To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - Szczurki z Olsztyna- zbóje i zbójniczki,które skradły <3

Biała - Sob Cze 21, 2014 16:13

Ratanka, Nie wiem czy masz kogoś konkretnego na myśli, jednak nie wszyscy zawsze mają czas wchodzić na forum i wklejać zdjęcia. Ja pisałam Tobie, że na forum będę bywała zdecydowanie mniej, masz mojego maila. Więc takich insynuacji po prostu sobie nie życzę.

Iskra ma się dobrze.

Ale po takim wstępie, człowiek traci chęć pisania czegokolwiek.

Ratanka - Nie Cze 22, 2014 01:54

Biała,dziękuję za info,że ciurka ma się dobrze...
po takim "wstępie" to i tak wiele,doceniam ;)
a po takim czasie szkoda,że taki post wywołał dopiero reakcję

a tak poważnie,prosiłaś mnie o szczurcię,pisałam,że mam już dla niej dom,bardzo Ci zależało na adopcji,robiłaś wszystko żeby do Ciebie trafiła,pisałaś,przekonywałaś i ok,udało się
ja robiłam wszystko ,żeby transport przebiegł bez przeszkód...

uważam,że zasługuję od tego czasu na jedno głupie zdjęcie i info o małej i nie mam obowiązku pisać do Ciebie na maila ani doszukiwać się wątku małej
kwestia wrażliwości,wdzięczności i dobrej woli,nikt nie każe wstawiać fotek co tydzień...

no ale jak widać mamy różne zdanie na ten temat

pozdrawiam

Biała - Nie Cze 22, 2014 08:56

Ratanka napisał/a:



i nie mam obowiązku pisać do Ciebie na maila ani doszukiwać się wątku małej
kwestia wrażliwości,wdzięczności i dobrej woli,nikt nie każe wstawiać fotek co tydzień...

no ale jak widać mamy różne zdanie na ten temat

pozdrawiam


Ja również nie mam takiego obowiązku ;)
A brak udzielania się w wątku wynikał z czysto osobistej sytuacji i czasami lepiej byłoby się zapytać na PW czy wszystko ok, niż pisać takie zdania, które kogoś mogą na prawdę dotknąć. Plus tak jak wspomniałam, ja bardzo Cię wyraźnie o tym poinformowałam i na PW również dostawałaś info o małej....
Na prawdę bardzo mi przykro, bo Iskra to nie był mój kaprys, czy nie odparta pokusa posiadania fuzza, a zapewnienie, towarzystwa małej szczurzycy po tragedii i jej i mojej.

Robiłam wszystko aby mała do mnie trafiła, ponieważ miałam osieroconą szczurzycę w podobnym wieku, która pilnie potrzebowała towarzystwa i czy Iskra byłaby albisnosem/kapturem/czymkolwiek tak samo by mi zależało.
W takim razie umówmy się inaczej, ja w tym momencie nie mam ochoty pisać w tym temacie już na pewno, więc po prostu jak coś się będzie działo poinformuję.

Edit, na prośbę Ratanki ;)


Layla - Nie Cze 22, 2014 16:37

Ratanka, ja nie mam czym zrobić dobrych fot bo moje śmierdziele bardzo ruchliwe. Mają się świetnie, poza lekką nadwagą Albana, ale on jak reszta śpi to wstaje i podżera :/ Niemniej jednak przestał tyć, więc mam nadzieję, że utrzymam w ryzach jego apetyt ;)
Ratanka - Nie Cze 22, 2014 17:51

Layla rozumiem ;) spokojnie,widziałam foty Twoich olbrzymów :)
Rysiaczek - Wto Lip 15, 2014 22:55

Pierwsze spotkanie z wielkim i przerażającym światem zewnętrznym ;]


Ratanka - Wto Lip 15, 2014 23:33

hahaha :D trzymają się jak w autobusie :P

urocze ogony :serducho:

Layla - Pon Wrz 15, 2014 16:20

Melduję, że byłam z ekipą na kontrolnej wizycie u weta ;)

Paskudy są zdrowe, jedynie Alban ma lekko powiększoną tarczycę, będziemy to sprawdzać.

Niestety Alban jest też bardzo gruby, pomimo że bardzo dużo się rusza, biega i się wspina....

Waga:
Morten - 497 gramów.
Bono - 629 gramów
Alban - 732 gramy... :roll:

Ratanka - Śro Wrz 17, 2014 00:58

Layla,ja wiedziałam,że one u Ciebie będą miały jak przysłowiowe pączki :mrgreen:
ale kurde bez takich :P
Ucałuj brzuchole :tummykiss:

anaa - Śro Wrz 17, 2014 23:18

Witam, przepraszam, że nie pisałam.

a Lulu.. wielka baba :-P nie powiem, że to energiczna kulka :P mamy trochę nadwagi, próbujemy walczyć o schudnięcie, ale Lulu nie lubi za bardzo biegać :| wybieg nasze szczury mają taki, że schodzą z półki na łóżko, ok 15 cm wysokości sobie po prostu zeskakują, ale Lulu nie zejdzie i czeka póki jej się nie podłoży poduszki (najprawdopodobniej się boi) w klatce też nie zeskakuje tylko schodzi po prętach :mrgreen: to robiła od zawsze :D nie za bardzo lubi mizianko sama, ale jeśli inna siedzi i ją głaskamy, wtedy podchodzi i lubi, ale jak ma zostać sama, to nie bardzo :)

uwielbiam wąchać tę łysą skórkę :serducho:

Rysiaczek - Sob Wrz 20, 2014 21:33

Jakie cudne, diabelskie oczęta u Lulu.

To i moje gałgany się przypomną. Obaj ważą koło 500g, ale dawno ich nie ważyłam dokładnie. Posranie mózgowe nie minęło z wiekiem :P
Chłopy też póki co zdrowe, jedynie Gremlinowi zrobiła się gulka na skórze, która prawdopodobnie jest kaszakiem. Póki co jej nie ruszamy.

Gollum


Gremlin

Biała - Nie Wrz 21, 2014 11:32

anaa napisał/a:


uwielbiam wąchać tę łysą skórkę :serducho:


Ja mam tak samo z Iskrą ! :D :serducho:

Iskierka bardzo dobrze, świruje i szaleje nieustannie :)
Ma się dobrze :)
Jak tylko ją zważę, to podam wynik i postaram się o jakieś zdjęcia :)

anaa - Nie Wrz 21, 2014 12:01

zapaszek łysej skórki bezcenny :mrgreen:

Małe szatanisko wszędzie wygryzie dziury :twisted: więc tylko chwilowo - porannie w kołderce :wink:

Ratanka - Nie Wrz 21, 2014 21:14

OOO jaaa!Moje łysolki kochane <3

dziewczyny dzięki za info i fotki
ucałujcie ogonki

Pozdrawiam

Nikky - Czw Wrz 25, 2014 17:47

Donoszę, że Pamparon ma się dobrze. Ma jakieś przeboje z robakami (skąd one się u nas wzięły ?!), ale leczymy zakraplając. Poza tym ten szczur nigdy nie śpi! NIGDY, nie wiem jak to jest możliwe, że zawsze widzę go biegającego i wyczekującego mnie. Jest sprytny - jak tylko mu się coś nie podoba piszczy, jakby go ze skóry obdzierali.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group