To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Grupowe zamówienia z e-sklepów - E-sklepy dla zwierząt - co i jak?

Oli - Pią Lut 03, 2012 18:48

Martini, wiesz, przy moich obecnych wydatkach na jedzenie dla psów i suplementy oraz leki dla Kory nie chcę być przez nikogo dodatkowo obciążana... :]

właśnie przyszedł kurier, a zamówienie składałam 3h temu z prośbą czy mogę dostać część zamówienia najdalej jutro, bo po zrobieniu zamówienia okazało się, że zamówiłam ponad to co mieli w magazynie. i dostałam, a reszta sobie czeka. bosko :D

Kasik - Sob Lut 11, 2012 22:22

Zamawiał ktoś z was może w keko.pl? Jakieś opinie? :)
Oli - Pon Mar 12, 2012 02:28

i pierwszy zawód na animalii i to w takim momencie... :/ potrzebuję na cito pewne produkty, wybieram te, które widnieją jako "w magazynie", okazuje się, że nie ma wystarczającej ilości, więc czekam, ze 2-3 dni mogę. Mija tydzień i brak jakiegokolwiek info, a produkty widnieją jako do otrzymania w przeciągu 5-7 dni. w tym czasie jeden z produktów pojawia się jako znowu dostępny w magazynie, uzupełniają nim moje zamówienie, ale drugiego nadal brak. Po terminie 7 dni pytam o co chodzi i że zależy mi bardzo na czasie. Dostaję odp, że nie ma w hurtowni, producent się ociąga, w razie czego mogą usunąć te produkty. Piszę, że mi są potrzebne w takiej właśnie ilości i jeśli nie ma jednego, to proszę uzupełnić i liczbę brakujących drugim produktem skoro jest w magazynie. I cisza... Cholera no, piszę, że pilne, że pies z anoreksją, a tu taka olewka, bo propozycja zamiany padła 9 marca, a w weekendy przecież też dostarczają. :/ nigdy się nie zawiodłam na tym sklepie, a w tak ważnym dla mnie momencie zawodzą... i pomyśleć, że specjalnie nie zamówiłam produktu, na który trzeba czekać 5-7 dni... zamówienie złożone 1 marca, tego samego dnia wpłata kasy, a produktów nadal nie ma... :]
AngelsDream - Pon Mar 26, 2012 16:30

Temat został przesunięty do działu z Grupowymi e-zamówieniami.

AD

Na forum Szczury ogólnie pozostał odnośnik do niego.

quagmire - Pią Kwi 20, 2012 13:45

Nie wiem, gdzie to zamieścić.
Ale w ten weekend jest promocja na wolierę Perfect w zooplusie (jak ktoś nie ma newslettera): http://www.zooplus.pl/sho...e_gratis/294273

majlena - Pią Kwi 20, 2012 14:26

quagmire, dzięki!
jeszcze wczoraj? była za 535zł, a ze zniżką dla nowych klientów wychodziło 508zł. ale ta cena. kupuję, cholerka, kupuję! :D

quagmire - Pią Kwi 20, 2012 14:30

majlena, ależ proszę najuprzejmiej :mrgreen:
majlena - Pią Kwi 20, 2012 14:32

quagmire, to mój pierwszy zakup. możesz chyba dostać jakąś zniżkę, jak mnie polecisz, czy coś?
smeg - Pią Kwi 20, 2012 15:10

majlena, Ty dostajesz 10% zniżki, jeśli ktoś Cię poleci, a osoba polecająca bon na 20 zł :)

Off-Topic:
Te promocje na zooplusie to narzędzie szatana, ja tak kupiłam royala ;P

quagmire - Pią Kwi 20, 2012 15:11

Tyle, że nowy Klient i tak dostaje 10% zniżki :)
noovaa - Pią Kwi 20, 2012 15:17

5% nowy chyba.
quagmire - Pią Kwi 20, 2012 16:02

Ach, 10% to w niemieckim ;)
majlena - Pią Kwi 20, 2012 16:25

Wartość kuponu: 10%
takiego maila dostałam.
wiem, że i tak bym miała zniżkę, chciałam się podzielić, a raczej komuś też umożliwić :) ha, taka jestem.

edit:
źle.
jednak 5%.
nie rozumiem czemu. wrzuciłam do koszyka klatkę (449zł) i policzyło mi rabat dla nowych klientów -10% (404,08zł). później przy płaceniu jednak policzyło -5% i za płatność przelewem -2% (418zł). :/
rozumiecie coś z tego?

i jeszcze jedno. chyba kupiłam ostatnią klatkę. szukałam jeszcze jakiś innych rzeczy, co by tu kupić i zobaczyłam cenę tej woliery - 535zł. promocja się skończyła. ale na szczęście wcześniej wrzuciłam do koszyka i tam cena się nie zmieniła. a strachu się najadłam... :shock:

jakby ktoś kiedyś zamawiał ścinki wędzarnicze, to proszę o mnie pamiętać :)

noovaa - Pią Kwi 20, 2012 18:28

Nie, cena się nie zmieniła.
mmarcioszka - Pią Kwi 20, 2012 18:30

noovaa, zmieniła się na 535zł ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group