To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Warszawa + ] Tylko jeden przystojniak szuka domu stałego

Pyl - Pią Lis 15, 2013 20:43

Nikky, super :D
Nikky - Czw Wrz 25, 2014 17:49

U Benka zrobił się nieciekawy guzek, nie rósł - zostawiliśmy go (konsultacja z wetem). Teraz się powiększył. Bede go umawiała na zabieg wycięcia i kastracji (nie wiem czy można to połączyć). U Cymka też wyczułam maleńką kulkę - chyba robi mu się to samo.
Pyl - Czw Wrz 25, 2014 18:06

O kurczak :(
Moi obaj na razie OK, ale zmacam ich dziś dokładnie...

Gdzie będziesz operować?

Nikky - Pią Wrz 26, 2014 16:27

Pewnie Pulsvet.
Pyl - Pią Wrz 26, 2014 16:58

Nikky, mocno trzymam kciuki.
Daj znać, może będzie okazja się spotkać.

Pyl - Wto Paź 14, 2014 23:34

Nikky, jak tam wieści?
Moi obmacani i na razie bez dodatkowych atrakcji.

Pyl - Pią Maj 22, 2015 12:28

Staś:


i braciszek Jaś:


na fotkach mariska :serducho:

Pyl - Śro Lip 08, 2015 21:43

Uśpiłam dziś braciszka chłopaków - Jasia. Wczoraj doktor wymacała mu niemal 1.5 cm guza w jamie brzusznej, dziś miał już 2 cm i był nieoperacyjny (rozpadający się guz trzustki + krwiak). Za szybko. Zupełnie bez przygotowania. Bez sensu :(
Cegriiz - Śro Lip 08, 2015 23:31

Boziu :( Strasznie mi przykro :(
limomanka - Czw Lip 09, 2015 00:28

Pyl, trzymaj się :glaszcze: Kochany Jaś :(
Nikky - Sob Lip 11, 2015 14:20

U Cymka i Bynka w miarę dobrze. Łapki w stanie wysiadnięcia mocnego, chcę zmienić im klatkę na królikową i oddzielić od stada, bo wyjeżdżam na studia i emerytowie zostają z familią. Właśnie zauważyłam jak emeryt Benek dominuje młodszego kolegę :roll:
Pyl - Pon Lip 13, 2015 11:19

Nikky, u nas tylne łapki też pozostawiały wiele do życzenia, ale w sumie po co ogonom łapki, bez też sobie radzą ;)
Niech Ci się emeryci dobrze trzymają i nie wykręcają żadnych numerów. A rodzinkę uprzedź, niech ich czujnie, regularnie oglądają. Tak na wszelki wyp.

Nikky - Pon Lip 13, 2015 13:30

Zakładam częste powroty do domu, ale mój tata jak już dostanie szczura pod opiekę to ufam mu, bo wiem że będą miały super opiekę.
Moje już świetnie wyrobiły sobie przednie łapki i zauważyłam, że potrafią wchodzić na wyższe piętra, a tylne łapki spokojnie zwisają :O Jednak i tak muszę im pilnie kupić długą królikową klatkę i zrobić domspokojnejstarości.

Pyl - Śro Sie 05, 2015 12:06

Hop, hop!
Strzeliło nam 2 i pół roku! Wszystkiego najlepszego!!!

Nikky - Czw Sie 06, 2015 11:19

Z tej okazji moje emryty dostały nową, osobistą klatkę :serducho: Oby im się żyło i żyło :serducho:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group