To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Leczenie - lampa BIOPTRON

banska - Pon Lut 18, 2013 19:44
Temat postu: lampa BIOPTRON
Nie znalazłam takiego tematu, a właśnie mam w domu taką lampę i jestem ciekawa czy ktoś stosował światłoterapię na swoich ogonach i z jakimi skutkami...
Ja chcę teraz spróbować, ponieważ mojej szczurze w ciągu niecałych 2 miesięcy ropień urósł już 3 razy. Może przez te naświetlania jej chociaż trochę przejdzie, albo będzie sprawiało ulgę. Wierzę w takie rzeczy tylko wymaga to systematyczności i wytrwałości. Ktoś stosował na jakieś schorzenia? ;)

pszczoła - Pon Lut 18, 2013 19:57

Off-Topic:
banska, może lepiej usunąć tego ropnia operacyjnie u polecanego szczurzego weta, w Warszawie takich nie brakuje ;)

banska - Pon Lut 18, 2013 20:39

Właśnie tylko jest taki problem, że ropień jest głęboko na kości. Byłam w Ogonku i dr Wojtyś powiedziała, że trzeba by było usunąć 3/4 żuchwy... A lampa pomogła mi i członkom mojej rodziny, a jestem ciekawa czy ktoś stosował taką terapię na swoich pupilach
Ever - Wto Lut 19, 2013 08:51

banska, Ja mogę powiedzieć, że świeciłam lampą swojego Dextera po operacji (kastracji). Rany szybko się zagoiły i nie było żadnych powikłań.

Przy poważniejszych rzeczach niestety nie mam pojęcia czy zadziała :( Zaszkodzić nie powinno, aczkolwiek może pomóc.

Mój pies też był naświetlany po sterylce i po innych, mniej inwazyjnych sytuacjach (jakieś zadrapania itp) i pomagało. :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group