To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2013 - Miot F Rotta Taivas

Nakota - Pią Mar 01, 2013 13:16
Temat postu: Miot F Rotta Taivas
Dzisiaj, tj. 01.03.2013 r., na świat przyszedł miot F! :serducho:

Rodzicami zostali:

Matka: GEDOMARU Rotta Taivas (dumbo, double rex velveteen, russian blue, possum, banded, husky)
M: ALASKA Rotta Taivas (D, RV, mink pearl, berkshire)
O: PARADOX DarkSpirit (D, DR, black, variegated, spotted)


oraz

Ojciec: CIPRIANO Rotta Taivas (dumbo, velveteen, russian cinnamon, irish)
M: BANSAI Al Gabal (D, V, russian blue, self)
O: CHŇAPÍK of RAT4U (D, S, russian blue agouti, variegated)


RODOWÓD

Ostatniego dnia lutego odbyłam z Gedomaru poważną rozmowę na temat tego, że trzeba rodzić, że z tego są same dobre rzeczy... Rano następnego dnia wstawanie umiliły mi piski z pokoju zza ściany :serducho: Nie wiem jeszcze ile jest maluszków, bo postanowiłam dać Gedo odpocząć, ale na razie pięknie nad nimi kwoczy i jest zainteresowana tylko swoimi dziećmi :)
_____________________________________________________________________________

Matka: GEDOMARU Rotta Taivas - żyje
Ojciec: CIPRIANO Rotta Taivas - żyje

Panie:
1. dumbo, double velveteen rex, russian platinum?, berkshire - FLO RT - Warszawa - żyje
2. dumbo, double velveteen rex, russian blue agouti, niski varieberk, nst. blazed - FIORA RT - Białobrzegi - żyje
3. dumbo, double velveteen rex, russian blue, berkshire - FUMI RT - Wrocław - żyje
4. dumbo, double velveteen rex, russian platinum?, nst. bareback, spotted - FADHILA ZURI RT - Gliwice - żyje
5. dumbo, double velveteen rex, russian cinnamon, nst. bareback, spotted - FAIRYTAIL RT - Warszawa - żyje

Panowie:
1. dumbo, double velveteen rex, russian blue, berkshire - FIREFOX RT - Łaziska Górne - żyje
2. dumbo, double velveteen rex, russian dove, berkshire - FIODOR RT - Warszawa - żyje
3. dumbo, double velveteen rex, russian dove, berkshire - FELEK KURDUPELEK RT - Warszawa - [*]06.04.2013 - zapalenie płuc
4. dumbo, double velveteen rex, russian cinnamon, berkshire - FILI THE BRAVE RT - Warszawa - żyje
5. dumbo, double velveteen rex, russian blue agouti, niski varieberk, mini spotted - FIREFLY RT - Łaziska Górne - żyje
6. dumbo, double velveteen rex, russian blue agouti, nst. hooded, spotted - FANTASTICO FUNGI FRICO RT - Wałbrzych - żyje
7. dumbo, double velveteen rex, russian dove agouti, nst. hooded, spotted, husky? - FANTAZY RT - Wrocław - żyje

Link do postu z rezerwacjami

Willow - Pią Mar 01, 2013 13:20

:serducho: :serducho: :serducho:
Vaco - Pią Mar 01, 2013 13:21

taaaaaaaaaaaaak :D
Mara Narzisse - Pią Mar 01, 2013 14:54

Super! Trzymam kciuki za maluchy i dobrą mamę :) :kciuki:
quagmire - Pią Mar 01, 2013 14:59

Super :) Niech zdrowo rosną :kciuki:
mmarcioszka - Pią Mar 01, 2013 15:10

Gratuluję. Za mleko w brzuszkach :kciuki:
Oluś - Pią Mar 01, 2013 15:49

Gratulacje! :mrgreen:
unicorn - Pią Mar 01, 2013 17:10

Gratuluję. :)
wisnia107 - Pią Mar 01, 2013 17:34

Gratulacje!, niech chowają się zdrowo maluchy, czekam z niecierpliwością na szczegóły :) i może troszkę później zdjęcia.Wtedy imiona same przyjdą do głowy.
anaa - Pią Mar 01, 2013 18:15

superowo!!! dzielna mamusia :serducho: kciuki za glutki i mamusię :]
Nakota - Sob Mar 02, 2013 09:20

Dziękujemy za ciepłe słowa, gratulacje i kciuki :serducho: Nieśmiało prosimy o jeszcze :oops:

Wczoraj późnym wieczorem zaglądnęłam do gniazdka i okazało się, że Gedomaru urodziła jak do tej pory najliczniejszy miot w mojej hodowoli :) Mamy aż 15 malutkich, różowiutkich, rozpiszczanych dzieciaczków :serducho: I jeśli oczy mnie nie mylą (co jest możliwe przy późnej porze i ogólnym niedospaniu) wygląda na to, że mamy też dzieci o jasnych oczkach :mrgreen:

A teraz trochę zdjęć dla osłody!




zirrael - Sob Mar 02, 2013 10:03

Dzielna mamusia :) duzo kciuków dla niej i kluseczek :kciuki:
Vaco - Sob Mar 02, 2013 10:15

żeluszki śliczneee :serducho:
Nakasha - Sob Mar 02, 2013 11:05

Gratuluję. :)
anaa - Sob Mar 02, 2013 11:50

jakie glutki słodziutkie :mrgreen: :mrgreen:
trzymamy za wszystkie mocno :serducho:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group