To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - Hipopotamki z Wrocławia

Entreen - Nie Sty 19, 2014 21:22

Ślicznie :)

Ale strasznie "niebiesko" wyszły :D

Ogoniasta - Nie Sty 19, 2014 21:25

ema0505 napisał/a:
:serducho:
Impala - czyżby fanka Supernatural ? :mrgreen:


Oczywiście! :mrgreen: Wierna i ubóstwiająca! :mrgreen:
Tessa też inspirowana SN :mrgreen:


Entreen, chyba wina mojeg aparatu :P

ema0505 - Nie Sty 19, 2014 21:27

Ogoniasta napisał/a:
Oczywiście! :mrgreen: Wierna i ubóstwiająca! :mrgreen:
Tessa też inspirowana SN :mrgreen:


To witaj w klubie :mrgreen:

mmarcioszka - Nie Sty 19, 2014 21:32

Jakie ładne :mrgreen:
Nietoperrr... - Wto Sty 21, 2014 10:55

Hektorek zafundował nam najszybsze łączenie jakie w życiu u nas było - trwało może 5 sekund?? :lol: Moje dwa młodziaki powąchały,sprawdziły pod ogonem co i jak,następnie wyiskały i heja do zabawy! :lol:
Widać było,jak bardzo brakowało im kompana do wspólnych szaleństw.Moje starsze stado już wiekowe i nie ma ochoty,a ten rozruszał ich w przeciągu kilku sekund do tego stopnia,że teraz są nierozłączni,czy to w klatce,czy na wybiegu i tylko wszystko się trzęsie,gdy szaleją!
DZIĘKUJEMY Entreen za tego wielko-stopego bdździągwulca! :serducho:

Lian-Czu,Gwizdo i Hektor :mrgreen:


Morgana551 - Wto Sty 21, 2014 12:57

Gratulację bezproblemowego łączenia :) U mnie było bardzo podobnie z Blue (maluszek od Entreen) tyle, że wydało mi się podejrzane, że tak szybko moje łobuzy przyjęły maluszka :P W ramach ostrożności siedział dwie noce w transporterku.
anka48 - Śro Sty 22, 2014 19:22

Moje pannice są po prostu urocze :) Nic tylko miziać i miziać :tummykiss: Uwielbiają się tulić, włazić do rękawów i tam zasypiać, sama słodycz :sirwwt:

Moje hipcie, w drodze do domu ;)

ema0505 - Śro Sty 22, 2014 20:14

U mnie też zadziwiająco szybkie łączenie :D Ale też się trochę bałam i pierwszą noc spędziły w małej klatce, tak w razie w. Teraz jest wszystko okej. No poza tym, że maluchy czasem terroryzują mi jednego ze starszych szczurów :D . Coś w stylu "nie chcesz się bawić? To będziemy po Tobie łazić :twisted: ".
Morgana551 - Śro Sty 22, 2014 22:46

Szczuraski od Entreen zadziwiająco szybko są przyjmowane do stada :) Mój Blue też się lubi tulić i co chwilę wskakuje na mnie i daje mi buziaki :roll:
Entreen - Śro Sty 22, 2014 23:19

To przez szkołę przetrwania, jaką im zgotowałam, puszczałam je z prawie każdym szczurem w mieszkaniu :mrgreen:
gooosiaa - Śro Lut 05, 2014 12:27

hejka. z chęcią adoptuje samiczke, poniewaz moja jest bardzo samotna sama w klatce. prosze o kontakt na email malga12@o2.pl
ema0505 - Śro Lut 05, 2014 14:43

gooosiaa, to jest dział z miotami adoptowanymi :wink:
Poszukaj wolnych dziewczynek w dziale oddam. Powodzenia w szukaniu, mam nadzieję, że się pochwalisz obecną i przyszłą pociechą :wink: .

Entreen - Pią Lut 07, 2014 18:06

Już u co najmniej dwóch maluchów (trzech?) - zarówno z pierwszego, jak i drugiego miotu - wystąpiły infekcje układu moczowego, możliwe jest, że przywlokły to jeszcze ode mnie - także miejcie to na uwadze przy obserwacji swoich pociech.

A ja w końcu muszę zmienić pierwszy post... ale to po sesji... :roll:

Morgana551 - Pią Lut 07, 2014 18:53

Entreen - jak się choróbsko objawia?
Entreen - Pią Lut 07, 2014 19:19

Zaczęło się od osowienia, porfirynki, potem napuszenie, brak chęci zabawy i - przede wszystkim - brunatne zabarwienie moczu/krwiomocz.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group