To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Higiena i pielęgnacja - Trociny zapachowe CHIPSI

smeg - Pią Sie 24, 2012 20:07

Mefisto, proszę o zakończenie dyskusji niewnoszącej nic do tematu.
lilith - Pią Sie 24, 2012 20:51

Mefisto, napisalm juz wyzej co o nich sadze , ale moge dodac ponownie ze mnie nie odpowiadaja i uwazam za zbedne zapachowe dodatki
blueturk - Pon Sie 27, 2012 21:26

No to moje wrażenia: mam chipsi jabłkowe. Kupiłam jako chwilowe zastępstwo chipsi mais, żeby jakichś drobnych zamówień w zooplusie nie robić i jestem całkiem zadowolona. Poza tym, że mam od nich burdel, bo walają się wszędzie i ciężko z nich szczurze boby wybierać, są bardzo wydajne (zazwyczaj sypię grubą warstwę, ostatnio nawet na dwie klatki i - zmieniając średnio raz na tydzień ściółkę - jedno opakowanie starczyło na prawie dwa miesiące), nie wali mi w domu szczurzym szczochem, zapach "jabłek" nie jest wcale intensywny i drażniący, szczury nie kichają, czyli nie pylą zbytnio. Jest OK, choć jak dla mnie, nie na dłuższą metę, bo trociny i dywan to raczej niedobre połączenie :)
mmarcioszka - Pon Sie 27, 2012 22:51

Teraz własnie ich używamy, bo dostałam dwie paczki od siostry i cos trzeba z nimi zrobic :P Przede wszystkim są tanie i wydajne. Gdyby nie to, że są WSZĘDZIE i strasznie czepiają się hamaczkow pozostałabym przy nich na stałę. Zapach nikomu nie przeszkadza, a jednak trochę neutralizuje szczurze zapachy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group