To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Grupowe zamówienia z e-sklepów - E-sklepy dla zwierząt - co i jak?

Oli - Wto Lip 03, 2012 23:33

falka, piszesz o dwóch różnych promocjach, czy trzeba wszystkie 3 wymogi spełnić?
smeg - Śro Lip 04, 2012 09:25

Zniżka na wszystko czy tylko na tę rzecz?
dotsa - Śro Lip 04, 2012 10:34

zooplus napisał/a:
z okazji Dnia Psa mamy dla Ciebie niespodziankę - wyjątkowy rabat:

- 10% NA WSZYSTKIE AKCESORIA DLA PSA!

Oferta ważna jest tylko do 9.07.2012 do zamówień od 199 zł. Aby otrzymać rabat w zamówieniu musi pojawić się przynajmniej jeden z produktów z następujących grup dla psa: Transporter i klatka, Legowiska i kosze, Smycz i szelki, Obroża i ubranka, Zabawki i trening, Pielęgnacja i maszynki do strzyżenia, Buda, Poidełka i miski.

W skład reszty zamówienia mogą wchodzić inne produkty, np. karmy. Następnie wystarczy wpisać kod kuponu w pole KOD KUPONU w koszyku zakupów.

KOD KUPONU: PIES_10

Lausla - Czw Lip 05, 2012 11:13

smeg, dziękuje za odpowiedź. :wink:
Jeżeli kupuję w zooplusie to wybrać te GLS, czy coś innego? Bo jak pamiętam były z tym jakieś problemy.
Poza tym tego chyba nie da się zmienić. :drap:

dotsa - Czw Lip 05, 2012 11:32

Lausla napisał/a:
Poza tym tego chyba nie da się zmienić.

Też mi się wydaje, że nie ma takiej możliwości... Ja ostatnio robiłam swoje pierwsze zamówienie w zooplusie i nie miałam problemów. Jedyne co to kurierzy z GLSa chyba nie dzwonią przed przyjazdem (tzn. u mnie tak było) więc lepiej żeby ktoś był w domu w dniu dostawy. ;)

Lausla - Czw Lip 05, 2012 11:56

dotsa, ale ile około trwa cała wysyłka?
Helcia - Czw Lip 05, 2012 12:06

Lausla, do mnie dotarła przesyłka po 3 dniach. Dodatkowo możesz na stronie GLS monitorować, w którym miejscu jest przesyłka i jaki jest przewidywany dzień i godzina dostarczenia :wink:
dotsa - Czw Lip 05, 2012 12:06

Zamawiałam w czwartek, 28.06, przesyłka dotarła do mnie we wtorek, 3.07. Nie jest to jakieś zastraszająco szybkie tempo, ale zooplus sobie zastrzega ileś tam dni na dostarczenie. Dostałam też numer przesyłki i mogłam sobie sprawdzić, kiedy mam się spodziewać kuriera. :) No i płaciłam przelewem, ale nie wysyłałam im potwierdzenia wpłaty. W regulaminie jest napisane, że jak im się wyśle potwierdzenie, to szybciej się zabierają za realizowanie zamówienia.
Lausla - Czw Lip 05, 2012 13:01

Dzięki dziewczyny :wink: .
quagmire - Pon Lip 09, 2012 10:18

Cytat:

mamy niespodziankę dla miłośników małych zwierząt - rabat:
- 10% NA WSZYSTKIE KLATKI, KOJCE I WYBIEGI DLA MAŁYCH ZWIERZĄT!

W Zooplusie dają robat na klatki (9-16.07.2012) od wartości zamówienia powyżej 99 zł, ale akurat przy klatkach to nie problem ;) . Trzeba wpisać kod RABAT-LATO.
Jak ktoś jeszcze nie kupił Perfekta w super rewelacyjnej cenie, to może go mieć jeszcze 34,90 zł taniej :)

AngelsDream - Pon Lip 09, 2012 10:23

Zooplus się rehabilituje. Trzecie zamówienie z rzędu (zawsze z płatnością po dostarczeniu), duża paczka, zamawiałam w czwartek w nocy, dziś rano kurier wysłał SMS. :]
majlena - Wto Lip 10, 2012 12:53

czemu jak ja kupowałam Perfecta, to nie było aż takiej niskiej ceny? :/

powiem Wam, że zooplus mnie pozytywnie zaskoczył, ostatecznie.
pominę fakt, że kuriera mogliby mieć lepszego. pan kurier zadzwonił, że będzie za 30min, po 1,5h nadal go nie było. zadzwoniłam, przeprosił i przyjechał za kolejne 30min. pospieszał, ale nie chamsko. pomógł sprawdzić i otworzyć paczkę. spisał reklamację na pękniętą miseczkę. mówił, że sama już nigdzie nie muszę tego zgłaszać.
po 2óch miesiącach wieści o reklamacji żadnej. napisałam do zooplusa. przeprosili. napisali, że skontaktują się z producentem, by sprawdzić czy miseczka jest dostępna. otrzymałam informację, że niestety nie ma miseczki, ale za to dostałam 83zł rekompensaty. i bardzo mnie to cieszy :D miseczka za 83zł. szkoda, że poidło nie było też pęknięte. (ale z niego cieknie przez jakiś czas od przykręcenia do klatki. półka cała zalana. potem przestaje i już nie cieknie.)

Oli - Wto Lip 10, 2012 13:01

majlena napisał/a:
ale z niego cieknie przez jakiś czas od przykręcenia do klatki. półka cała zalana. potem przestaje i już nie cieknie
pewnie za dużo wody wlewasz ;) trzeba zostawiać przestrzeń z powietrzem, jej wielkość zależy od "upodobań" poidła.
smeg - Wto Lip 10, 2012 13:17

Off-Topic:
U mnie ciekło właśnie kiedy wlałam za mało wody i kiedy przestrzeń z powietrzem była za duża ;) Nawet na opakowaniu była instrukcja, że należy wlewać do pełna (poidło firmy Biba).

majlena - Wto Lip 10, 2012 13:52

Off-Topic:
hmmm, ja próbowałam i z wodą aż do przepełnienia i z powietrzem i z dużą ilością powietrza. cieknie. na szczęście potem przestaje i da się korzystać. widocznie to jest poidło z serii basenowych bib (firmy Biba)- zrobić kałużę, wykąpać się, a resztę z poidła zostawić na drinki. :]
a może by zareklamować te poidła i dostać z 80zł? :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group