To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - Rozczochrańce - 11 maluchów + mamusia (zdjęcia na stronie 6)

mmarcioszka - Nie Paź 20, 2013 13:38

Faktycznie prawie same chłopaki.
Oby znaleźli najlepsze domki ;)

Pyl - Nie Paź 20, 2013 13:42

Nikky, nie wiem - tatuś miotu do mnie nie przyjechał, ma już zaklepany domek i na dniach jedzie prosto od Starszej Pani do Krakowa. Musisz jakiegoś maluszka sobie wypatrzyć :>

Reszta stadka na razie nie ma domków. Poproszę Starszą Panią, żeby zaktualizowała informacje w 1. poście.

Nikky - Nie Paź 20, 2013 13:48

Tylko, że ja mam Casitę teraz dla szczurów i mały wypełźnie :-(
Pyl - Nie Paź 20, 2013 13:50

Nikky, mogę Ci jakiegoś przetrzymać dłużej do czasu jak podrośnie :>
Starsza Pani - Nie Paź 20, 2013 13:51

Pyl napisał/a:
Nikky, nie wiem - tatuś miotu do mnie nie przyjechał, ma już zaklepany domek i na dniach jedzie prosto od Starszej Pani do Krakowa. Musisz jakiegoś maluszka sobie wypatrzyć :>

Reszta stadka na razie nie ma domków. Poproszę Starszą Panią, żeby zaktualizowała informacje w 1. poście.


Nikky, najlepiej dwa, wiesz, adoptuje się parami :> .

Tata ma już dom. Pojedzie, jak po badaniu kału (daję do analizy w najbliższy poniedziałek, mieszanka Mama + tata) okaże się, że życie wewnętrzne jest ok.
Gdyby się jednak okazało, że coś jest nie tak, maluchy pojadą do domów po odrobaczeniu.

Nikky - Nie Paź 20, 2013 13:54

Pyl, kusi, oj kusi, muszę to przemyśleć, jeśli tylko Stuart połączy się z młodzieżą, na pewno będę myślała o kolejnym. Jeśli się nie połączy - tym bardziej będę myślała o jakimś koledze dla niego :devil2:
Starsza Pani - Nie Paź 20, 2013 13:58

Pyl napisał/a:
Nikky, mogę Ci jakiegoś przetrzymać dłużej do czasu jak podrośnie :>


Mogę na czas dorastania pożyczyć klatkę, z której nie chłopcy wypełzną :wink: .

Nikky - Nie Paź 20, 2013 14:00

Mam dwa Teddy Gigant'y, które można niby fajnie połączyć i by się nadawało :-D
Zobaczę jak rozwinie się akcja łączenia i dam znać :)

monika123 - Nie Paź 20, 2013 15:57

a jak będzie z adopcją? czy trzeba gdzieś wysłać ankietę, czy maluchy już mają domki zaklepane?
Pyl - Nie Paź 20, 2013 16:07

monika123,
Pyl napisał/a:
Reszta stadka na razie nie ma domków.
:)
W sprawie ankiet wieczorem napiszę ciut więcej, ok? Teraz nie mam dostępu do kompa, piszę z komórki. Na pewno będzie dedykowana ankieta :)

susurrement - Nie Paź 20, 2013 17:04

Hanka_i_Medyk napisał/a:
Czy ja bym też mogła dwie babeczki? Mam dwóch statecznych kastratów i staruszkę :-) Mąż co prawda marudzi, że za krótko żyją i tragicznie umierają, ale mi się tak bardzo marzy odmłodzenie stadka...


lubię to :serducho:
poza tym fragmentem o tragicznym umieraniu, oczywiście.

katkanna - Pon Paź 21, 2013 00:24

Starsza Pani, mam w Łodzi namiar na domek stały dla 2 małych chłopców. Na razie się rozpytuję po różnych wątkach, więc jeszcze będę potwierdzać, ale wstępnie mogę jakichś przystojniaków zaklepać, kolor nie gra roli :)
Pyl - Pon Paź 21, 2013 16:18

Dobra, z lekkim opóźnieniem (przepraszam zainteresowanych - nie usiadłam wczoraj do kompa, a dziś jestem w robocie) przekazuję informację o rezerwacjach.
No więc...

1. Rezerwacje będą możliwe dopiero jak maluszki otworzą oczka - wiecie jak jest z maluchami, a w szczególności z maluchami, które wylądowały na śmietniku i nieco podróżowały po świecie. Dajmy im czas. Oby nadal było ich 11 + Mamuśka.
Patrząc na rozmiar maluszków i ich rozwój myślę, że będzie to jakoś po weekendzie.
2. Obowiązuje ankieta adopcyjna (niestandardowa - proszę nie wysyłać swojej) oraz wizyta przedadopcyjna.
3. Jak zawsze NIE decyduje kolejność zgłoszeń - będziemy wybierać domki jak najlepsze dla ogonków :)
4. Preferowane będą domki biorące ogony w dwupaku lub do młodego osobnika/osobników w stadzie. Oczywiście nie ma możliwości przekazania ogona do samotnego życia.
5. Zgłoszenia można wysyłać oczywiście już od zaraz mailem na adres ratten.mamma@gmail.com z dopiskiem w tytule "Rozczochrańce". W odpowiedzi dostaniecie link do ankiety.

Martini - Pon Paź 21, 2013 17:54

Pyl napisał/a:
5. Zgłoszenia można wysyłać oczywiście już od zaraz mailem na adres ratten.mamma@gmail.com z dopiskiem w tytule "Rozczochrańce". W odpowiedzi dostaniecie link do ankiety.


Można można - dotrą do mnie - ale jest mały zgrzycik techniczny, tak więc dajcie mi czas do jutra:) Serwis, z którego korzystam, wprowadził jakieś zmiany i chciałabym przejrzeć ankietę, żeby nie było wtopy.
Oczywiście, pisać można już dziś, maile nie zginą, chyba że ktoś podłoży bombę pod google'a.

Nikky - Pon Paź 21, 2013 21:34

Wybaczcie, ale moje serce skradł czarny maluch z białą łatką, kopia naszego Negro :oops:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group