To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Szczury - [SHSRP] Ulotka o szczurach - roznoszenie, deklaracje, spis

Oluś - Sob Kwi 13, 2013 21:08

Jak oststnio jeźdiłam po nie-szczurzych lecznicach w poszukiwaniu leku to mi wprost mowili, że nie znają się na szczurach. Jeśli weterynarz już na wstępie tak mówi, to myślę, że bez oporu zgodzi się przyjąć choćby kilka ulotek :)
Mao - Sob Kwi 13, 2013 21:11

Ja niestety muszę się wycofać, nie dam rady rozwozić :(
Pyl - Sob Kwi 13, 2013 21:29

olus_165, dlatego pisałam, że rozsądni będą zadowoleni, ale trzeba z tym uważać, bo nie wszyscy muszą być rozsądni.

Mao, dzięki za info.

Oluś - Sob Kwi 13, 2013 21:32

Off-Topic:
Pyl, grzecznie zapytać nie zaszkodzi :)

Pyl - Sob Kwi 13, 2013 22:50

olus_165, słusznie. Generalnie w każdej lecznicy będzie trzeba zapytać, bo nie wszędzie muszą życzyć sobie takie "śmiecie".
Pyl - Pon Kwi 15, 2013 14:43

Hop, hop!

Dobrze rozumiem, że kupa dużych miast (np. całe Trójmiasto, Kraków, Górny Śląsk...) i kupa lecznic w Warszawie nie zostaną zasilone wiedzą :?
Może jednak komuś się zechce ponieść kaganek oświaty przy okazji wizyty u weta?

Nakasha - Pon Kwi 15, 2013 15:03

Ja z chęcią rozniosę, wstępnie do 4 lecznic.
Pyl - Pon Kwi 15, 2013 15:04

Nakasha, które lecznice, podaj imiennie. Rozumiem, że wszystkie Białystok?
Nakasha - Pon Kwi 15, 2013 15:08

Canwet, Białystok, ul. Zwycięstwa 26b
Białostoczek, Białystok, ul. Białostoczek 13b
Boliłapka, Białystok, ul. 27 Lipca 1/1
Med-Vet, Białystok, ul. Berlinga 17a

Pyl - Pon Kwi 15, 2013 15:24

Nakasha, dzięki, zaktualizowałam listę.
Kasik - Pon Kwi 15, 2013 16:10

Ja mogę zgłosić się do Gdańska - AlterVet i lecznica na Feniksa w Osowie. Ewentualnie podrzucę ulotki komuś, kto będzie się tam udawał :D Załóżmy, że mogę robić za koordynatora ;) Bo wiem, że jest jeszcze kilka lecznic w Gdańsku, na pewno 2 lecznice w Gdyni - można przesłać to wszystko w jednej przesyłce po prostu do 3miasta.
Cegriiz - Pon Kwi 15, 2013 16:13

Mogę podrzucić do dwóch lecznic gdzie przyjmuje specjalista od gryzoni - na al. Reymonta i na ul. Wolumen.
Ew. jeszcze na ul. Krasińskiego w Hematovecie bo mam całkiem blisko.

Czyli 3 lecznice.

Karena - Pon Kwi 15, 2013 16:17

Kasik napisał/a:
Ja mogę zgłosić się do Gdańska - AlterVet i lecznica na Feniksa w Osowie. Ewentualnie podrzucę ulotki komuś, kto będzie się tam udawał :D Załóżmy, że mogę robić za koordynatora ;) Bo wiem, że jest jeszcze kilka lecznic w Gdańsku, na pewno 2 lecznice w Gdyni - można przesłać to wszystko w jednej przesyłce po prostu do 3miasta.

ja chętnie na stryjską w Gdyni podrzucę ;)

Pyl - Pon Kwi 15, 2013 16:52

Kasik, dzięki :kwiatek:
A dasz radę wyspecyfikować ile tych lecznic będzie i które? Bo nie wiem czy to co proponuje Karena mieści się w Twoich dwóch gdyńskich czy nie. A jak nie wiem ile lecznic to nie wiem ile ulotek będziecie potrzebować :oops:

Kasik - Pon Kwi 15, 2013 17:10

Pyl, w Gdańsku z tych "szczurzych" jest na pewno Osowa, AlterVet, ale jest jeszcze Obrońców Wybrzeża, pomijając jeszcze takie mniej szczurze lecznice jak Elbląska (nie wiem, czy tam jest sens jechać?) i Potokowa - fajna mała lecznica, gdzie robiłam RTG i mocz szczurowi. Plus na pewno milion innych, ale na tych chyba się nie skupiamy? :) No i widziałam jeszcze jedną, reklamującą się jako "egzotykę", ale nie sprawdzałam, jak to wygląda.
W Gdyni Benkowski&Hajdo, GKW na Kieleckiej, Stryjska, Wolności (tu może LalaAla podrzuci?).



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group