To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Grupowe zamówienia z e-sklepów - Ogólne fretten.nl

Devona - Sob Lis 28, 2015 19:18

Noe, ogólnie nie widzę przeszkód, ale nie byłoby Ci łatwiej zamówić te sputniki bezpośrednio pod swój niemiecki adres? Koszt przesyłki z fretten to 4.50 euro ;) .

Cytat:
Forwarding costs The Netherlands/Belgium & Germany:
Order amount under the € 50,00:
For package under the 30 kilo -> costs € 4,50
For package from 30 kilo and above -> costs € 9,00
Orderamount above the € 50,00:
For package under the 30 kilo -> Delivery will be free!
For package from 30 kilo and above -> costs € 4,50

mmarcioszka - Sob Lis 28, 2015 21:24

Chętna na zamówienie jest tylko Hanami...

Hanami, mam Ci zamawiać te pochylnie czy poczekasz na następne zamówienie z większą liczbą osób, żeby koszty wysyłki jakoś się podzieliły?

Noe - Sob Lis 28, 2015 22:02

o kurde ... dzieki Devona ,nie doczytalam tego ,pewnie, ze zamawiam bezposrednio
pozdrawiam

Devona - Sob Lis 28, 2015 22:25

Po grudniowej wizycie pewnie jeszcze długo nie będę jechać do Polski autem, ale jest jeszcze jedna opcja, o której wspomniałam, muszę tylko zapytać znajomego, czy zabrałby tak dużą paczkę i przechował u siebie do czasu odbioru jej przez kuriera.
mmarcioszka - Czw Gru 03, 2015 01:13

Ze względu na brak chętnych zamówienie nie zostało złożone. Jeśli Devonie uda się załatwić jakiś transport z Niemiec do mnie mogę pomóc i zająć się wszystkim, o ile będzie więcej zainteresowanych.
Hanami - Pią Gru 04, 2015 03:18

mmarcioszka Poczekam. Jeszcze trochę poczekam - to nie takie pilne.
Może do wiosny coś się ruszy.

Shiszka - Sob Sty 09, 2016 18:00

Jeśli bedziecie robić zamówienie, to chętnie bym się dołączyła.
Przy okazji wiecie może czy będą jeszcze dostępne pomarańczowe sputniki?

paula14s - Pon Sty 18, 2016 10:32

Słuchajcie , ja jestem chętna na kilka rzeczy (pare moich znajomych również) Tylko kwestia jest taka że fajnie było by ustalić konkretny termin dużo wcześniej i zebrać konkretne zamówienia . Ja poluje na błękitne sputniki XL i tarasy ferplast błękitne to mój priorytet ;)
Senthe - Czw Mar 03, 2016 16:23

Ja też jestem chętna.
RudaWilczyca - Czw Mar 03, 2016 16:41

W zależności od tego kiedy byłoby składane zamówienie, też byłabym chętna na sputnik lub dwa :)
Devona - Czw Mar 03, 2016 21:19

Na razie jest lipa z dostawą do Polski. Kolega jechał ostatnio, ale miał zepsuty zamek elektryczny od bagażnika (nie mógł go otworzyć), tak więc zabranie wszelkich dużych gabarytów nie wchodziło w grę. Ja nie mam prawa jazdy, a nie przywiozę takiej paki pociągiem. Z tego, co pamiętam, to przesyłka z fretten do Polski jest bardzo kosztowna (chyba 40 euro), ale może udałoby się znaleźć coś w rozsądniejszej cenie z Niemiec ode mnie z domu? Z tego, co się orientuję, to paczki do 30 kg można już za 20-25 euro do Polski wysyłać.
Hanami - Czw Mar 03, 2016 21:58

paula14s napisał/a:
Ja poluje na błękitne sputniki XL


Ja bardzo potrzebuję góry (tej mniejszej części) sputnika XL w kolorze iemnoniebieskim/granatowym.
No i te wymienione wyżej pochylnie.

Błękitny sputnik XL mam w domu. Rozpakowany, ale jeszcze nigdy NIE używany, bo dla mnie trochę za jasny.

paula14s - Pią Mar 04, 2016 00:34

Hanami, odsprzedaj !!!! *.*
olgapsiara - Nie Lip 09, 2017 16:42

Będzie coś zamawiane?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group