To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Szczury - [SHSRP] Ulotka o szczurach - roznoszenie, deklaracje, spis

quagmire - Pon Sie 01, 2016 22:51

Pyl, gratulacje :DD :kwiatek:
limomanka - Wto Sie 02, 2016 06:33

Jaki sukces! :serducho:
Pyl - Wto Sie 02, 2016 08:44

Nie przesadzajmy - to zadeklarowane pozycje. Jeden zaniósł tam ulotki, drugi nie, a trzeci nawet nie dał znaku życia co z nimi zrobił. Trudno tu uznawać za jakiś mega sukces. To raczej orientacyjna liczba obrazująca skalę przedsięwzięcia. Ale miła liczba w "drodze do" :)
Dziękuję wszystkim (byłym i obecnym) uczestnikom tej wędrówki :kwiatek:

mmarcioszka - Wto Sie 02, 2016 14:42

Pyl, oby ta liczba tylko rosła :)
Pyl - Pon Wrz 12, 2016 15:50

Do listy dodane zostały dziś dwie ważne imprezy edukacyjne, które miały miejsce wczoraj w Warszawie i gdzie pojawiły się nasze ulotki:
- I Bielańska Wystawa Szczurów, gdzie rozdawaliśmy ulotki osobiście
- Piknik Ursynów dobry dla zwierząt 2016, gdzie reprezentował nas grzecznościowo PulsVet
Dziękuję wszystkim za pomoc - to bardzo dobry kawałek roboty!

Na wystawie wydane zostało jakieś 700-900 ulotek (liczba bardzo orientacyjna, ponieważ ulotki nie były paczkowane) - jak na jednodniową imprezę jest to bardzo dobry wynik. Jeśli dodać, że większość osób wizytujących była realnie zainteresowana szczurami to można uznać to za najlepiej trafiony "target" dla naszej akcji.

quagmire - Pon Wrz 12, 2016 15:56

Pyl napisał/a:
Na wystawie wydane zostało jakieś 700-900 ulotek (liczba bardzo orientacyjna, ponieważ ulotki nie były paczkowane) - jak na jednodniową imprezę jest to bardzo dobry wynik. Jeśli dodać, że większość osób wizytujących była realnie zainteresowana szczurami to można uznać to za najlepiej trafiony "target" dla naszej akcji.

Lubię to :)

Pyl - Pon Wrz 12, 2016 18:09

I jeszcze prośba do osób dostarczających ulotki (również dawno temu).
W pierwszym poście są na zielono zaznaczone lecznice / sklepy / imprezy, gdzie dostarczyliśmy ulotki.
A na czarno opisane są te miejsca, gdzie się zadeklarowaliśmy, że dostarczymy, ale nie mam potwierdzenia, że ulotki dotarły.
Bardzo proszę o spojrzenie na listę i jeśli gdzieś jest tekst na czarno, a wiecie, że ulotki dotarły to proszę o potwierdzenie (może być na PW).
Na razie wychodzi, że skuteczność (liczoną jako stosunek potwierdzonych miejsc do zadeklarowanych) mamy na poziomie ok. 78%, czyli brakuje potwierdzenia dostarczenia dla ok. 4.000 ulotek. To dużo - tyle dodrukowywaliśmy ostatnio.

Pyl - Nie Lis 06, 2016 01:40

Zaktualizowałam listę o dwie imprezy edukacyjne:
:lapa: Pokaz szczurów - Targi Zoo-Botanica 2016
:lapa: Pokaz szczurów - Targi AQUA&ZOO Poznań MTP 2016
Ilościowo może nie były to jakieś imponujące akcje, ale ponad 1000 ulotek znalazło nowe domki :mrgreen:

ziew - Czw Maj 11, 2017 19:45

Dołączyłbym.
ziew, Kraków, Salamandra, m/ś (3 lub 4 lekarzy, ale specjalizują się w małych, egzotycznych i futerkowych)

Pyl - Śro Maj 17, 2017 13:27

Zaktualizowałam listę w pierwszym poście o XXI Ogólnopolską Wystawę Szczurów Rodowodowych Pruszków 2017 (tak, tam też byliśmy) i o lecznicę Salamandra (od ziew-a).
susurrement - Śro Maj 17, 2017 17:05

Pylku, chętnie przyjmę trochę ulotek i rozdam w ramach mojego hoteliku; zdarzają mi się klienci z jednym szczurem albo mikroskopijną klatką. Chętnie podeprę swoje wywody Waszą ulotką :)
Pyl - Śro Maj 17, 2017 20:31

susurrement, jak zawsze z wielką chęcią :serducho:
Dawaj na PW namiar gdzie ile i jak ci dostarczyć :)

susurrement - Śro Maj 17, 2017 22:06

Pyl, oki doki :serducho:
Pyl - Śro Sie 09, 2017 13:34

Lista zaktualizowana o kolejne trzy obsłużone lecznice :kwiatek:
Suwek - Wto Sty 21, 2020 00:58

Cześć, kilka miesięcy temu napotkałem jedną ostatnią ulotkę w Rzeszowie w lecznicy Zwierzak, teraz nie ma nic, dlatego mam pytanie czy są jeszcze ulotki i akcja aktualna? Mógłbym obskoczyć Rzeszów i okolice :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group