To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Higiena i pielęgnacja - Trociny zapachowe CHIPSI

Anonymous - Sob Lip 18, 2009 10:59

kupiłam chipsi, skoro tak chwalicie ;p muszę je odparzać przed wrzuceniem do klatki?
LunacyFringe - Sob Lip 18, 2009 11:00

Ja nigdy nie odparzam, a używam od ponad roku i nic sie nie dzieje.
Devona - Sob Lip 18, 2009 11:08

Ja też nie wyparzam, zresztą bałabym się w piekarniku gazowym ;) .
lamia - Sob Lis 21, 2009 12:36

Podnoszę - ktoś wie, gdzie we Wrocławiu można dostać Chipsi cytrynowe?
Łosoś - Sob Lis 21, 2009 14:27

Ja ostatnio widziałam w zoologicznym w Pasażu Grunwaldzkim.
lamia - Sob Lis 21, 2009 15:39

Dzięki, sprawdzę :)

edit:
Sprawdzone, są w sklepach Kakadu, ale głównie w małych paczkach.

Anomalia - Czw Lis 18, 2010 19:00

Ja mam Chipsi o zapachu jabłka i są nawet nawet. Nie pylą tak strasznie, chłopacy nie mają uczulenia. Pomijając fakt, że zamiatam kilka razy dziennie. :]
Fantine - Śro Lut 23, 2011 10:41

Również mam Chipsi o zapachu jabłka i moje dziewczyny nie mają uczulenia na nie.
Niestety wywalają trociny na podłogę i muszę codziennie zamiatać :-P

AngelsDream - Śro Lut 23, 2011 10:54

Jabłkowe trociny wczoraj robiły nam w domu miłą atmosferę, dziś już ich nie wyczuwam, pewnie przywykłam. Pylą trochę, ale nie jest tragicznie. U nas nie ma możliwości wysypania ich z kuwety, ale zobaczymy, jak zmienią sprzątanie klatki. :mrgreen:
Afera1 - Nie Maj 29, 2011 19:10

Od niedawna również używam trocinek chipsi zarówno cytrynowych i jabłkowych. Jestem z nich zadowolona. ;)
dudzia - Śro Cze 01, 2011 01:17

nie wiem czy juz to pisałam ale jak cos to się powtórzę :) u mnie cytrynowe świetnie się sprawdzają- przy 7 laskach na tydzien starczają i jedno zwykle opakowanie 15l starcza mi na 2 razy. jabłkowe spowodowały uczulenie i już je omijam z daleka.
ale
zamawialam jakiś czas większe opakowania 60l z zooplusa i niby trochę taniej wychodzi ale jest ich wg mnie mniej. są mniej zbite. teoretycznie taką paką powinnam zapełnić 8 razy kuwetę (przeliczając na te zwykle 15l paczki). a zapełniam maksymalnie 5 razy. więc już ich nie kupuję bo co z tego ze wychodzi taniej, skoro więcej ich zużywam.
w tych 15l paczkach też od czasu do czasu zdarzają się mniej zbite, dlatego zawsze macam przed kupnem, bo na jeden raz zamiast polowy paczki to prawie calą zuzywam :/
ps- mam xl-kę, ale niemałą część kuwety zajmuje mi dodatkowa kuwetka ze zwirkiem zbrylającym na kupki, dlatego tak niewiele tego idzie i na tydzien spokojnie starcza)

zuzaaanna - Sob Sty 21, 2012 13:47

Gdzie można kupić jabłkowe albo cytrynowe? nigdzie nie widziałam i jak na razie używam zwykłych, bezzapachowych i truskawkowych, które się sprawdzają
Kluska - Sob Sty 21, 2012 14:37

Cytrynowe na zooplus.pl :)
zuzaaanna - Nie Sty 22, 2012 01:19

dzięki wielkie :)
omry - Pon Sty 23, 2012 23:54

Różnych żwirków używałam, ale trociny CHIPSI cytrynowe są najlepsze. :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group