To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2013 - Miot H2 SunRat's - rezerwacje str. 8

Karena - Wto Wrz 23, 2014 00:27

Ech te płuca :(
Dukat - Wto Wrz 23, 2014 11:25

Dalej kciuki i cała moc . Ukochaj , przytul i wycałuj. :serducho:
Pyl - Wto Wrz 23, 2014 15:44

Dukat, dzięki :serducho:
smeg - Śro Paź 29, 2014 12:45

U Halinki wczoraj wymacałam małego guza pod pachą, umówiliśmy się na zabieg w piątek. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze, proszę o kciuki :kciuki:
SzczurLOVE - Śro Paź 29, 2014 12:57

smeg, dużo kciuków ode mnie i moich ogonów :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: na pewno wszystko będzie dobrze :ok: :ok: :ok:
Pyl - Śro Paź 29, 2014 13:13

smeg, mocno trzymam kciuki. A poza tym jak się czuje?

Z lepszych wieści udało mi się nieco podtuczyć cHabra - osiągnął oszałamiającą wagę 650g i wygląda jak szczur. Zbadaliśmy serducho - echo wyszło ok, na EKG wyszły dodatkowe skurcze, ale pojedyncze i napadowe - a takich się nie leczy. Dostaliśmy suplement diety wspomagający pracę serca i okresowo mu się poprawia - nie wiem od czego to zależy, ale już dwie serie poprawy i pogorszenia przeszliśmy. Nadal jesteśmy na antybiotyku, ale wygląda, że stan jest stabilny. Byle tak dalej.

smeg - Śro Paź 29, 2014 13:43

Pyl napisał/a:
smeg, mocno trzymam kciuki. A poza tym jak się czuje?

Poza tym raczej w porządku, chociaż ostatnio ważyłam wszystkie swoje szczury i zaskoczył mnie wynik Halinki - jest najcięższa ze stada i waży 468 g, o 3 g więcej niż moja Pchełka, którą zawsze uważałam za grubaskę i wymyślałam dla niej diety :P Widocznie ten brak futra tak ją wyszczupla :) Ostatnio też trochę intensywniej porfiryni z jednego oczka, ale poza tym czuje się dobrze i nie wydaje żadnych odgłosów ;)

Pyl - Śro Sty 14, 2015 12:49

Wczoraj wieczorem odszedł cHaberek. Po prostu usnął.

Sekcja nic nie wykazała - nieco zwłóknione były płuca (ale to efekt wcześniejszych chorób), pozostałe narządy bez zarzutu (w tym również budowa serca).
Doktor podejrzewa jakieś zaburzenie o charakterze kardiologicznym (zawał? zaburzenia rytmu serca?) - w szczególności, że w stresie podczas łączenia stad wróciły delikatne objawy wcześniej zdiagnozowanej arytmii.
Przy ostatnim przeglądzie weterynaryjnym w zeszłym tygodniu jego stan był bez zarzutu - ładnie utrzymywał wagę, osłuchowo było bez zarzutu, ogólnie kondycyjnie był w bardzo dobrym stanie.
Zabrakło mu 3 tygodni do drugich urodzin :|

Tak słodko spał parę dni temu (fotki z łącznia):

smeg - Śro Sty 14, 2015 13:03

O nie, co to za pechowy miot ;( Lec, cHaberku :serducho: :( Najbardziej bola wlasnie takie niespodziewane odejscia, trzymaj sie, Pyl :glaszcze:
Hanami - Śro Sty 14, 2015 14:23

Niespodziewane i "bez konkretnej przyczyny".
[*] [*] [*]

SzczurLOVE - Śro Sty 14, 2015 17:47

cHaber fantastycznym ogonem był - będzie go brakować i stadzie i nam... Leć cHarerku myszu piękny :(
Dukat - Pią Sty 30, 2015 21:42

Dzisiaj w dniu urodzinek, jakoś tak myślami blisko tutaj .. mnie ..przynosi..
Nie śledziłam tematu .. już jakiś czas ale mam nadzieję że są tu jacyś solenizanci :)

:kwiatek: :urodziny:

smeg - Sob Sty 31, 2015 10:04

Jest nasza Halinka! :mrgreen: Wszystkiego najlepszego dla niej i rodzeństwa :) :wavexxs:
Pyl - Sob Sty 31, 2015 10:47

Wszystkim dzieciakom dużo, dużo zdrówka. Niech te co pozostały w pełnym składzie świętują kolejne i jeszcze kolejne urodziny! cHaber mantruje o to gdzieś po tej drugiej stronie - może ma większą siłę przekonywania niż my stąd.
Pyl - Czw Maj 21, 2015 16:54

Trochę późno, ale podobno lepiej niż wcale... stare-nowe zdjęcia cHaberka. Tęskno bardzo...



Foty autorstwa mariska :serducho:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group