To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Wrocław] Bluskowe Lizawki czyli cudowna 9 szuka domków

anaa - Nie Maj 19, 2013 20:29

no jak narazie to rozmiękcza serducho swoją maleńkością :mrgreen: taki słodziutki okruszek :serducho:
limomanka - Nie Maj 19, 2013 21:47

anaa, jest przepiękna, co i tak wiesz - ale trudno tego nie napisać :serducho:
anaa - Nie Maj 19, 2013 22:22

noo ja się zachwycam tyle razy ile dotknę, przez to futerko mięciutkie :mrgreen:
Mai-ah - Pon Maj 20, 2013 09:28

anaa, cieszę się, że łączenie przebiegło bezproblemowo a Mimi znalazła domek w kategorii "najlepszy na świecie" i sama osobiście sobie Was wybrała. Ładnie widać w zestawieniu z pozostałymi ogonami ten jej kremowy kolorek :)

PS. Jeszcze 2 dziewczynki na wydaniu: dumboucha i standardoucha

Mai-ah - Śro Maj 22, 2013 07:09

Wczoraj dwie malizny poszły do nowego domku.... Cieszę się bo to znowu domek "najlepszy na świecie" i smutno - tak się pusto w klateczce zrobiło...

Kolejna dumboszka zarezerwowana, czekam jeszcze tylko na jej odpowiedź i pewnie będziemy szukać transportu ;)

Do adopcji została jedna ślicznotka z uszkami standard. Cudna jest, ma mięciutkie futerko i motorek w dupci. Chciałabym żeby szybciutko znalazła domek taki dobry jak jej rodzeństwo...

Czerwony - Śro Maj 22, 2013 15:33

Ja mieszkam dość daleko ale mogę ją przyjąć, jestem zainteresowany jej adopcją jeśli będzie możliwy transport szczurka :D
Mai-ah - Śro Maj 22, 2013 15:55

Czerwony, poszło PW ;)
Czerwony - Śro Maj 22, 2013 16:46

Odpisałem już :wink:
puszczyk - Śro Maj 22, 2013 22:42

Och, och, jak tu miło piszą o naszym domku^^ Małe dzisiaj zapoznały w łazience swoje starsze koleżanki. Bardzo przyjacielskie bestie :zakochany: Nasza Satsuki nieco przerażona nowymi kluskami :lol: , ale Sissi zachwycona (zresztą ja też :roll: ). Małe to istotki o tak dobrych serduszkach, że jak Sissi kwiczała, bo się wystraszyła, to one już do niej leciały zobaczyć co się stało :falover:
Lizz - Śro Maj 22, 2013 22:47

puszczyk a są jakieś foteczki?:D
puszczyk - Czw Maj 23, 2013 00:35

Jeszcze nie. Może jutro się uda cyknąć kilka :wink: Jak będą, to wrzucę na pewno :)
Mai-ah - Czw Maj 23, 2013 07:09

Oooooo, jestem za foteczkami :) :) :)

A dziewczynka standard dalej do wzięcia możliwe, że nawet z mamusią.

Lizz - Wto Maj 28, 2013 17:16

puszczyk czekamy na te zdjęcia:D
FaerielDeVille - Czw Maj 30, 2013 21:57

A mamusia w jakim wieku? I czy w razie czego byłby możliwy sprawny transport do Warszawy przed końcem czerwca jeszcze? :wink:
Mai-ah - Czw Maj 30, 2013 23:15

Mamusia jest młodą mamusią. O ile się nie mylę ma teraz ze 4 miesiące, niech mnie Lizz poprawi jeśli się mylę. Przez weekend porobię zdjęcia mamusi. Dzisiaj gwiazdą tematu jest młoda.

Ja: Młoda, chodź Ci fotki strzelę :)

Młoda: Nie-e



Ja: Noooo, Młooooda, chodź, kilka tylko....

Młoda: Bujaj się :P



Ja: Ej, noooo. Ale przecież muszę twoje fotki wstawić do wątku adopcyjnego, żeby twój przyszły Domek-Najlepszy-Na-Świecie zobaczył, że tymczasowo jesteś u mnie i że jesteś ICH szczurem

Młoda: Aaaaa, a to całkiem inna sprawa!!! Mój Domku-Najlepszy-Na-Świecie, JUUUUHUUUU, HAAALLLLOU tutaj jestem, tutaj!!! Czekam na Ciebie!!! Patrz jaka jestem słodka, a ten jęzor to taki żart tylko był, nie to, że ja tak zawsze wszystkim jęzor wystawiam :oops:



A tutaj jestem z mamusią. Mai-ah mówi, że może nawet z mamusią będę mieszkała, jeśli mój Domek-Najlepszy-Na-Świecie okaże się też Domkiem-Najlepszym-Na-Świecie mamusi ;)




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group