To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2013 - miot M Emerald Moon - zdjęcia&film s15

L. - Pon Cze 17, 2013 22:33
Temat postu: miot M Emerald Moon - zdjęcia&film s15
Właśnie wróciłam do domu i co ujrzałam... :serducho:
Gromadkę małych różowych kluseczek, które właśnie Porzeczka zagarniała pod siebie.
Widać, że jeszcze nie do końca wszystko ogarnia. Zdarza jej się gubić maluchy ale dosłownie w obrębach gniazda. Jeden ma nie ładnie odgryzioną pępowinę, ale to się nie martwię, bo na pewno to nadrobi przy pierwszym porządnym myciu.
Poza tym doskonale radzi sobie z karmieniem.
Jest naprawdę kochana, bo mogłam od razu wsadzić ręce do diuny, dotykać i przenosić przed jej nosem maluchy. :serducho: W ogóle ją to nie denerwuje, w ogóle się tym nie przejmuje.
Jednak niech dziewczyna sama spokojnie się ogarnie w nowej roli. Jutro wieczorem postaram się o pierwsze zdjęcie dzieci i świeżo upieczonej mamusi.

Maluszków jest 8 :serducho:
jednak 9. :mrgreen:

Od razu zaznaczam, że prawdopodobne odmiany podamy, gdy maluchy skończą tydzień.
Rezerwacje oraz pierwsza indywidualna sesja, gdy skończą dwa tygodnie. Następna indywidualna przed odjazdem do domu. Pomiędzy pewnie pojawią się jakieś grupowe sesje.
W sprawie rezerwacji piszę do Was - ja! Nie na odwrót. Proszę także nie nękać mnie, a co, gdzie jak, czy jak nie będzie takiej to można się przepisać na inną odmianę. Wszystko jest do obgadania, ale jak zaczną się rezerwacje. :)

__________________________________________________

/Do krycia doszło 26 maja 2013 [niedziela].

Rodzice miotu:

AŻUNIA PORZECZKA of Anahata
dumbo fuzz burmese self
rodowód: http://emerald-moon.pl/wo...2/12/rod_AP.pdf


&

ÓRLEN Emerald Moon
standard russian burmese self
rodowód: http://emerald-moon.pl/wo...12/12/rodOO.pdf



O rodzicach:
AŻUNIA PORZECZKA: To finezyjna panienka, która bardzo lubi człowieka. Nie jest bardzo odważna, ale też nie trzęsie portkami - to typ, który potrzebuje po prostu czasu aby zapoznać się bez presji z otoczeniem, a wtedy pokazuje całą swoją słodycz : ) Uwielbia się bawić z człowiekiem, a najbardziej preferuje gonitwy za ręką, a do tego rozdaje buziaki. Jest kochana i zapowiada się na jedynego z... tych szczurów. Przy łączeniu na początku była trochę zbyt odważna i skakała ciotką po głowach. Lecz był to przejaw braku doświadczenia w tych kwestiach i typowych zachowań zabawowych jakie występują pomiędzy rodzeństwem. Po odpowiednim komunikacie od starszych koleżanek nie sprawiała już żadnych problemów.
Badania: grudzień 2012 - EKG + osłuchanie [wzorowo]

ÓRLEN: Kamila napisała - "To bardzo spokojny samiec, o zrównoważonym charakterze. Jego ulubionym zajęciem jest drzemka na hamaku albo na brzuchu opiekuna : ) W stosunku do obcych jest trochę nieufny. Nie uczestniczy w żadnych bójkach, jest typem obserwatora, a szczurze maniery ma niczym hrabia i tak też jest nazywany przez domowników.”
Badania: kwiecień 2013 - EKG + USG + osłuchanie [wzorowo]

_______________________________
rezerwacje s8 i 11

Nikky - Pon Cze 17, 2013 22:38

co za niespodziewanka :serducho:
Mao - Pon Cze 17, 2013 22:42

Gratulacje! :mrgreen:
Nu, to teraz rosnąć ładnie :kciuki:

Oluś - Pon Cze 17, 2013 22:43

Ojej to już! :serducho:
Gratulacje dla świeżo upieczonej mamusi i kciuki za pełne brzusie :kciuki:

wilczek777 - Pon Cze 17, 2013 23:08

Żelki! Żelki! Pewnie wszyscy będą na mnie krzyczeć ale niech będą włochate :D
Oluś - Pon Cze 17, 2013 23:09

wilczek777, odpuść dla mnie jedną gołą dupkę, proooszę :mrgreen:
wilczek777 - Pon Cze 17, 2013 23:16

olus_165, ja chcę 2 włochatych facecików więc będzie ciężko zwłaszcza, że startuje z rezerwowej. Jaram się strasznie o.0 Kciuki za wielkie mleczne brzuszki dla maluchów!
mmarcioszka - Wto Cze 18, 2013 00:00

Super :serducho:
Kciuki za mleczko w brzuszkach :kciuki:

miss kludiik - Wto Cze 18, 2013 00:05

Żelunie i cudowna mamusia :serducho: :serducho: :serducho:
Off-Topic:
L., tak chciałam tylko powiedzieć, że na liście chętnych wkradła się mała pomyłka :P
miss kludiik zamiast miss klaudik :D

Kate_86 - Wto Cze 18, 2013 06:48

Trzymam kciuki za dzielną mamusię :kciuki: Dużo zdrówka dla dzieciaczków!!
:grouphug:

heniok - Wto Cze 18, 2013 07:55

L., gratulacje, za pełne brzuszki :kciuki: :kciuki:
jakasiek - Wto Cze 18, 2013 10:08

Gratulacje!
Czekamy na dalsze dobre wieści i fotki :)

Edyta820917 - Wto Cze 18, 2013 10:14

szkoda że się nie załapię na jakiegoś szczuraska :( ja to mam pecha ;(
cornflakegirl - Wto Cze 18, 2013 11:10

Super :) zdrówka i dużo mleka dla malców :) )
mmarcioszka - Wto Cze 18, 2013 12:13

L., może jakieś zdjęcia mamusi i jej żeleczków :> ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group