To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Hodowle - Zirrael Rattery

zirrael - Śro Cze 05, 2013 20:14
Temat postu: Zirrael Rattery
Zirrael Rattery to mała hodowla domowa istniejąca od 2006 roku,
mieszcząca się w Warszawie. Wszystkie szczury w hodowli są jednocześnie
członkami rodziny, żyją i mieszkają na co dzień w domu. Priorytetem
mojej hodowli jest uzyskiwanie zdrowych szczurów o przyjaznym
charakterze. W najbliższym czasie chcę się skupić na szczurach w kolorach na bazie russian blue i fawn/topaz o znaczeniach essex i self w planach są również mioty odmian burmese i siamese.
Hodowla jest zarejestrowana w Czeskiej Zakladni Organizace chovatelů morčat a jiných drobných hlodavců. Jestem też czlonkiem Holenderskiego Nederlandse Knaagdierenfokkers Vereniging

Strona hodowli: http://zirraelrattery.cba.pl
E-mail: zirraelrattery@gmail.com
GG: 3616219

W latach 2006 – 2008 urodziło się w mojej hodowli 21 miotów (A-W).
Dane tych miotów dostępne na mojej stronie internetowej, niestety część danych zaginęła.
W latach 2009 – 2012 w hodowli nie pojawiały się mioty – ze względu na
poważne problemy i zawirowania w życiu osobistym. Jeżeli ktoś z
właścicieli szczurów z moich poprzednich miotów chciałby otrzymać szersze
wyjaśnienie mojej nieobecności – zapraszam na mój e-mail
zirrael78@gmail.com lub gg 3616219 (po godzinie 17).
Jako, że wszystkie problemy udało mi się pomyślnie rozwiązać hodowla
Zirrael Rattery została reaktywowana

Bel - Śro Cze 05, 2013 20:17

zirrael, ja mam pytanie dlaczego hodowla nie jest zrzeszona w SHSRP ? :)
zirrael - Śro Cze 05, 2013 21:03

Bel, chciałam oczywiście reaktywować hodowlę w SHSRP, w końcu założyłam to stowarzyszenie, dlatego pisałam w tej sprawie do Zarządu. Niestety odpowiedzi, które uzyskiwałam były bardzo niekonkretne i przesyłane z dużym opóźnieniem. W międzyczasie zaczęłam szukać alternatywy za granicą i w momencie, kiedy otrzymałam konkretne informacje od nowego prezesa SHSRP to było już za późno, ponieważ byłam już wtedy zarejestrowana w holenderskim i czeskim związku, a SHSRP nie zezwala na członkostwo w innych stowarzyszeniach hodowców.
jokada - Śro Cze 05, 2013 22:56

hello :)

miło powitać po przerwie

obie sie reaktywowałyśmy szczurzo :-P
hehe - stare dobre czasy :wink:

Szura - Czw Cze 06, 2013 08:40

zirrael, miałam od Ciebie szczury z miotu U - Uri i Uzzi. Jest szansa obejrzeć ich rodowody? Nie chcę ich dostać do łapy, po prostu chciałabym poznać przodków.
zirrael - Czw Cze 06, 2013 08:56

A jak to się stało, że nie masz tych rodowodów? z tego co pamiętam szczury były zawsze wydawane razem z papierami (lub też rodowody były wysyłane od razu na maila) - przynajmniej jeśli chodzi o mioty urodzone u mnie. Wysłałam Ci pw z danymi o które prosisz.
Szura - Czw Cze 06, 2013 10:04

Dobra, to reszta na PW. :)
zirrael - Czw Sie 08, 2013 08:39

Otrzymałam dziś wyniki kontrolnego badania na pasożyty (z uwzględnieniem tasiemca i lamblii i innych pomniejszych) wynik jest negatywny :) (skan wyniku dla zainteresowanych będzie dostępny po moim powrocie z urlopu)
Azi - Nie Sty 19, 2014 10:49

zirrael, bardzo mnie cieszy reaktywacja, na stronie hodowli wyczytałam, że planujesz mioty burmese i siamese, czy będziesz brała też pod uwagę devile?
zirrael - Nie Sty 19, 2014 11:06

Azi w 2014 roku nie planuję, acz wiadomo jak to jest z planami, życie je modyfikuje.
mmarcioszka - Nie Sty 19, 2014 17:46

zirrael, podzielisz się kolejnymi planami miotów :> ?
zirrael - Nie Sty 19, 2014 21:38

Już niebawem kolejne planowane mioty pojawią się na stronie :)
mmarcioszka - Nie Sty 19, 2014 21:41

Nie ukrywam, że czekam z niecierpliwością, podobnie jak na otwarcie oczu maluszków Y i Z :mrgreen:
zirrael - Śro Sty 07, 2015 12:35

zapraszam też na facebooka hodowli
zirrael - Pon Sty 11, 2016 12:31

W dniu 01.01.2016 r. Zakladni Organizace chovatelů morčat a jiných drobných hlodavců przeszła reoraganizację i została z niej wydzielona Specializovaná organizace potkanů. Dla malców urodzonych po 01.01.2016 r. będą obowiązywały nowe wzory rodowodów




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group