To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - Hipopotamki z Wrocławia

ziew - Sob Gru 14, 2013 20:23

Entreen napisał/a:
z dziewuszkami może być problem

a jaki problem? Dziewuszki są najukochańsze. Właśnie Furia mnie dziabła :)

beti - Sob Gru 14, 2013 20:28

w sensie z adopcją czy wychowawczy ? bo jeżeli chodzi o to drugie to dam sobie rade:) wczesniej mialam szczury ale w ciazy musialam oddac przyjaciółce bo nasilila mi sie astma
limomanka - Sob Gru 14, 2013 20:41

ziew, beti, problem z adopcją - pewnie już "zaklepane" :]
furburger - Sob Gru 14, 2013 22:22

o Matko Entreen! maluchy od Ciebie są cudowne a ja nie mogę jak na razie już żadnych brać dopóki się nie wyprowadzę, co za ból :( ale kciukam za dobre domki
Entreen - Nie Gru 15, 2013 11:22

Szkoda, fur, bo Tobie też chętnie bym dała :)

Dziewczynek jest cztery. Chwilowo nie przyjmuję zgłoszeń na dziewuszki.
Panów jest 7. Tu na pewno dwóch zaklepanych, może czterech?
Jak podrosną to też zobaczymy jak inni chętni.
Darekp - wyślij mi PW, najlepiej z odpowiedziami na standardową ankietę.

Entreen - Nie Gru 15, 2013 14:57

F1

F2 (jedyny standardzik)

F3

F4

M1

M2

M3

M4

M5

M6

M7


Niektóre miniaturki się popsuły, ale odnośniki działają.

ema0505 - Nie Gru 15, 2013 15:30

Ojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojj :serducho: :serducho:
Co za cuda, teraz już na 100% jestem chętna na jednego klusaczka :mrgreen:

strashak - Pon Gru 16, 2013 13:02

Kiedy będzie wiadomo czy się uda zaadoptować maluchy? Razem z chłopakiem bardzo się niecierpliwimy i stresujemy ;)
Entreen - Pon Gru 16, 2013 13:37

Podsumowanie chwilowo wypada tak - dwie panny dla Ogoniastej, jedna dla osoby z mojego otoczenia najprawdopodobniej, jedna może zostanie.
Panowie - jeden dla Cyklotymii, jeden dla Morgany (drugie forum), jeden dla MichalKonstanty. A potem zaczynają się lekkie dywagacje co i jak ;) . Czy są jeszcze maluchy (i ile) zależy od kolejnych trzech osób. Jak tylko się dowiem, napiszę.

beti - Pon Gru 16, 2013 21:09

kurcze kurcze kurcze... panowie ze zdjec wolni tak? co prawda myślam o stadzie samic... przedyskuje z mężem...:) MYSLE O M5 I M7 :)
Entreen - Pon Gru 16, 2013 22:11

To znaczy część na pewno nie jest wolna :P Możliwe, że już żaden. Trzy są zajęte - jeden double-rex (jeśli będzie), jeden niebieski double-rex (jeśli będzie, jak nie to po prostu niebieski) i jeden niebieski rex. I na M2 próbuję namówić Nietoperrr... :mrgreen:

A co do reszty - chętni na nie są. Czekam na odzew jednej dziewczyny ze studiów...

strashak - Wto Gru 17, 2013 12:34

Jakieś nowe wieści nt drugiej szczurzynki? :kciuki:
Entreen - Wto Gru 17, 2013 21:19

Brzuch wieeelki jak balon, ale na razie nawet nie szykuje gniazda. Zobaczymy, ma czas do czwartku, mam nadzieję, że naprawdę się niedługo już wysypie ;)

Czekam na odpowiedź jednej dziewczyny, jak dostanę, to napiszę, co i jak z maluchami, dla kogo ile i w ogóle :D

Ogoniasta - Śro Gru 18, 2013 22:25

:foty: Poproszę :mrgreen:

Jak kluchy?? :serducho:

Entreen - Czw Gru 19, 2013 00:40

Właśnie miałam obiecać ;)
Pojutrze mam egzamin i wracam do domu rodzinnego, razem z nimi. Dziś zrobiłam troszkę fot, takich że 3kg cukru, nawet filmiki mam (z kapturzastą dziewuszką i czarnym panem, M6 zdaje się - to najbardziej eksploratorski ze szczurków, jeszcze nie widzi, a łazi jak tylko coś usłyszy!). Wrzucę je może w sobotę, na spokojnie, postaram się też w tej okolicy zrobić znów indywidualne zdjęcia... Zwłaszcza, że będą powoli otwierać oczy! :serducho:
(zamiast się uczyć do egzaminu, siedzę przy otwartym boxie i się gapię, jak śpią. Matka w ogóle już nie reaguje na moje grzebanie przy maluchach, tylko jak któryś śpi mi na ręce i to zauważy, bierze go za fraki i zanosi do reszty :P )

Ogoniasta - jedna z Twoich panien (kapturka właśnie) to najgrubszy hipcio z wszystkich :mrgreen:

Wtedy też napiszę w końcu, kto co i jak i może jakieś rezerwacje? Tylko nie wiem, co z tymi double-rexami, nie jestem w stanie zawyrokować na pewno, czy (i tym bardziej które) jakieś są :/



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group