To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - Miot tramwajowy już w nowych domach :)

Pyl - Pią Sty 31, 2014 23:24

To ja jeszcze dopiszę, że dziś również Gniotka (mamusia miotu) trafiła do swojego super domku :D
Smutno na duszy, ale pewnie będziemy się czasem widywać :)

Cegriiz - Pią Sty 31, 2014 23:40

Ja nie mogę się doczekać jak mała już u mnie będzie :DD
mmarcioszka - Sob Lut 01, 2014 01:12

Teleportacja zakończona sukcesem :D Możecie się już chwalić swoimi szczurkami w kochających DS, a nie bidami do adopcji.
malvaaa - Sob Lut 01, 2014 11:39

ciesze się, że wszystkie maluchy w nowych domkach :)

zaspana bida pozdrawia :)


susurrement - Sob Lut 01, 2014 12:03

malvaaa, widzę, że bida bardzo szczęśliwa pod kocykiem:) mamusia kurteczki w wyprawce nie dała to sobie musi bidulina sam radzić :p
Pyl - Sob Lut 01, 2014 12:25

Supełku, zmień jeszcze podpis w temacie wątku - tam nadal maluchy szukają domków ;)
susurrement - Sob Lut 01, 2014 12:37

Pyl, hmm nie ma tego podpisu.. ale zmieniłam temat ;)
mmarcioszka - Sob Lut 01, 2014 12:38

Off-Topic:
susurrement, nie ma, bo usunęłam ;)

susurrement - Sob Lut 01, 2014 12:40

mmarcioszka, ok, dzięki :DD
malvaaa - Sob Lut 01, 2014 13:35

to jest mój mega ciepły szlafrok, z którego nie wychodzę w weekendy, a szczury uwielbiają w nim spać :)
susurrement - Pią Lut 07, 2014 14:23

wczoraj do domu pojechała łysolinka i w ten sposób wszystkie maluszki są już w swoich nowych domkach :serducho:
malvaaa - Sob Lut 08, 2014 14:28

nikt się nie chwali maluchami to ja pochwalę się Presleyem jak pięknie rośnie :) chłopaki odkryli parę dni temu, że istnieje świat poza łóżkiem i teraz szaleją po pokoju, zwiedzają kąty, uwielbiają szafę i ciemne kąty pod łóżkiem :)



buszowanie po pokoju :)


pozdrawiamy :)

Cegriiz - Czw Lut 13, 2014 11:39

U mnie Królewna już się zadomowiła. Bryka i skacze jak na młodego dzieciaczka przystało. ostatnio nawet zaczęła lekko obrastać meszkiem ;) Nadal nie lubi jak się ją podnosi, ale powoli ćwiczymy :)
Anonymous - Czw Lut 13, 2014 11:45

Moi dwaj siamese spisują się na medal. Identyczni z wyglądu, różnią się charakterkiem - jeden pcha się po dłoń i zamienia się w pięknego naleśnika, drugi z lekkim dystansem, ale nie ma mowy o strachu - istny obieżyświat, bardziej od człowieka interesują go kąty pokoju ;) Obaj przekochani. A do tego zupełnie gładko i bardzo serdecznie przyjęli do swego apartamentowca trzy maluchy (zresztą też przygarnięte z tego forum, z tematu "sylwestrowa niespodzianka"). susurrement, z całego serca dziękuję :serducho:
susurrement - Czw Lut 13, 2014 11:47

saint_sinner, ależ nie ma za co, cała przyjemność po mojej stronie :serducho:

a jak reszta maluszków?
postaram się też w wolnej chwili wrzucić zdjęcia swoich :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group