To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Grupowe zamówienia z e-sklepów - E-sklepy dla zwierząt - co i jak?

Syameze - Wto Lut 20, 2007 22:17

Ja rowniez poza Animalia nie narzekam na Karuska, zaopatujemy sie tam w kosmetyki psie i jak narazie wszystko jest OK
L. - Czw Lut 22, 2007 14:07

Ja ostatnio zamiawiałam w zoolandii.

Chciałam zmienić zamówienie i rodzaj odbioru/przesyłki nie było problemu.
Zmieniłam zamówienie w piątek przyszło wczoraj (tj.środe)
i tylko jedno mi sie nie zgadza zamówiłam kolby sztuki w opakowaniu 3 a dostałam dwa - musze do nich maila napisac :/

helen.ch - Czw Lut 22, 2007 19:06

Paczka nie przyszła, była awantura, wczoraj kosztowała mnie ona masę nerwów, postraszyłam prawnikiem, paczka się nie znalazła, ale znalazły sie pieniądze. Bardzo dziwny sposób obsługi klienta, baaardzo...
Anonymous - Czw Lut 22, 2007 22:37

He, he, ale jaka Helen dzielna była, mówię Wam, wojowniczka normalnie :serducho:
Do mnie p. Kozioł dzwonił dziś, ponć paczka się znalazła u kuriera. Wysłał dziś ponownie, zobaczymy. Dużo się tłumacył, średnio wierzę, no ale w sumie najważniejsze, żeby odzyskać pieniądze albo towar.

falka - Wto Maj 29, 2007 17:52

Szukam sklepu, w którym będą różne karmy do wyboru, poszukuję:

- Pro Gold Premium Petfood Rat
- Witte Molen Karma dla gryzoni
- Sluis Superior Rat
- Versele Laga Snack Crispy
- Versele Laga Prestige Premium Rat Nature

oraz ściółki Toa-Latt (jest w Krakvecie, ale nie mają z kolei dobrych karm)

chciałabym, żeby były przynajmniej 2-3 karmy w jednym miejscu, nie uśmiecha mi się płacić za wysyłkę jednej rzeczy ;) wymagania częściowo spełnia Animalia i Zoolandia, ale nie do końca ;)

AngelsDream - Wto Maj 29, 2007 17:57

Ja zamówiłam ostatnio w Krakvecie i przyznam, że całkiem sensowny sklep :)

Jeśli zamówienie powyżej 99 zl to transport jest gratis kurierem na następny dzień od wpłaty.

falka - Wto Maj 29, 2007 18:00

AngelsDream, tylko że nie ma tam kompletnie żadnych sensownych karm :(
AngelsDream - Wto Maj 29, 2007 18:01

falka, niestety wiem. Szukałam i nic nie mogłam wybrać.
falka - Wto Maj 29, 2007 18:03

AngelsDream, a mi właśnie na karmach zależy, mam już tylko kilogram Xtra Vitalu, to oznacza, że się kończy :P
Oli - Wto Maj 29, 2007 20:11

Powiem wam cos - zooloandia jest :evil: - jako sponsor podczas adopcji na Dniach SGGW w tym roku totalnie facet nawali (szczegulow nie podam).

Natomiast zdecydowanie polecam Krakvet i animalia.pl! Zwlaszcza ten drugi sklep jest mega, super, hiper! Uwazam ze warto u nich kupowac. :wink:

Syameze - Wto Maj 29, 2007 21:18

Ja wlasnie zrobilam mega zakupy w zooplus.co.uk, ten sklep zaczyna tez juz dzialac w pl, ale jak narazie maja tylko produkty dla psow i kotow. Czekam na przesylke zawierajaca Tima Rattima Premium Muesli Rat Food, JR Farm Wellness Food Rats, Reggie Rat Food (bardzo nielubiane przez tutejszych hodowcow ze wzgledu na zawartosc przenicy) oraz Living World Classic Complete Food for Rats. Dodam, ze mam straszny problem z kupnem jedzenia, w tradycyjnych sklepach zoologicznych po prostu nie ma nic dla szczurow.
falka - Wto Maj 29, 2007 22:14

Olimpia, dzięki pomogłaś mi się zdecydować na nie-kupowanie w Zoolandii ;)

edytuję, bo jednak Zoolandia spisała się na medal :)

Anonymous - Sob Cze 09, 2007 20:09

Gdzie można kupić Xtra Vital? Moje śmierdziuchy wybrzydzają, a tego im chyba jeszcze nie kupowałam.
helen.ch - Sob Cze 09, 2007 20:11

Też szukam, znalazłam tu: http://www.aszti.com/inde...24beafef918a30e
Anonymous - Sob Cze 09, 2007 20:42

Ok, zamiast Xtra Vital mogę w sumie wziąć Witte Molen, ale nie umiem znaleźć sklepu, w którym byłyby jednocześnie lepsza karma i Stop-Smell albo Chipsi Mais w normalnej cenie, bo 30 zł nie dam, skoro wiem, że w zoobest.pl jest za 16.55... Stop-Smella nigdzie nie widzę.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group