To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Szczury - Współpraca z firmą Hobby - oferta kierowana do forumowych DT

AngelsDream - Pią Maj 24, 2013 17:45
Temat postu: Współpraca z firmą Hobby - oferta kierowana do forumowych DT
Witajcie,

jakiś czas temu skontaktowała się ze mną przedstawicielka firmy Hobby, która jest m.in. producentem karm i ściółek marki Vitapol, ale także innych oraz dystrubutorem marek znanych i polecanych na forum.

Firma ta zaproponowała forum współpracę w zamian za reklamę.
Zgodziłam się, wiedząc, że przez nasze forum przechodzi wiele szczurów do adopcji.

Dziś przyszła pierwsza partia obiecanych produktów.
Z tego, co udało mi się ocenić, jest to ściółka w małych paczkach (zwykłe trociny) i kolby dla szczurów oraz małe paczki karmy.

Czy jakieś DT, zwłaszcza z Warszawy, byłyby zainteresowane, by do swoich maluchów dołączyć dodatkowo taką wyprawkę?

Jeśli tak, proszę o kontakt na PW.




Asaurus - Sob Maj 25, 2013 18:38

Ludzie, rozdają za darmo żarcie, kolby i ściółkę. Naprawdę nie ma nikogo chętnego?



Jest do rozdania 15 kompletów składających się z paczki trocin, paczki karmy dla szczurów (ziarno) i dwóch pudełek kolb bekonowych i bolognese. Kolb jest trochę mniej, więc spóźnialscy dostaną po jednej paczce.

Niamey - Nie Maj 26, 2013 10:38

Może warto dodać, że linia premium jest całkiem przyzwoita, nie różni się od innych mieszanek ziaren.
AngelsDream - Nie Maj 26, 2013 12:11

Niamey napisał/a:
że linia premium jest całkiem przyzwoita, nie różni się od innych mieszanek ziaren.


I w ostatnim czasie firma ogólnie pracuje nad jakością swoich produktów, ich składem, etc. Wyszła z inicjatywą, reszta w Waszych rękach. :)

AngelsDream - Nie Maj 26, 2013 16:32

Pierwsze siedem wyprawek już zapakowane, kolejne dwie zarezerwowane, trzeba tylko omówić szczegóły wysyłki.


Pyl - Nie Maj 26, 2013 16:33

AngelsDream, w imieniu wrocławskich dziewuszek dziękujemy :kwiatek:
AngelsDream - Nie Maj 26, 2013 16:35

Pyl, nie ma za co. :)

Te dwie wysyłkowe to też dla wrocławskich szczurasów. :mrgreen:

AngelsDream - Czw Cze 20, 2013 16:09

Kolejne wyprawki trafiły do potrzebujących ogonów, dziś następna zostanie odebrana.

Dwie są wstępnie zajęte, tym samym została się jedna.

Czy ktoś chce skorzystać?

AngelsDream - Śro Paź 30, 2013 15:48

Wyprawki zostały rozdane.

W tym momencie nie planujemy pozyskiwać kolejnych, chyba że pojawią się osoby zdecydowane i pewne, że potrzebne są im takowe wyprawki.

lilith - Sob Gru 07, 2013 20:14

no i sie zgapilam ...........moje adopciaki tez potrzebuja i jedzenia i ew wyprawki ;/
troche mnie dziwi ze to jest zaliczone jako wyprawka bo tak naprawde dt potrzenuja jedzenia na juz , a nie jesli szczury wychodza na ds , reklame moge zapenwic na swojej stronie inter i fb
jedzenie premium juz mialam i bylam bardzo zadowolona



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group