To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Wrocław] Bluskowe Lizawki czyli cudowna 9 szuka domków

mmarcioszka - Śro Maj 01, 2013 00:07

Mai-ah, wypadki się zdarzają, gr unt żeby się nie powtarzały :glaszcze:
Mai-ah - Śro Maj 08, 2013 21:16

No to jesteśmy na etapie motorków w dupkach, kiedy to zrobienie zdjęć graniczy z cudem :) Na chwilę obecną domek mają dwie dumbouszne panienki. Gabryś jedzie w sobotę do Lizz żeby mi sam w klatce nie siedział do czasu znalezienia DS. Już się pogubiłam ile mam dumbouchych a ile standardów :) sprawdzę i dopiszę. Wiem tyle, że Gabryś ma uszka standard.

A teraz trochę fotek do zakochiwania się :) domków poszukuje 5 szczurzych ślicznotek i Gabryś ;)


nimka - Śro Maj 08, 2013 21:38

kolorem się chyba niektóre w tatusia wdały ;)
Lizz - Śro Maj 08, 2013 21:58

Jejciu, one wyglądają dokładnie tak jak Bluska, Szyszka i Migotka kiedy je do domu przyniosłam :D Mai-ah przyznaj, że na zdjęciach wyglądają jaśniej niż na żywo?
limomanka - Śro Maj 08, 2013 22:00

Wcale nie wyglądają na ruchliwe - chyba, że w grę weszły młoteczek i gwoździk :P Przepiękne i aż żal, że teraz nie planujemy powiększenia stadka...
Mai-ah - Śro Maj 08, 2013 22:08

Lizz, tak, na zdjęciach jakieś takie ciut jaśniejsze jakby. Zdjęcia robione z lampą.nimka, gdzieś tam tatusiowy odcień się przewija, ale są jaśniejsze od tatusia. limomanka, nawet nie wiesz ile się nagimnastykowałam żeby kilka zdjęć zrobić :) a i tak niektóre kadrowałam, bo mi się obiekt przemieścił w czasie robienia zdjęcia :) w końcu zamiast kadrować aparatem robiłam duże poprawki po bokach, zeby juz na kompie móc wykadrować :)
mmarcioszka - Śro Maj 08, 2013 22:52

Jejku jakie cudne maluszki :serducho:
1kamilla1 - Czw Maj 09, 2013 12:26

i jakiej one są odmiany? Bo właśnie moja Muszka ma taki kolor i sama nie wiem.. cały czas mówię, że to beige ale nie jest to za jasne jak na taki kolor?
Mai-ah - Czw Maj 09, 2013 12:48

1kamilla1, też nie jestem pewna, ja osobiście jestem mało "rasowa" i się nie znam. Oczywiście kolor mnie zaintrygował więc szukałam informacji w necie i jak dla mnie bardziej champagne pasuje niż beige, ale to już się znawcy muszą wypowiedzieć. Aha i jeszcze znalazłam, że jest umaszczenie cream, też by pasowało.



Edit: doliczyłam się:

1x chłopiec uszka standard
2x dziewczynka uszka standard
5x dziewczynka uszka dumbo

Gabryś najprawdopodobniej jedzie w sobotę do nowego domku.
Dwie dumbouszne piękności zostają we Wrocławiu :) do nowego domku pojadą we wtorek :)

Swojego ludzia i szczurzej rodziny poszukują jeszcze dwie ślicznotki z uszkami standardowymi i trzy ślicznotki z uszkami dumbo :) Kto chce dziewczynki do kochania i rozpieszczania?


Lizz - Nie Maj 12, 2013 23:31

Mai-ah może trzeba rozważyć powiększenie własnej klatki?:P
Mai-ah - Pon Maj 13, 2013 07:57

Lizz, klatkę to ja mam dużą, tyle, że twardo trzymam się mojego limitu 5+1 :P

Kolejna dumboucha ślicznotka zarezerwowana :)

Wciąż do adopcji 2 dumbouche i 2 standardouche panny

Lizz - Pon Maj 13, 2013 17:07

Oj tam, u mnie miały być maks 4, jest 6, było 7 z Munią na stałe. Teraz doszliśmy do wniosku, że Wonglisia też zostanie, tylko właśnie co z Bluseczką? Jakby mogła zostać u Ciebie to byłoby ekstra, a jak nie to będę przekonywać Pana M., że Bluseczka też dużo miejsca nie zajmie i będzie 8;]
Mai-ah - Pią Maj 17, 2013 23:00

Jedna dziewczynka dumbo i jedna standard wstępnie zarezerwowane, zobaczymy jak wypadnie wizyta przedadopcyjna. Jestem dobrej myśli :)


Domku szukają jeszcze jedna samiczka dumbo i jedna samiczka standard. Na dniach pokuszę Was zdjęciami ]:->

Lizz próbuj raczej przekonywać. Bluska jest cudowna. Wielbię ją. Ale nie ufam mojemu stadu i nie wierzę w szybkie bezproblemowe łączenie. I nie wiem jak z Tiką będzie. Mam nadzieję na szybki powrót do zdrowia, ale sama wiesz, że różnie bywa. Chociaż jak mi przyjdzie oddawac Ci Bluske to nie wiem czy dam radę ;(

anaa - Nie Maj 19, 2013 20:23

Mimi już połączona ze stadkiem :D
jak narazie nie znamy jeszcze charatkerku, ale Mimi jak się czegoś boi to tylko hamaczek ją obroni, jej święte miejsce :) jest najmniejsza, a czasem to szaleje najwięcej :lol:
no i ma taką jakby jedwabną sierść, nigdy takięj nie miał mój standardzik :hyhy:




obecnie mało zdjęć, bo energia w tym ciałku jest, że hej :lol:

Lizz - Nie Maj 19, 2013 20:25

O! No proszę! Jako druga babcia miotu (zaraz po Mai-ah) bardzo się cieszę widząc ją w nowym stadzie:) Oby się dobrze i grzecznie chowała:) i nie traciła blasku;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group