To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Grupowe zamówienia z e-sklepów - E-sklepy dla zwierząt - co i jak?

klauduska - Wto Sie 13, 2013 15:11

Devona, no to przecież po to ci dałam wyniki wyszukiwarki :roll: Ja nie korzystam, ale niektórym dziewczynom wyłączali z jakiegośtam powodu.
Devona - Wto Sie 13, 2013 15:17

Klauduska, sama tak wyszukiwałam i niczego nie znalazłam, również w podanym przez Ciebie linku, większość wątków dotyczyła odroczonej płatności u weterynarza.
AngelsDream - Wto Sie 13, 2013 15:22

Devona, w opcjach płatności dla konta już jej nie mam.
Devona - Wto Sie 13, 2013 15:30

AngelsDream, może więc blokują na 2 tygodnie od momentu wysłania wcześniejszego zamówienia z taką płatnością albo wyłączyli tę opcję w ogóle. Napisałam do nich zapytanie, czekam na odpowiedź.
Szczurówka - Pią Gru 06, 2013 19:58
Temat postu: Dla robiących zakupy w Świat Karm.
O wszystkim można przeczytać tu:
http://www.dogomania.pl/f...%C5%9Awiat-Karm

Karena - Pią Gru 06, 2013 20:26

Szczurówka, Scaliłam z istniejącym tematem.
Szczurówka - Pią Maj 09, 2014 21:11

Szukam internetowego sklepu zoologicznego który ma darmową wysyłkę od powyżej 100 zł lub mniej :roll:
Znacie jakiś oprócz zooplus, keko czy fionka? :roll:

hekatomba - Pią Maj 09, 2014 22:38

Szczurówka, w Krakvecie darmowa dostawa zaczyna się już od zamówienia na kwotę 99,00 zł (tutaj znajdziesz szczegóły promocji). Bezpłatna dostawa przy zamówieniu na kwotę 100,00 zł jest też w Planecie Zoo, ale tylko na terenie Łodzi, a to Cię chyba nie zainteresuje :wink:
Szczurówka - Pią Maj 09, 2014 23:00

niestety w krakvecie nie ma czego szukam :roll: więc chyba zostanę przy keko lub fionka
Szczurówka - Czw Lis 20, 2014 16:38

Keko, bardzo NIE POLECAM :roll:

owszem, paczka dużo ważyła bo brałam większy zapas żwirku ale to co dzisiaj zobaczyłam to już ogromna przesada :roll:

nie dość że paczka przyszła rozwalona do granic możliwości to na dodatek nie zabezpieczona ani nic i opakowania karm które przyszły strasznie smętnie posklejane że się te kartoniki nadawały do wyrzucenia :evil: na dodatek niektóre zwilgotniałe :evil:

Serdecznie NIE POLECAM :evil:

limomanka - Czw Lis 20, 2014 17:11

Szczurówka, a czy to przypadkiem nie zastrzeżenia do kuriera? Zazwyczaj to oni odpowiadają za stan paczki. Ja bym złożyła skargę. Najlepiej ze zdjęciami stanu paczki.
A następnym razem pamiętaj, że masz prawo obejrzeć paczkę, nawet ją otworzyć przy kurierze i w razie wątpliwości odmówić przyjęcia zawartości.

Szczurówka - Czw Lis 20, 2014 17:59

limomanka, dzięki, lecz dzisiaj kurier się zastrzegł że nie odpowiada za stan paczki :roll:
Devona - Pią Lis 21, 2014 12:55

Szczurówka, firma kurierska odpowiada za stan przesyłki. Trzeba od razu spisać przy kurierze protokół reklamacyjny. Jeżeli uszkodzenia są także wewnątrz paczki, to sklep również można pociągnąć do odpowiedzialności.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group