To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Grupowe zamówienia z e-sklepów - [Warszawa] - karma z vivari

Nikky - Pią Kwi 12, 2013 12:27
Temat postu: [Warszawa] - karma z vivari
"Wydaje się, że najodpowiedniejsza dla Pani szczurów byłaby pasza bytowa, nr kat. 1534-000, pakowana w worki 10kg. Ma ona postać granuli 10mm długości . Cena 1 kg wynosi 5,80 zł netto + 8% VAT. Ta cena zawiera koszt transportu przy założeniu, że będzie sprowadzana przy okazji transportu zbiorowego /najbliższy przewidujemy na połowę maja/. "

http://www.vivari.waw.pl

Oferują nie tylko karmy, ale także ściółki, przysmaki - niestety to wszystko w wielkich worach.

Dlatego do maja mamy szansę zdecydować się na które rzeczy mamy ochotę i podłączyć się do zamówienia - tańsze koszta wysyłki.

Napisałam już meila z prośbą o skład karmy, mogę poprosić też o składy smakołyków :)

Cegriiz - Pią Kwi 12, 2013 12:30

Nikky, skłąd smakołyków też bym prosiła.

Mają fajne ściółki!

Nikky - Pią Kwi 12, 2013 12:31

Ta kukurydziana mnie kusi :twisted:
AngelsDream - Pią Kwi 12, 2013 12:33

Nikky, też do nich napisałam.

Interesowałaby mnie albo bytowa, albo bytowa o zredukowanej zawartości kalorii.

A ściółek, zabawek i smakołyków mają mnóstwo! :serducho:

Pyl - Pią Kwi 12, 2013 12:35

AngelsDream, jak będziesz brała zredukowaną to ja też się piszę na 1 kg. Ale najpierw sprawdźcie skład.
AngelsDream - Pią Kwi 12, 2013 12:37

Pyl, czekam na skład, inaczej sobie nie wyobrażam. ;)

Inna sprawa, że oczy mi się świecą do wyposażenia, dodatków i tylko nie wiem, gdzie miałabym to trzymać. :P

Pyl - Pią Kwi 12, 2013 12:38

AngelsDream, w piwnicy. Dla dzików :>
AngelsDream - Pią Kwi 12, 2013 12:45

Pyl, pędzę, lecę. Zaczynam od przedwczoraj. :P

Nie powiem, oferta wygląda naprawdę ciekawie, labofeedu też się początkowo obawiałam, a okazuje się, że to całkiem fajna karm codzienna, więc i tu może się kryć potencjał warty sprawdzenia.

Niamey - Pią Kwi 12, 2013 12:45

Off-Topic:
nieważne


Jest ściółka papierowa!

Nikky - Pią Kwi 12, 2013 12:46

Nawet chyba w razie co warto zamówić samą ściółkę, jeśli koszt nie będzie wygórowany :)
AngelsDream - Pią Kwi 12, 2013 12:48

Nikky, tak, też przeglądałam ściółki i trochę przejrzałam zabawki.

Myślę, że moje stado nie grymasiłoby i tak, bo one po prostu już są nauczone, że grymaszenie nic nie daje, chyba że karma byłaby jakaś okrutnie niesmaczna lub powodowała sensacje (w co wątpię).

Karena - Pią Kwi 12, 2013 12:50

Off-Topic:
Jakby ktoś dorwał cennik do akcesoriów to ja chętnie bym coś wzięła :oops: A nawet kilka cosiów.

Niamey - Pią Kwi 12, 2013 12:56

Cytat:
Gryzonie laboratoryjne są rutynowo żywione ad libitum, tzn., że pasza jest dostępna przez cały czas w nieograniczonych ilościach. Praktyka żywienia ad libitum została szeroko skrytykowana. Dotyczy to dużej częstotliwości występowania zachorowań i niskiej przeżywalności związanej z żywieniem ad libitum. Stwierdzono również wysoką indywidualną zmienność wyników badań. Żywieniowa restrykcja, tzn. ograniczenie pobrania kalorii, zostało zaproponowane w celu rozwiązania wielu z tych problemów. Ograniczenie żywieniowe zmniejsza zachorowalność i śmiertelność,


Myślę, że warto to dorzucić do wątku Pyl o otyłości

Pyl - Pią Kwi 12, 2013 12:59

Niamey, wrzucaj! To od nich? Dodaj link.
AngelsDream - Pią Kwi 12, 2013 13:02

Pyl napisał/a:
To od nich? Dodaj link.


Koniecznie, ja tego cytatu nie wyszukałam na stronie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group