zapalne nerki (ale parametry nerkowe we krwi są w normie). Coś też mamy w lewym uchu, ale nie widać, aby rosło.
Dostaje kabergolinę, dwa antybiotyki, kroplówki, steryd a dziś jeszcze przeciwbólowy.
Widać poprawę po lekach - pytanie tylko czy nie jest to posterydowa złuda, no i niestety mamy kłopoty z jedzeniem (ból???).

A tak mysz wyglądał w sobotę:

Fotki autorstwa Babyduck :kwiatek:


Nie wiem czy ma to jakiś wpływ na maluchy, w momencie krycia Szmer nie wykazywał objawów choroby (był na przeglądzie tuż przed kryciem, a nieco wcześniej miał robiony RTG i badanie krwi - wszystko było OK), wszystko rozwinęło się w ciągu 2 dni tydzień temu.

heniok - Pon Gru 30, 2013 15:48

Pyl napisał/a:
Nie wiem czy ma to jakiś wpływ na maluchy, w momencie krycia Szmer nie wykazywał objawów choroby (był na przeglądzie tuż przed kryciem, a nieco wcześniej miał robiony RTG i badanie krwi - wszystko było OK), wszystko rozwinęło się w ciągu 2 dni tydzień temu.
Urok szczurów i wieku, dziś jest ok, a za 2 dni nie ma szczura :( , oby Szmerek doszedł do siebie :kciuki:
heniok - Wto Gru 31, 2013 20:20

Szansa że Szmerek jest Dg wynosiła 12,5%, wygląda na to że wystarczyło :wink:
Pyl - Wto Gru 31, 2013 20:31

Jest. Jeszcze jest.
heniok - Wto Gru 31, 2013 20:54

Pyl, Był w sensie krycia nie życia, jeśli źle napisałem to już poprawiam :(
Pyl - Wto Gru 31, 2013 21:00

heniok, dzięki.
pszczoła - Wto Gru 31, 2013 21:38

heniok napisał/a:
Szansa że Szmerek jest Dg wynosiła 12,5%, wygląda na to że wystarczyło :wink:



Kurczę, wiedziałam ;(

heniok - Śro Sty 01, 2014 11:29

pszczoła, i to powód do płaczu :shock:

Na rozruszanie umysłu po nocnej balandze info o maluchach :lol:

64% miotu to samice, 71 % ma uszka dumbo, a wśród samców 80 %, sierść velveteen ma 78% samic jak i całego miotu.

Jeden pan jest maleńki, potrzebne kciuki za niego, oby wytrwał.

quagmire - Śro Sty 01, 2014 12:43

Ja już sobie wybrałam. I zdecydowanie jest to powód do płaczu :(
Lowenstein - Śro Sty 01, 2014 13:37

Że też chciało ci się liczyć procentowo :DD Kciuki obecne za mikruska :kciuki: Czyli widać nie dostanę tych 10 samców :twisted:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group