To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Grupowe zamówienia z e-sklepów - [Kraków] zamówienie zooplus lub zbiorowe zamówienie Supreme

1Netka1 - Czw Maj 30, 2013 20:30
Temat postu: [Kraków] zamówienie zooplus lub zbiorowe zamówienie Supreme
Witam serdecznie. W najbliższym czasie chce złożyć zamówienie na karmę dla moich dwóch urwisów i pomyślałam , że można zebrać zamówienia z krk i złożyć zamówienie grupowe. Przewidziany rabat to 10% a dostawa od 99 zł za darmo . Ja mam zamiar kupić Supreme Science Selective Szczur ( zastanawiam się czy 1 czy dwie paczki )
Jeśli to jednak nie wyjdzie to mogę równie dobrze zaoferować pośredniczenie w zakupach na giełdzie dla zwierząt w Balicach we wtorek ( mam po drodze z uczelni UR na balickiej i jestem autem więc nie jest to problem )

Zainteresowanych zapraszam do wysyłania wiadomości na priv . Czekam do końca przyszłego tygodnia ( 09.06.)




31.05.2013

Pojawiła się nowa propozycja :) cóż potrzeba większej liczby ludzi do tego bo było by to zamówienie z Niemiec . Ta propozycja tyczy się zakupu granulatu Supreme Science - Selective Rat 7 kilo

http://www.fretten.nl/ind...roducts_id=5905


mniej więcej za 7 kg wychodzi około 84 zł :) Raczej warto

[ Komentarz dodany przez: smeg: Sob Cze 01, 2013 09:21 ]
Poprawiłam link.

wilczek777 - Pią Maj 31, 2013 19:17

Poprawka - zamówienie musi zatrzymać się w Niemczech. Cena za przekroczenie przesyłki granicy z Polską jest absurdem. Oprócz sporego zamówienia musi być również możliwość odbioru paczki gdzieś na terenie Niemiec i rozesłanie tego później. Ja miałam taką możliwość więc tak zrobiłam. Niestety teraz nie mam takiej możliwości i raczej tu będą schody.
pszczoła - Pią Maj 31, 2013 23:12

1Netka1, link nie działa.

czyżby zrobili 7 kg paczki Selectiva? :shock:

wilczek777 - Sob Cze 01, 2013 00:43

I to w jakiej cenie http://www.fretten.nl/ind...roducts_id=5905

[ Komentarz dodany przez: smeg: Sob Cze 01, 2013 09:21 ]
Poprawiłam link.

1Netka1 - Sob Cze 01, 2013 09:35

Mysle ze z odbiorem nie bedzie tak zle . Ale z.rozeslaniem bedzie troche inaczej. Ale co tam zaraz sa wakacje i jeszcze nie mam pracy ;-)
1Netka1 - Nie Cze 09, 2013 13:06

No cóż nikt nie zgłosił się , nie zdeklarował chęci zakupu :(
wilczek777 - Nie Cze 09, 2013 13:53

Cena wysoka i pewnie dlatego...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group