To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Grupowe zamówienia z e-sklepów - [Warszawa] - karma z vivari

Cegriiz - Pią Kwi 19, 2013 15:50

Off-Topic:
Ceny mnie trochę zabiły :shock:

Karena - Pią Kwi 19, 2013 15:52

czy ja dobrze patrze, że kulki jolly to ponad 60zł :shock: ? okeeeeeejjj....
AngelsDream - Pią Kwi 19, 2013 15:53

Ja tylko poprosiłam grzecznie o ofertę... :cojest:
quagmire - Pią Kwi 19, 2013 16:16

Zupełnie "zacne" te ceny ;)
mmarcioszka - Pią Kwi 19, 2013 16:32

Trzeba spasować, bo ceny są...ekhem, kosmiczne :roll:
Cegriiz - Pią Kwi 19, 2013 16:51

A mnie te kulki tak właśnie się podobały... Ciekawe z czego je zrobili, skoro taka cena ...
mmarcioszka - Pią Kwi 19, 2013 16:53

Off-Topic:
Cegriiz napisał/a:
A mnie te kulki tak właśnie się podobały... Ciekawe z czego je zrobili, skoro taka cena ...
Złoto, platyna :P ?

AngelsDream - Pią Kwi 19, 2013 17:04

Off-Topic:
mmarcioszka, z południowych stoków Olimpu oświetlonych łaską Afrodyty, stąd kolor, a na każdej pod spodem dedykacja "Dla najpiękniejszego ogona". :serducho:

Karena - Pią Kwi 19, 2013 17:34

AngelsDream napisał/a:
mmarcioszka, z południowych stoków Olimpu oświetlonych łaską Afrodyty, stąd kolor, a na każdej pod spodem dedykacja "Dla najpiękniejszego ogona". :serducho:
:hahaha:
majlena - Pią Kwi 19, 2013 17:38

ękskluziw... w tym wypadku chyba zostanę przy plastikowych pudełkach za kryjówki, chipsi jako ściółki i kołków osikowych do podgryzania, a w transporterze poidło nam wystarczy. ekhm...
mmarcioszka - Pią Kwi 19, 2013 21:01

AngelsDream napisał/a:
Off-Topic:
mmarcioszka, z południowych stoków Olimpu oświetlonych łaską Afrodyty, stąd kolor, a na każdej pod spodem dedykacja "Dla najpiękniejszego ogona". :serducho:

Tak, przekonałaś mnie. Zapożyczę się i chyba kupię wszystko :P

EratoTiaTuatha - Sob Kwi 20, 2013 19:16

*atak kaszlu* Nieeee no, nieźle to wygląda. Chociaż ściółki jeszcze relatywnie nie jakoś tragicznie, moje laski korzystają z kuwety więc tyle nie zużywam... Jak tam wy, będziecie w ogóle coś brali? Bo że zabawki i domki odpadły to sama widzę po cenach ;P Echhh a tak liczyłam na tego konga, cóż, może jak w LOTTO wygram xP Chyba że to też z dedykacją, wtedy natychmiast sprzedam nerkę ;P
Nikky - Nie Kwi 21, 2013 15:03

Ja się zastanawiam nad kupnem karmy :)
mmarcioszka - Nie Kwi 21, 2013 23:18

Nikky, mnie dzisaj Hania zniechęciła, tzn.nie byłam przekonana, czy chcę zamówić, a dowiedziałam się od Niej, że szczury nie chciały jej jeść. Moje są bardzo wybrednie, więc odpuściłam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group