To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - Hipopotamki z Wrocławia

Ogoniasta - Pią Lut 07, 2014 20:15

uuuuu :( u kogo jeszcze?? :(

Moje dzieciaki chorowały od niedzieli ( mam nadzieje, że już w czasie przeszłym :roll: )
Tak jak pisze Entreen...zauważyłam, że są osowiałe, nie brykały, były napuszone...nie jadły i nie piły..tego samgo dnia u Tessy pojawił się krwiomocz...i to nie mocz zabarwiony krwią, tylko wyglądało praktycznie jak sama krew..przerażające :( w nocy z ndz na pn Tessa była taka slabiutka, że nawet nie podnosiła się z miejsca..

Nie ma jednoznacznej diagnozy..
Dostały antybiotyk, leki przeciwbólowe, steryd i przeciwkrwotczne.. wczoraj znowu pojawił się ciemniejszy mocz. Dziś niby jest w normie, znowu brykają, ładnie jedzą i piją Obserwujemy je z duszą na ramieniu :(

strashak - Pią Lut 07, 2014 20:55

Okruch mnie straszy. Paproch też czasami niemrawy jest. Kciukam za wszystkie, żeby były zdrowe :kciuki:
ema0505 - Sob Lut 08, 2014 12:22

Kciuki za rodzeństwo i kuzynostwo :kciuki: :kciuki: . A ja bacznie będę obserwować moje paskudki.
Nietoperrr... - Sob Lut 08, 2014 15:53

U nas bez zmian,Hektorek Terminatorek zdrowiutki i rozbrykany :wink:
anka48 - Sob Lut 08, 2014 19:36

U nas niestety trochę gorzej, nastroszona sierść, ospała, brak energi, byliśmy u weta i narazie walczymy, zobaczymy jak będzie. Narazie mamy jakiś antybiotyk i leki przeciwzapalne.
strashak - Sob Lut 15, 2014 20:30

Widzieliście sesje zdjęciową naszych szczurasów? http://ogonkowo.pl/walent...ou-need-is-rat/ ciekawy czy któryś z czarnych to moi panowie :P
ema0505 - Nie Lut 16, 2014 13:06

Sesja przeeeepiękna :serducho: napatrzeć się nie mogłam jak to pierwszy raz zobaczyłam ;p
Dukat - Nie Lut 16, 2014 14:28

Moja Hipcia od piątku u mnie :serducho: Jest jak broszka w ogóle mogłaby mieszkać w kapturze :wink:

En. Ona jest cudna!!
Sesja świetna :serducho:

Morgana551 - Nie Lut 16, 2014 20:16

Ja zrobiłam zdjęcie mojemu Blue na konkurs na Facebooku - Alloszczury. Liczę na Wasze głosy gdy opublikują fotkę :)

PS: Dopiero gdy zobaczłam Blue na tym zdjęciu zorientowałam się, że kawał z niego szczura jak na ponad 2 miesiące :P

Entreen - Nie Lut 16, 2014 21:46

Nooo, wielki jest! I pyszczek ma taki niedziecięcy jakiś!

A ta sesja cudna była w ogóle cała, nie mogę się doczekać drugiej części! Chociaż to akurat moje "starszaki" będą ;)
I Mikrob...

Morgana551 - Nie Lut 16, 2014 21:56

Przez ostatnie 2 tygodnie tak urósł. Waży już ok. 300g. Powala na plecy już wszystkie szczurki oprócz alfy i bety.
Morgana551 - Śro Mar 12, 2014 14:41

Blue! Mamy nieco ponad 3 miesiące :) Ogonek chyba był troszkę nie zadowolony, że go obudziłam i kazałam pozować....

mmarcioszka - Śro Mar 12, 2014 17:08

Oj tam niezadowolony, ale jaki przystojny :mrgreen:
ema0505 - Śro Mar 12, 2014 20:50

No to my też się pokażemy, jacy duzi już jesteśmy.
Morti
Czarny

Pozdrawiamy rodzeństwo i kuzynostwo! ;p

Morgana551 - Pon Maj 05, 2014 23:23

Nie długo stuknie ogonkom 5 miesięcy :) Pochwalcie się obecnymi zdjęciami maluszków! :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group