To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Matka z 10-tką osesków Warszawa PILNE

FaerielDeVille - Wto Sie 20, 2013 10:39

quagmire, zdjęcia nie dostałam, tylko opis. :( Maluchy były wczoraj kontrolnie w MedicaVecie.
quagmire - Wto Sie 20, 2013 11:17

Spoko, malcom to więcej stresów nie jest już potrzebne.
Trzeba będzie pamiętać, żeby domkom wspomnieć o dość nagłej śmierci mamy i możliwym obciążeniu malców.

Ale też nie ma co się martwić na zapas. Niech sobie rosną.

AngelsDream - Wto Sie 20, 2013 11:32

Ze względu na maluchy, ich późniejsze zdrowie i życie, jako przyczynę śmierci należy rozważyć odwapnienie organizmu. Kationy biorą istotny udział w funkcjonowaniu nerek, serca i wątroby. Jeśli zaburzenie tych funkcji było przyczyną zgonu, małe mogą nie rozwijać się w pełni prawidłowo. Należy przemyśleć, czy już na tym etapie podawać odżywki i pasty witaminowe.

W sensie, jeśli mama miała niedobory, dzieciaki też mogą je mieć, bo jej mleko nie było w pełni wartościowe.

cornflakegirl - Wto Sie 20, 2013 13:09

AngelsDream, aa tam nie ma co się denerwować :)

A sekcja będzie? Warto by się dowiedzieć co z mamą się działo, dla dobra klusek. Tym bardziej, że była pod opieką lekarzy wet :) Dziwi mnie, że nie sprawdzili przyczyny zgonu, chociażby z czystej ciekawości :)

mikanek - Wto Sie 20, 2013 13:18

Pani Ciurowa,
ja mam wyjść na dworzec po mamkę, czy ktoś dojedzie do centrum, czy zawieźć ją do Ciebie?? Czekam na info od Pawła z FO o potwierdzeniu transportu

FaerielDeVille - Wto Sie 20, 2013 18:39

mikanek, mój TŻ pojedzie, bo awaryjnie to jego zgłosiłam do odebrania mamki (nie miałam grafiku na dzisiaj, na szczęście już wróciłam do domu). :)
FaerielDeVille - Wto Sie 20, 2013 20:39

:evil:
Mamka dzisiaj nie dojedzie, bo nie została wysłana.

klauduska - Wto Sie 20, 2013 20:53

PaniCiurowa, wspolczuje.. powodzenia w kazdym razie z maluszkami! Kiedy maja ją wysłać?
FaerielDeVille - Wto Sie 20, 2013 20:55

klauduska, jutro, mam nadzieję. Szkoda tylko, że ja będę od 17 do 22 w pracy a wcześniej na terapii autyściaka. TŻ je dzisiaj bardzo ładnie nakarmił, jak byłam w pracy.
mmarcioszka - Wto Sie 20, 2013 21:16

Trzymzm kciuki, za maluchy, żeby dały radę :kciuki:
quagmire - Wto Sie 20, 2013 21:36

A może warto spytać w Warszawskich karmówkach, czy ktoś by nie mógł pomóc z inną mamką? Ja nie mam kontaktów, ale może ktoś?
FaerielDeVille - Wto Sie 20, 2013 22:07

O, quagmire dobrze gada. Ja też niestety nie mam kontaktów, a mamka potrzebna jak najszybciej, bo tym mlekiem syntetycznym to sobie można i średnio chcą je jeść w ogóle (zawsze trochę, ale mało).
cornflakegirl - Wto Sie 20, 2013 22:29

PaniCiurowa, dziewczyna od której mam swoje dwie dziewczynki też odkarmiała kocim mlekiem. Ich mamusia zmarła po siedmiu dniach od porodu. Wszystkie przeżyły. Oby mamka dotarła na czas. Mocno trzymam kciuki :kciuki: :kciuki:
FaerielDeVille - Wto Sie 20, 2013 22:32

Oby dotarła. :kciuki: Bo nie mogę już patrzeć jak się maluchy męczą z tym sztucznym mlekiem.
mmarcioszka - Wto Sie 20, 2013 22:34

PaniCiurowa, a jak sobie radzą maluchy?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group