To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Grupowe zamówienia z e-sklepów - E-sklepy dla zwierząt - co i jak?

figoifagot - Sob Wrz 15, 2012 11:45

Devona napisał/a:
Miałam na myśli to, że Świat Karm nie ma najlepszej ceny na rynku ;) , bo przeważnie kupuję od 3-4 innych sprzedawców i cena wynosi ok. 75 zł za 40l z przesyłką .

Dlatego z ostrożności procesowej napisałam "chyba" najlepsza cena na rynku :-P Ja również przed zakupem robię rekonesans (bo zdzierców na rynku nie brakuje) i nigdy nie ustrzeliłam lepszej oferty niż ta ze Świata Karm (na allegro sprzedają dokładnie za 75 zł + łopatka gratis). Mam tu na myśli regularną sprzedaż, bo wiadomo można polować na czasowe promocje, kupony etc. Kiedyś udało mi się tam kupić 40L + 8L za 78 zł. I zawsze dostaję od nich jakiś gratis niezależnie od wartości zamówienia. Do tego darmowa wysyłka od 50 zł, dostawa na drugi dzień, dlatego z czystym sumieniem mogłam polecić ten sklep :wink:

dotsa - Pon Paź 15, 2012 14:46

W zooplusie pojawił się sputnik w edycji Halloween - czarno-pomarańczowy - http://www.zooplus.pl/sho...gryzonia/322120 ;)
Pyl - Pon Paź 15, 2012 14:55

Ja chcę! Kto będzie robił zamówienie z Wawki w najbliższym czasie?!?
Nakota - Pon Paź 15, 2012 14:57

Dzięki za info, jest obłędny! Muszę go sobie zamówić :D
Oli - Śro Paź 17, 2012 03:00

chciałam bardzo polecić sklep KAR-MA.pl :) wprawdzie nie mają dobrego asortymentu dla gryzoni, ale jeśli ktoś ma psa, szczególnie jedzącego karmę weterynaryjną, to jak do tej pory nie znalazłam sklepu lepiej wyposażonego i z tak dobrymi cenami. do tego obsługa bardzo miła, profesjonalna. powiadomienia nie tylko na mail, ale i na telefon smsem. i naprawdę jak do tej pory nie udało mi się znaleźć niższych cen za karmy specjalistyczne.
smeg - Śro Sty 16, 2013 10:56

W zooplusie jest promocja, za zamówienie powyżej 149 zł dają czarno-szary sputnik gratis :) Kod: SPUTNIK_PL
smeg - Wto Sty 22, 2013 09:26

20% zniżki na wszystkie akcesoria w zooplusie :) Kod: 20_PROCENT. Polecam zwłaszcza osobom, które chcą kupić klatki - ja dzięki tej obniżce rok temu kupiłam swoją Royal Suite za 900 zł zamiast 1200 ;)
Naciol - Wto Sty 22, 2013 09:37

A do kiedy ta zniżka?

/edit

dobra, znalazłam :)

Cytat:
UWAGA: zimowa oferta jest aktualna do 28.01.2013 włącznie, jedynie na akcesoria. Nie obowiązuje w przypadku karm, pokarmu, przysmaków, suplementów diety, żwirków, ściółek, podściółek, granulatów i piasku!

Kami - Wto Lut 05, 2013 10:59

Teraz w niemieckim zooplusie jest 20% zniżki na wszystkie akcesoria. Kod: WSV-2013. Aktualne do 12 lutego.
Devona - Wto Sie 13, 2013 14:22

Ludki kochane, czy ktoś korzysta z płatności 14 dni po otrzymaniu przesyłki w zooplusie? Od wczoraj pokazuje mi, że ta forma nie jest dostępna, ale jeszcze pod koniec lipca robiłam zamówienie i mogłam ją wybrać. Zastanawiam się, czy wycofali tę opcję na polskiej stronie zooplusa czy może nie 'odhaczyli' jeszcze mojej poprzedniej wpłaty i tylko u mnie pojawia się taka informacja?
AngelsDream - Wto Sie 13, 2013 14:23

Devona, mi wczoraj przyszła paczka z tą opcją.
klauduska - Wto Sie 13, 2013 14:29

Devona, na miau jest to poruszane w temacie zooplusowym.
http://forum.miau.pl/sear...0&submit=Szukaj

Devona - Wto Sie 13, 2013 14:30

AngelsDream, czy mogłabyś sprawdzić na swoim koncie w zakładce 'zmiana metody płatności' czy widzisz tę opcję do wyboru?

Klauduska, nie widzę tego wątku w podanym linku.

klauduska - Wto Sie 13, 2013 14:49

Devona, dałam ci linka do wyszukiwarki z hasłem "odroczona płatność". Wiele razy było na wątku to poruszane, to poszukaj, co tam dziewczyny piszą.
Devona - Wto Sie 13, 2013 14:58

Klauduska, ja nie potrzebuję ogólnych informacji na temat odroczonej płatności w zooplusie, bo nie raz korzystałam. Pytałam, czy ktoś ją ostatnio wybierał, bo mi od wczoraj pokazuje w końcowych etapach zamówienia, że ta opcja nie jest dostępna w tym sklepie. Mam ją wybraną jako domyślną, ale gdy wchodzę w edycję swojego profilu, to na liście dostępnych form nie występuje. Zastanawiam się zatem, czy sklep zrezygnował z tej opcji na polskiej stronie akurat w ostatnich dniach czy może wystąpił jakiś błąd (np. nie zaznaczyli, że zapłaciłam za ostatnie zamówienie z odroczoną płatnością, które dostałam niewiele ponad tydzień temu i z tego powodu mam blokadę - nie wiem, próbuję znaleźć jakieś wytłumaczenie).


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group