To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - Szczurki z Olsztyna- zbóje i zbójniczki,które skradły <3

Ratanka - Nie Lis 17, 2013 16:05
Temat postu: Szczurki z Olsztyna- zbóje i zbójniczki,które skradły <3
Historia jakich wiele...
Miało ich nie być a skoro się pojawiły to tylko dla uciechy gadziego podniebienia.
Akcja ratunkowa zakończyła się sukcesem i tak oto na świecie, bezpiecznie, w domowych pieleszach odchowały się :

1 szy miot - ur.27 października 2013 po mamie - Klara - dumbo standard hooded agouti i tacie fuzz amber:

- 2 chłopców - dumbo i standard standard hooded agouti - osoba z poza forum Olsztyn
- 1 chłopiec - standard standard albino self pink - Nikky Warszawa
- 1 dziewczynka - standard standard husky agouti - maa Olsztyn
- 2 dziewczynki - dumbo standard hooded agouti i standard standard husky agouti osoba z poza forum Olsztyn

jedna dziewczynka z tego miotu odeszła...została uśpiona po tym jak paraliż zaatakował obie łapki i oko :(

2 gi miot - ur.11 listopada 2013 po mamie -Zoja - dumbo standard blue agouti i tym samym tacie fuzz amber:

- dziewczynka - dumbo fuzz amber - Biała Wrocław
- dziewczynka - dumbo fuzz amber - anaa Wrocław
- dziewczynka - dumbo fuzz agouti - osoba z poza forum Olsztyn
-dziewczynka - standard teddy rex amber - osoba z poza forum,która zmuszona była uśpić dziewczynkę z poprzedniego miotu
- dziewczynka - standard fuzz agouti - została ze mną,ciocią Klarą i mamusią ;)
- 2 chłopców - dumbo i standard fuzz agouti - Rysiaczek Białystok
- 3 chłopców - dumbo teddy rex black,dumbo standard agouti i standard fuzz amber - Layla Gdańsk

Ze wszystkimi domkami mam lepszy lub gorszy kontakt i raz na jakiś czas(liczę,że wątek pomoże) info o ogonkach :)

Ratanka - Nie Lis 17, 2013 18:26

uaktualniony link do tego miotu
tamten link był do poprzedniego
prosze mi nie wysyłać zaproszeń do znajomych ponieważ konto jest fikcyjne i służy mi do fajnego wyeksponowania ogonków ;)

zdjęcia bobasów https://www.facebook.com/...e=3&uploaded=17

Nikky - Nie Lis 17, 2013 18:29
Temat postu: Samczyki
Hej, byłabym wstępnie zainteresowana adopcją samca, prawdopodobnie białego :)
Ratanka - Nie Lis 17, 2013 18:33

hej,samczyki są jak najbardziej wolne i gotowe do adopcji a białasek jest cudny ;)
limomanka - Nie Lis 17, 2013 20:02

Czy mama zostanie sama czy urodziło się więcej małych? Dobrze by było, gdyby samiczka została jako towarzystwo dla mamy, bo szczurów nie trzyma się pojedynczo.
Ratanka - Nie Lis 17, 2013 22:14

mama zostaje sama ponieważ "odbiłam" 2 samiczki i druga ma 10 młodych :( chcę rozdać młodzież i zostawić te dwie samiczki
ewentualnie zostawię jeszcze jakąś dziewczynkę z drugiego miotu...

Cegriiz - Nie Lis 17, 2013 23:44

Ratanka, skoro zostawiasz i drugą mamusię, to ta pierwsza nie będzie sama. Ważne abyś po odchowaniu młodych, obie połączyła :)
Katarzyna1991 - Pon Lis 18, 2013 00:33

Ja w sprawie dziewczynki. Możemy kombinować transport w opolskie lub śląskie jakby coś?
Ratanka - Pon Lis 18, 2013 08:06

dziewczynka husky jak najbardziej do adopcji,można kombinować z transportem tylko ja nie mogę jej tak daleko dowieźć(jestem z w-m) ale pewnie są jakieś sposoby,o których nawet nie wiem ;) muszę tylko wiedzieć czy na 100% będzie adopcja?
Ratanka - Pon Lis 18, 2013 08:08

kurcze,teraz przeczytałam swój post i widze jak dałam ciała :( do adopcji została dziewczynka husky a nie dumbo :| przepraszam wszystkich za wprowadzenie w błąd...mea culpa
maa - Pon Lis 18, 2013 10:34

Hej, jestem z Olsztyna. Chętnie przygarnęłabym dziewczynkę. Więcej na pw.
Katarzyna1991 - Pon Lis 18, 2013 15:02

Poszukam czegoś bliżej jeśli maa okaże się dobrym domem.
L. - Pon Lis 18, 2013 17:44

Jak coś oferuję transport do 3miasta.

limomanka, Cegriiz, Ratanka ogarnia temat :) jesteśmy w kontakcie.
w miarę możliwości służę jej pomocą oraz radą.

Ratanka - Pon Gru 09, 2013 17:07

podrzucam nową gromadkę do góry! :mysza:
Nikky - Pon Gru 09, 2013 22:30

Fuzzy ;( jak możesz!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group