To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Grupowe zamówienia z e-sklepów - E-sklepy dla zwierząt - co i jak?

Anonymous - Wto Lut 20, 2007 15:01
Temat postu: E-sklepy dla zwierząt - co i jak?
Temat oceniający funkcjonowanie, jakość usług i asortyment różnych e-sklepów z rzeczami dla zwierząt.

Off-Topic:
Cudownie...
Gratuluję rozsądku. Dobrze, że nie wysłałaś od razu pieniędzy... Ja czekam już 4 tydzień na zamówienie z zookoziołek i nic. Nawet informacji żadnej :/


[ Komentarz dodany przez: AngelsDream: Wto Lut 20, 2007 16:04 ]
Wydzielone z tematu "Wybieramy produkty.."

AngelsDream - Wto Lut 20, 2007 15:04

Cóż... Jak widać jak na razie tylko jeden sklep jest bezproblemowy... Eh...
Dory - Wto Lut 20, 2007 15:16

Który?
Anonymous - Wto Lut 20, 2007 15:20

Animalia pewnie. Mnie też nigdy nie zawiedli.
AngelsDream - Wto Lut 20, 2007 15:22

Off-Topic:
Viss, owszem.

Nisia - Wto Lut 20, 2007 15:48

Viss napisał/a:
Animalia pewnie. Mnie też nigdy nie zawiedli.

Popieram. Ale Tropik też jest niezły....

falka - Wto Lut 20, 2007 17:46

Ja polecam zarówno Animalię jak i Zoolandię. Zamawiałam z obydwu i wysyłka była szybka, w Animalii brałam kurierem - super szybko, a w Zoolandii wzięłam paczkę - zapłaciłam 9zł a dostałam priorytetową za 11zł więc duży +.
Anonymous - Wto Lut 20, 2007 19:03

Tak, tak, Tropik jest baardzo w porzadku, zoolandia tez (Helen mi podsunęła).
Pan z zookoziołka podobno już wysłał paczkę. Ciekawe czy pocztą, czy kurierem, za którego zapłaciłam.

Pacyfka - Wto Lut 20, 2007 19:35

Ode mnie również wileki plus dla Animalii. Zamawiałam masę suszonych ziołek dla chłopaków. Okazało się, że jedna paczuszka była przeterminowana. Wystaczyło, że powiadomiłam Animalie o tym, a już na następny dzień przysłali mi nową paczuszkę.
PALATINA - Wto Lut 20, 2007 19:53

Ja korzystam kupując raczej produkty dla psów (karme w dużych workach):
"Krakvet" jest całkiem w porządku. Szybko i bezproblemowo. Polecam.
"Karmy do domu" tez super. Bardzo miły kurier zawsze do mnie przychodzi i plusem jest to, że może przyjśc nawet późno wieczorem, czego nie robi kurier z Krakvetu (ale karmy do domu sa z Wwy, więc mają łatwiej).
Kupowałam tez kilka razy w "Karusku" - Całkiem oki. Dostawa szybka, ale ceny bywają niezbyt tanie.
W "Animalii" kupiłam ostatnio obrożę. To mój pierwszy kontakt z tym sklepem. Czekam tydzień, ale było napisane, że na ten produkt czeka sie do 14 dni, więc ok.
Kupowałam tez w "Zoomanii" (nie mylić z Zoolandią). Wszytko było jak najbardziej ok.

Izabela - Wto Lut 20, 2007 20:25

animalia - OK. Sprawnie i miło. Choć nie obyło się bez lekkich problemów (ja zawsze mam "szczęście"), to zachowali się w porządku. Zamówiłam jaskinię, która według opisu miała mieć 17 cm wysokości, a w rzeczywistości miała niecałe 7. Ktoś się pomylił w opisie. Zwróciłam im uwagę - od razu zaproponowali mi, abym im jaskinię odesłała. Po moim stwierdzeniu, że "za dużo ceregieli" podali mi kod uprawniający mnie do 5% upustu przy następnych zakupach.
Fea - Wto Lut 20, 2007 20:31

Bardzo lubię Animalię. Mam stamtąd mnóstwo rzeczy, a zamawiam sporo, nawet dropsy dla szczurów, bo u mnie na prowincji tego nie ma, poza tym jedyny tutejszy sklep objęłam bojkotem ;]
Przesyłki przychodzą błyskawicznie, asortyment spory i porządny. Ostatnio kupiłam fretkowe hamaki i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. ;)

helen.ch - Wto Lut 20, 2007 21:17

Viss napisał/a:
zoolandia tez (Helen mi podsunęła).

Viss, ja się boję nawet myśleć, czy w tego koziołka to nie ja cię czasem "wrobiłam", i teraz obie w tym siedzimy z kiepskim skutkiem :( , jeśli to ja to wybacz proszę, razem jakoś damy może radę...
Ja zadowolona do tej pory byłam i z zoolandii i z animalii, oba sklepy super, szybko i bez problemów.

Anonymous - Wto Lut 20, 2007 21:26

helen.ch, no coś Ty?? :shock: W koziołka sama się wrobiłam, bo mogłam te półki kupić i w jobo. Michał mówił, że dziś listonosz był i pytał czy sami nie możemy odebrać dużej paczki (swoją drogą niezły tupet ma). Jeśli to nie to, to kurrrcze, będę bardzo nie miła.
helen.ch - Wto Lut 20, 2007 22:13

:mrgreen: bądź, mój maż odłożył rozmowe do jutra, zobaczymy... może i do mnie wielka paczka przyjedzie... oby


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group