To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - Hipopotamki z Wrocławia

Entreen - Czw Gru 19, 2013 18:39

Druga dziewczynka urodziła dziś 8 żywych maluchów, jednego martwego. Za kilka dni im też założę temat, jak podsumuję, ile pań, ile panów.

A póki co, w sobotę napiszę więcej o tych no i obiecane fotki.

ema0505 - Czw Gru 19, 2013 20:00

kciuki za kluseczki i mamusię :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Entreen - Sob Gru 21, 2013 22:25

Jak otworzą oczka, będą indywidualne :) Chyba, że otworzą w Wigilię, to wiecie... :P

Najgrubszym hipciem jest czarna kapturka, duży jest też niebieski kaptur. Najdrobniejsza - od narodzenia - jest standardowa dziewczynka. Która najpewniej zostanie u mnie... :)

Podsumowanie:
Panie: 2 dla Ogoniastej, jedna dla O.O. i jedna dla mnie.
Panowie: Cyklotymia, Morgana, MichalKonstanty, falabella, ema0505.
Czekam na PW od jednej osoby, by zdecydować, do kogo wędrują dwa ostatnie maluszki.

Druga panna się wysypała 19.12, maluszków jest osiem. Pewnie jutro-pojutrze je obejrzę i pomyślę nad tematem :) .

http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be






Ogoniasta - Sob Gru 21, 2013 22:31

:sirwwt: :sirwwt: :sirwwt:

Kluchy przesłodkie! :mrgreen:



aaaaaaaaa!!!!!!! FILM THE BEST!! :serducho: Moje Tessiątko przecudne! :mrgreen: :serducho: To ona???? :mrgreen:

Entreen - Sob Gru 21, 2013 22:49

Tak, to ona :mrgreen:
limomanka - Sob Gru 21, 2013 23:05

Normalnie aż mężowi pokazałam i teraz oboje achamy i ochamy na widok śpiącego malucha z nakręcanym ogonkiem :zakochany:
Gamabunta - Sob Gru 21, 2013 23:20

Jeśli od drugiej dziewczyny też będą takie piękne i jakaś czarnulka znajdzie się wolna to wyczuwam powiększenie mojego stada ;(
Entreen - Sob Gru 21, 2013 23:27

Będą piękne i będzie czarne coś na pewno :P ale prawdę mówiąc może nie być wolnych maluchów :D
strashak - Sob Gru 21, 2013 23:55

:kciuki:

dostałam cukrzycy :P pysiaczki słodkie

Gamabunta - Sob Gru 21, 2013 23:55

Z jednej strony : ;( , a z drugiej może to i lepiej dla mnie :P
No cóż, ale jeśli będzie jakaś panna, czarna, to można o mnie ewentualnie pamiętać. Ewentualnie, bo mogę być bardziej w stylu osoby rezerwowej :D

Entreen - Nie Gru 22, 2013 12:00

Tylko trzy kreciki mają jeszcze zamknięte oczka :) :) :) Niedługo zrobię zdjęcia.

Maluszki od Ogoniastej to największe rozrabiaki :mrgreen: Wypuściłam matkę po łóżku, a maluszki wyjęłam sama, bo jeszcze nie potrafiły wyleźć przez drzwiczki... Na początku mama miała chęci je zawlec z powrotem, ale odpuściła i zaczęła łazić... maluchy tuliły się do dłoni, próbowały ssać mi palce, kotłowały... A jeden maluszek zwiedzał twardo - wlazł mi na ramię, kręcił się na chwiejnych jeszcze nóżkach... :mrgreen: I oczywiście to była czarnuszka - Impala :D . Ona od początku miała najwięcej odwagi ;)
A kiedy po kilku minutach mamuśka uznała - dość i po kolei pozanosiła dzieciaczki do klatki, to Tessa pierwsze co - na drzwiczki i w nogi :mrgreen: Zamiar udaremniła czujna mama ;)
Odważny jest też jeden czarnuszek, blutki są spokojniejsze (wszystkie, tak się śmiesznie złożyło), a standardowa dziewuszka (najprawdopodobniej zostanie Szafir ;) ) wlazła mi w dłoń i się tuliła


Z drugiego miotu dwa maluszki mają skrócone ogony, najprawdopodobniej przez mamuśkę :( I nie wiem, czy nie jest przewaga dziewczynek... Jak moja córa pójdzie spać, sprawdzę dokładnie. Maluszki są ciemne i jasne.

ema0505 - Nie Gru 22, 2013 15:37

Przecudniaste mordeczki :serducho:
A filmik genialny, nie mogę przestać się śmiać :mrgreen: . Najbardziej rozwalił mnie ten dygający ogonek xD.

Ogoniasta - Nie Gru 22, 2013 21:07

:mrgreen: ale nam się gagatki trafiły :P
Już nie mogę się ich doczekac! :serducho:

furburger - Nie Gru 22, 2013 21:25

ło matko sama słodycz :serducho: zdecydowanie powinnam mieć zakaz na takie tematy :P
anka48 - Pon Gru 23, 2013 10:11

Cudeńka malutkie :D :D :D

Już nie mogę się doczekać fotek drugiej mamuśki :D Mam nadzieję, uda mi się załapać na dwie kluseczki ;) )

A jakie się szykuje umaszczenie drugiego miotu?? Będą jakieś niebieściutkie?? Mam do nich słabość ;)

Kciukam za paróweczki i z mamuśkę, żeby nie podgryzała im ogonków :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group