To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Wrocław] Bluskowe Lizawki czyli cudowna 9 szuka domków

Mai-ah - Śro Kwi 17, 2013 22:21
Temat postu: [Wrocław] Bluskowe Lizawki czyli cudowna 9 szuka domków
1. Liczba szczurów do oddania: 9

2. Płeć szczurów: prawdopodobnie 2 chłopców i 7 dziewczynek

3. Wiek szczurów: urodzone 9 kwietnia

4. Miasto: Wrocław

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: raczej nie, ale jeśli akurat będę gdzieś jechać to oczywiście mogę ze szczurami

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: brak

7. Charakter, usposobienie szczurów: na razie pełzające kluchy, charakterki dopiero się wyklarują ;)

8. Stosunek szczurów do człowieka: przyzwyczajane do człowieka od początku

9. Stosunek do innych szczurów: -

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: -

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: odchowuję u siebie mamusię z dziećmi z tego wątku: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=14402

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: nie dotyczy, rozdzielę je we właściwym czasie

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: brak

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: mogą być rozdzielone jeśli trafią do innego szczura/ szczurów. Jeśli osoba adoptująca nie ma szczura/ szczurów to przynajmniej parami

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: odpowiedzialne podejście do zwierząt, zapewnienie dobrych warunków życiowych i duuużo miziania. Obowiązuje umowa adopcyjna i wizyta przedadopcyjna

16. Zdjęcia szczurów: poniżej

17. Kontakt: wątek adopcyjny, pw

Strona adopcyjna miotów lizawkowych: STRONA ADOPCYJNA

Cześć, jesteśmy lizawki i szukamy swoich ludzi, którzy będą dla nas cudowną częścią stada, bo oczywiście oprócz ludzia chcemy mieć w swoim stadzie inne szczury. Mamy cudowną mamusię, która daje nam pyszne mleczko i nas myje. Czasami aż piszczymy od tego mycia. Ale mamusia mówi, że niedługo pójdziemy w świat do własnych domków i musimy wyglądać przyzwoicie a nie jak ostatnie brudasy.

O, to jest nasza mamusia:


Jest nas 9-cioro. 7 dziewczynek i 2 chłopców. Ponoć. Bo Mai-ah mówi, że jeszcze jakiegoś psikusa możemy spłatać, bo te nasze podwozia są jeszcze wątpliwe i różnie to jeszcze może być. Będziemy informować na bieżąco jakby się coś zmieniło ;)

Tak wyglądałyśmy dzień po przybyciu do naszego DT:


A tak wyglądamy teraz:


Jak widać, większość z nas wdała się z wyglądu w mamuśkę, tylko Lucek jest taki czarny jakoś.

Człowieki, które nas dzisiaj odwiedzili i oglądali się śmiały, że jeden prawdopodobny chłop taki czarny a drugi prawdopodobny chłop taki biały toż to normalnie jak Gabriel i Lucyfer, więc my - prognozowane chłopaki - tak chwilowo przynajmniej się nazywamy. To my:



A reszta zdjęć to już jak leci: różne solówki i zbiorowe. Jak będziemy starsze to będzie więcej fotek indywidualnych.


Klaudiaaa. - Śro Kwi 17, 2013 22:42

Nw . może mi się zdaje są też dumbole?
mmarcioszka - Śro Kwi 17, 2013 22:43

Czy ja widzę dumbo :> ?
Śliczne maluszki :serducho:

Mai-ah - Śro Kwi 17, 2013 22:48

Klaudiaaa., mmarcioszka, zobaczymy jak podrosną bo bladego pojęcia nie mam :D
cornflakegirl - Czw Kwi 18, 2013 06:15

Jaki rodzynek :D
susurrement - Czw Kwi 18, 2013 08:44

aaa lada moment będą otwierać oczka :serducho:
cudne maleństwa. i rodzynek najlepszy, czarna owca w rodzinie!

Mai-ah - Czw Kwi 18, 2013 12:10

Ano fakt, wiem skąd dumbouszka się szykują. Przecież tatusiek to dumbolek: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=14322 więc pewnie macie rację. No i zarówno tatusiek jak i mamusia nie są całkiem białe, więc maluchy też pewnie będą z lekka 'szampańskie'. Ale mi cuda rosną :D
Klaudiaaa. - Czw Kwi 18, 2013 12:30

A tatuśko dalej na wydaniu ? ^^
Mai-ah - Czw Kwi 18, 2013 12:55

Klaudiaaa., odpiszę w temacie Benka ;)
Bel - Czw Kwi 18, 2013 12:58

Off-Topic:
dobra dobra.. uświadomcie młodego, że jest adoptowany :P

Varinia - Czw Kwi 18, 2013 13:22

O raaany :) Jakie cudaczne maluszki :serducho: Piękny dumboszkowy miot! Ale ten czarnulek to taka odskocznia od reszty :) śliczny rodzynek
madziastan - Czw Kwi 18, 2013 14:53

Piękności!
Lizz - Czw Kwi 18, 2013 22:58

Lucek nie jest adoptowany!:D Babcia była czarna jak węgiel z białym krawacikiem;)
mmarcioszka - Czw Kwi 18, 2013 23:00

Off-Topic:
Lucyfer to dziecko szatana :P

Lizz - Czw Kwi 18, 2013 23:24

Nie Szatana. Bluski:P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group