To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Matka z 10-tką osesków Warszawa PILNE

Bel - Sob Sie 17, 2013 11:49
Temat postu: Matka z 10-tką osesków Warszawa PILNE
Słuchajcie przed chwilą dzwoniła do mnie Wuwuna. W multivecie na Gagarina jest samica z 10 osesków, które urodziła dzisiejszej nocy. Nie ma klatki, nie ma dt, nie ma nic. PILNIE potrzebny jest chociaż dt z własną klatką. Jeżeli ktoś mógłby zająć się nimi chociaż przez jakiś czas bądź do czasu znalezienia im nowego domku to super. W adopcji może pomóc fundacja Ogony.
Kontakt w sprawie samicy : dodam jak będę wiedziała coś więcej ;) zapewne można bezpośrednio dzwonić w tej sprawie do lecznicy.

FaerielDeVille - Sob Sie 17, 2013 11:56

Bel, ja mogę wziąć ją na DT, mam jedną wolną klateczkę, co prawda niską chorobówkę, ale mam.
Bel - Sob Sie 17, 2013 12:04

PaniCiurowa, MULTIWET - klinika weterynaryjna

ul. Gagarina 5

Warszawa

tel. 22-8414440, 22-8414022

dzięki :) w razie gdy będą potrzebne fotki mogę wpaść i zrobić :)

FaerielDeVille - Sob Sie 17, 2013 12:10

Ok. :wink: W sumie mogę tam nawet dzisiaj podjechać, a zaraz do nich zadzwonię. ^^
Starsza Pani - Sob Sie 17, 2013 12:18

PaniCiurowa, szansa na to, że szczura odrzuci dzieci w wyniku stresu jest spora. Więc może pogadać z Multiwetem, żeby została tam c.a. tydzień, a weźmiesz je, jak trochę podrosną.
Mogę pożyczyć dwójkę i gdyby towarzystwo zostało w Multiwecie, mogłabym jedzenie dowozić.
I gdyby Multiwet się nie zgodził, służę transportem od 16.

FaerielDeVille - Sob Sie 17, 2013 12:20

Starsza Pani, wiem, chciałam pojechać, żeby przy okazji zbadać sytuację własnym okiem. :)
Starsza Pani - Sob Sie 17, 2013 12:26

Jeśli chcesz mogę pomóc w negocjacjach :wink: . I przy okazji podrzucić klatkę i jedzenie
(klatka z odstępem prętów 9mm). Mieszkam niedaleko i od 15.30 służę pomocą i ewentualnym transportem.
Na DT niestety nie wezmę.

FaerielDeVille - Sob Sie 17, 2013 12:32

Starsza Pani, ok. :) To w sumie możemy jakoś pod wieczór się do nich wybrać, ustalić z nimi wszystko.
Starsza Pani - Sob Sie 17, 2013 12:49

PaniCiurowa napisał/a:
Starsza Pani, ok. :) To w sumie możemy jakoś pod wieczór się do nich wybrać, ustalić z nimi wszystko.

ok, to zadzwoń do nich i powiedz, że wpadniesz po południu w sprawie szczurów. I daj mi znać, na którą się wybierasz.

FaerielDeVille - Sob Sie 17, 2013 12:55

Ok. Napiszę smsa (bo jeszcze muszę dzisiaj wrócić do Warszawy).
FaerielDeVille - Sob Sie 17, 2013 18:37

Ok, już zadzwoniłam i wszystko wiem. :) Sytuacja wygląda tak, że mają klatkę i jedzonko, tylko się martwią że w tym kocio-psim otoczeniu samiczka będzie się stresować (ale powiedziałam, że transport byłby większym stresem i nie ma co na razie narażać maluchów na odrzucenie). Umówiłam się na za tydzień. :)
L. - Sob Sie 17, 2013 18:52

To niech ją postawią gdzieś na zapleczu chociażby.
FaerielDeVille - Sob Sie 17, 2013 18:54

L., powiedzieli, że stoi w szpitalu, bo tam jest cieplej.
Lizz - Nie Sie 18, 2013 09:29

Starsza Pani napisał/a:
Jeśli chcesz mogę pomóc w negocjacjach.
Starsza Pani w jakich negocjacjach Ty chciałaś pomóc? To te szczury tam są przetrzymywane czy co? Dziwnie to zabrzmiało...

A tak w ogóle to co się teraz z tymi maluchami i mamusia dzieje?

Bel - Nie Sie 18, 2013 10:26

Ja wszystko rozumiem ale wg. mnie maluchy powinny zostać uśpione...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group