To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Warszawa+] Wrocławskie albinoski - Kruszek i Benek

Pyl - Czw Maj 30, 2013 18:48

Kruszek był wczoraj na kontroli, jest zdrowy, można go łączyć ze stadem :)

A dla poprzedniego DT oraz przyszłego domku parę fotek:
:serducho:

Tutaj zdjęcia takie sobie, ale prezentują ważną życiową chwilę - "Mamo, to się dynda, ale ja i tak tam wlezę! Nie martw się! Dam sobie radę!"
Przy okazji widać, że już prawie zarósł :)

xiao-he - Czw Maj 30, 2013 19:07

Benio piękny już u mnie! jego słodkośc mnie przerasta... ten pynio słodziutki... mua!
tak się go z początku trochę przestraszyłam, bo że gryzie i wogóle... a tu mi wylazł z transporterka i od razu sie nadstawił żeby miziać! i tak sobie wymiziałam go porządnie :mrgreen:
łączenie poszło ekspressowo, dosłownie jedno popołudnie i juz się kochają :P
zdjęcia i dokładny opis tutaj: http://szczury.org/viewto...=956048#p956048 :wink:

pozdrawiam i dziękuję za malucha :serducho:

Pyl - Czw Maj 30, 2013 19:21

xiao-he, super że tak miło się zaprezentował :serducho: Widać wie, u kogo musi być grzeczny :lol:
Niech zdrowo rośnie i dba o swój harem :)

Kluska - Nie Cze 23, 2013 10:55

Aktualne?
Pyl - Nie Cze 23, 2013 11:26

Tak, proszę jeszcze nie zamykać.
Pyl - Czw Lip 04, 2013 12:43

Ze względu na problemy zdrowotne w planowanym stadzie* Kruszek ponownie szuka domu.
Kto przygarnie białą bidę? Obecnie jest zdrowy, choć nadal wymagany jest domek z dobrym dostępem do weta i (w miarę) zdrowym stadem.

*) znaczy się w stadzie, do którego miał trafić Kruszek. Dotychczas Kruszek nie miał z tym stadem kontaktu.

AngelsDream - Czw Lip 04, 2013 13:03

Pyl napisał/a:
Kruszek ponownie szuka domu.

Mam nadzieję, że znajdzie taki najlepszy na świecie. :serducho:
Bardzo go polubiłam, uważam, że ma cudowny potencjał.

Ebia - Czw Lip 04, 2013 15:45

AngelsDream napisał/a:
Mam nadzieję, że znajdzie taki najlepszy na świecie. :serducho:
Bardzo go polubiłam, uważam, że ma cudowny potencjał.
Tak, zdecydowanie popieram. Kruszek jest cudowny :serducho:
AngelsDream - Czw Lip 04, 2013 15:47

Ebia, sama chętnie bym go wzięła, ale nie mam dla niego warunków. :oops:
susurrement - Czw Lip 04, 2013 15:54

trzymam kciuki za dobry dom dla Kruszka, polubiłam go bardzo :serducho:
Ebia - Czw Lip 04, 2013 16:36

AngelsDream, szkoda, fajnie byłoby, gdyby miał taki domek, jak Wasz. Całkowicie jednak rozumiem. Sama nie mogłam wziąć Benka pomimo że chciałam i że kastrowany
AngelsDream - Czw Lip 04, 2013 16:50

Ebia, miejsce jest, klatka i tak pod staruszka zrobiona, ale on się boi szczurów, a u mnie wielkie chłopiska, nie wszystkie są ugodowe, przeciwnie. Nie mam gwarancji, że taki okruszek dostałby taryfę ulgową, nie chcę ryzykować, że łączenie będzie dla niego za trudne. Może to głupie, ale myślę, że on jest dla kogoś, i ten ktoś go wybierze. :serducho:
Pyl - Czw Lip 04, 2013 16:56

AngelsDream, to raczej był strach etapu łączenia. Myślę, że zaważyło to, że obrywał od Benka i potem bał się każdego innego szczura. Teraz siedzi z moimi w klatce i poza sytuacjami, gdy ktoś go nagle zaskoczy jest zupełnie normalnie. Dominuje ICusia, szarpie za futro Czarną Damę, daje się zdominować cHabrowi. Bardziej się obawiam poziomu hormonów (jest pomarańczowy - gwałtownie wszedł w okres dojrzewania) niż poziomu lęku ;)
AngelsDream - Czw Lip 04, 2013 17:14

Pyl, rozumiem, ale też wiem, kogo mam w stadzie. Raum nie popuści, Fejn też nie. To już przynajmniej dwa ogniska konfliktu, a jeszcze jest ich trochę w tej klatce.
Pyl - Czw Lip 04, 2013 17:17

AngelsDream, ja nie do Ciebie piję, ja ogólnie ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group